Şimdi Ara

Forex Proje

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 tane almak istediğim eğitim var ama param olmadığı için alamıyorum . Sadece bu işin yatırımı icin param var .

Eğer bana yatırım yaparsanız bu eğitimleri sizde alın benle de paylasın . ben bu eğitimleri 1 ay da öğrenecek kapasiteye sahibim .

Home-Ofis olarak calısacam eğer ofisiniz felan varsa sizle de yaparız - ciddi düşünürseniz bulusuruz da .

birisi 2500 dolar > Bu eğitimi ingilizce kaynaklardan su an ücretsiz olarak öğrenmeye başladım ama Zaman alacak orası problem . Olsa Daha iyi olur yani.
    diğeri 1000 dolar > Bu eğitim KESİNLİKLE ALINMASI GEREKEN bir şey . NETTE BULUNMAYAN EĞİTİM olduğu için .

Bu eğitimler DIŞINDA HİÇBİR eğitim kursu TANIMIYORUM . İndikatör Bot felan SAKIN KANMAYIN . Bu iş öyle basit
    olsaydı yüzde 90 batmazdı ! . İnanın bir örnek gösteriyim o kurstan diyeceğiniz bellidir . Ama lütfen ciddiyseniz iletişime
    geçin bir iş iş se eğer CİDDİ olunmalı .
    Eğitim kurslarında
    Saatlerce videolar var ve Cok zor öğrenmek alt yapısı olmayana ben hızlı öğrenebilirim alt yapım var
    ama sizi bilemiyorum ne kadar zamanda öğrenirsiniz.

Forex Yatırım icin 50 bin ₺ gerekli derseniz de detaylar (orasıda bende kalsın simdilik)

Ben bu eğitimlere ulaşırsam KENDİM kazanacağıma GARANTİ veriyorum . İsterseniz Yanınıza da gelirim ofisinizide

Benim alanımda sadece bu iş var başka işleri beceremiyorum hatta yapmak bile istemiyorum
    bin bir türlü huyu var çünkü . Herkes bildiği işi yapar .

Sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz .
    İletişim adresimi özelden verebilirim .

• Forexe bulaşmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.