Şimdi Ara

format

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazi uyuz donanimlar yuzunden format atma geregi hissettim tam da sorunlar basladi. vista dvd mi taktim, kurulum yapacagim formatladim, kurulum isleminin baslarinda yanlislik "surucu yukle" (her ne karin agrisiysa) diye bir secenege tikladim. Format islemine donemedim menu uzerinden, en iyisi iptal edip bir daha baslayayim dedim. simdi ise, tam bilgisayar acilirken "del: bios f12:boot" falan yazar ya, ordan ileri gitmiyor makina.
    xp cdsi takinca ilerliyor ama cd bozulmus yukleme yarim kaliyor.

EDİT: eger bu vista dvd bozuk degilse sorunu hallettim; disyalar genisletilmekte (halen %0 ama; aha yazarken 10 oldu)

Napacam ben? Nette arayayim dedim de sorunun nasil kisaca tanimlarim bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shruikan -- 3 Eylül 2012; 13:20:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Bazi uyuz donanimlar yuzunden format atma geregi hissettim tam da sorunlar basladi. vista dvd mi taktim, kurulum yapacagim formatladim, kurulum isleminin baslarinda yanlislik "surucu yukle" (her ne karin agrisiysa) diye bir secenege tikladim. Format islemine donemedim menu uzerinden, en iyisi iptal edip bir daha baslayayim dedim. simdi ise, tam bilgisayar acilirken "del: bios f12:boot" falan yazar ya, ordan ileri gitmiyor makina.

EDİT: eger bu vista dvd bozuk degilse sorunu hallettim; disyalar genisletilmekte (halen %0 ama; aha yazarken 10 oldu)

zaten ilk hatan vista gibi "XP'DEN BİLE DAHA KÖTÜ" bir yazılım kullanmak. Windows 7 at kurtul şu saçma işletim sisteminden. Mario'yu bile açamaz o . Ben artık tablet alırken bile ya Win7 yada Win8 olmasına dilkkat ediyorum. Win7 Ultimate at kurtul .

• quote:

Orijinalden alıntı: Q7ahg

quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Bazi uyuz donanimlar yuzunden format atma geregi hissettim tam da sorunlar basladi. vista dvd mi taktim, kurulum yapacagim formatladim, kurulum isleminin baslarinda yanlislik "surucu yukle" (her ne karin agrisiysa) diye bir secenege tikladim. Format islemine donemedim menu uzerinden, en iyisi iptal edip bir daha baslayayim dedim. simdi ise, tam bilgisayar acilirken "del: bios f12:boot" falan yazar ya, ordan ileri gitmiyor makina.

zaten ilk hatan vista gibi "XP'DEN BİLE DAHA KÖTÜ" bir yazılım kullanmak. Windows 7 at kurtul şu saçma işletim sisteminden. Mario'yu bile açamaz o . Ben artık tablet alırken bile ya Win7 yada Win8 olmasına dilkkat ediyorum. Win7 Ultimate at kurtul .

arkadaşa katılıyorum vista yı niye kullanır ki biri win7 varken olmadı xp kur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.