Şimdi Ara

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç) (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
11
Favori
305.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni transitlerdn bugun boluda 2 araba gördüm sarı plaka vardı camlarında. Ne ara turkıyeye geldı yeni transitler
  • slm arkadaşlar 2008 model transit aracıma servis yazılım güncellemesi gerek var...dedi bu güncellemenin araca ne gibi + ları var acaba???
  • Yeni Transit Haziran ayında bayilerde yerini alacak. Kısmetse 1 gün araç test amaçlı bizde bulunacak.

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoca1677 -- 19 Mayıs 2012; 12:35:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inside35

slm arkadaşlar 2008 model transit aracıma servis yazılım güncellemesi gerek var...dedi bu güncellemenin araca ne gibi + ları var acaba???

Dünya üstünde Ford yetkili servislerinde açılan iş emirlerinde istatiksel olarak veriler alınır. Araç üstünde en çok rastlanan arızalara bakılır. Bunlardan yazılımsal olanlar için Ford bir güncelleme yayınlar ve bunu yetkili servislere yollar. Yani ufak tefek eksikliklerin giderildiği yazılım yüklenerek aracınızın motoru daha verimli çalışır. Önceden olası gelen eksiklikleri sizin bilmeniz çok zor.
  • Transitimiz pert oldu. Dün karşı şeride fırlayan bir araç bize çarptı, Çok şükür sağ salim kurtulduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

Transitimiz pert oldu. Dün karşı şeride fırlayan bir araç bize çarptı, Çok şükür sağ salim kurtulduk.

Geçmiş olsun hocam. Allah daha büyüğünü göstermesin...
  • Hocam cok buyuk gecmis olsun. Allah korumus valla. Daha beterinden saklasin. Kasko vardir insallah. Allah daha beterinden cumlemizi korusun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar, kaskomuz yoktu, araç bedelini karşı tarafın sigortasından alacağız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

Sağolun arkadaşlar, kaskomuz yoktu, araç bedelini karşı tarafın sigortasından alacağız..

Oyle oluyor mu hocam? Cok iyi o zaman ya. Bilmiyordum bunu. Ufak tefek hasarlari karsiladigini biliyordum da arac bedeli olayini bilmiyordum.

• @Serkan Sarı
    hocam 200 ps panelvan transit almayı düşünüyoruz iş için
    sizde de 200 ps araç vardı sanırım
    eğer ölçüm yaptıysanız şehiriçi litre bazında yakıt tüketimini söyleyebilirmisiniz?
    şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı
    Oyle oluyor mu hocam? Cok iyi o zaman ya. Bilmiyordum bunu. Ufak tefek hasarlari karsiladigini biliyordum da arac bedeli olayini bilmiyordum.

Trafik sigortası hatalı isek karşı tarafın masrafını karşılamak içi var, ama kasko gibi değl, geneşde firmaya göre limit oluyor. Mesela bize vuran arkadaşın sigorta firmasının koyduğu limit 20.000 lira. Bizim aracı ucu ucuna karşılayacak İnşallah..
  • 1 adet 16' transit saç jant aranıyor arkadaşlar. (2002-2012)
  • büyük geçmiş olsun hocam allah kurtarmış verilmiş sadakanız varmış.
  • geçmiş olsun hocam. büyük kaza atlatmışsınız.

yeni transiti ben çok beğendim. bu sene olmazda seneye binerim heralde.
  • Merhaba arkadaslar, bizim tek teker jumboyu satmaya karar verdik. Ilgilenen olursa burdan veya pmden ulasabilir.

2008 model 200 ps turizm paket 122.000 de. Degisen,boya,kaza yok.

•  FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucelkrc -- 7 Haziran 2012; 11:43:30 >
  • merhaba transit kullanıcıları olarak yardımcı olabilirseniz sevinirim. şirkete bir adet 13+1 transit almayı düşünüyoruz. aracın yakıt tüketimi nasıl acaba şehir içi ve dışı karma olarak kullanılacak. servis aracı olarak düşünüyoruz. ama ayda ortalama 5000 km yol yapacak. acaba 13+1 transit önerir misiniz. kullanan arkadaşların aracın memnun olmadıkları yönü var mı acaba. şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba arkadaslar konuyu az once gordum bende bir kac konuda sizlerden bilgi almak istiyorum

Servis isiyle ugrasiyoruz 7 tane ford transit aracimiz var

Bunlarin en yenisi 2009 model 12+1 olan aracimiz

Bu ford transitlerin 2009 sonrasi olanlari 20.000 kmde bir bakima giriyor ben 15.000 km bir bakima sokuyorum ustam boyle tavsiye etti daha iyi olur dedi
    Bu araclarin zincir bakimlari kac bin km bir oluyor 100.000 diyende var 120.000 diyende kafam karisti
    Son olarak 205/75/16 lastik kullaniyoruz yilda bir lastik degistiriyoruz en spn petlas aldim son derece memnun kaldim
    Bir arkadasim michelin kullan hem daha uzun omurlu hemde yakit tasarrufu yapiyor dedi michelin lastik kullanan varmi aranizda var ise memnun mu

Birde araclari istanbulda kullaniyoruz surekli dur kalk seklinde yakit tuketimi 12 litre normalmi daha asagi dusmedi hic

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ Hoca 1677

Gecmis olsun

@ michelin kullan hem daha uzun omurlu

uzun ömürlü oldugu kesin

• 2006 model ford teansit aracinizin bugun agir bakimi yapildi

150.000 km zincir degisti devirdaim degisti bakim yapildi 1250.00 tl tuttu

Zincir bakimini ihmal etmeyin diye hatirlatmak istedim

Birde ilk kez bor power yag katkisi aldim ticari araclar icin uygun olani 400 ml 65.00 tl denemek icin faydasi olursa mutlaka paylasirim

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.