Şimdi Ara

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
118.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: m3syndikat

ozaman sizi tokatlamislaryada 2004 den sonraki modellerede elektronik koymuslardir bilemiyorum.benim 2004 75lik elektronik degilmis..!

bnmki 2003 elektronik.kardeş 2003 ler avrupa, sonrakiler yerli. değişik olabilir mesela soğutma fanı sizde tek bnmkinde çift vs.. birçok değişiklikler var olumlu olumsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 15 Şubat 2007; 18:36:52 >
  • Sordum, yok öyle bişey, o logoyu sonradan yapıştırıyorlar dedi. Bende biliyordum olmadığını ama bu topiçde eskilerde var falan denilince şüpheye düştüm, acaba çok eskilerde vardıda sonradanmı değişikliğe gidildi diye... Olaya bak, 90 lık görünümlü 75 lik... Herhalde dünyada bu sadece bizde vardır. Yurdum insanı her soruna kendince çözüm bulmasını biliyor.
  • doğan görünümlü şahin efsanesi dewam ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: SentemenT@L

doğan görünümlü şahin efsanesi dewam ediyor

eskiden şahinimizi doğan yapmamıştık barii 75 liğimizi 90 lık yapalım dedik
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

quote:

doğan görünümlü şahin efsanesi dewam ediyor

eskiden şahinimizi doğan yapmamıştık barii 75 liğimizi 90 lık yapalım dedik

İyi olmuş amadeğişiklik güzeldir

• ya şahinle doğan ayırt edilebiliyordu gene çoğu yönden

ama 90 lıkla 75 lik nerdeyse hiç farkedilmiyor dışardan TDCI ve TDDI dışında tabi
  • walla bu bu fordu çözdümailen için kullanacaksan 75 ps son derece yeterli heralde doğandan tipodan kata kat üstündür.zaten üstün.ama benim kanım kaynıyor az daha performans istiyorum dersen 90 lık veya 110 luk ideal.ve ayrıca üç motor seçeneğindede şase de faklı olan tek fark motorlarının farklı olması başka hiç bir deişiklik yoq 75 lik ve 90 lık arasında.Ama yüksek tavanlılar çok süper duruyor.çok heybetli.yolda giderken ben burdayım diyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuningmaster

walla bu bu fordu çözdümailen için kullanacaksan 75 ps son derece yeterli heralde doğandan tipodan kata kat üstündür.zaten üstün.ama benim kanım kaynıyor az daha performans istiyorum dersen 90 lık veya 110 luk ideal.ve ayrıca üç motor seçeneğindede şase de faklı olan tek fark motorlarının farklı olması başka hiç bir deişiklik yoq 75 lik ve 90 lık arasında.Ama yüksek tavanlılar çok süper duruyor.çok heybetli.yolda giderken ben burdayım diyor.

Aynen öle

• Aynen katılıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

quote:

Orjinalden alıntı: tuningmaster

walla bu bu fordu çözdümailen için kullanacaksan 75 ps son derece yeterli heralde doğandan tipodan kata kat üstündür.zaten üstün.ama benim kanım kaynıyor az daha performans istiyorum dersen 90 lık veya 110 luk ideal.ve ayrıca üç motor seçeneğindede şase de faklı olan tek fark motorlarının farklı olması başka hiç bir deişiklik yoq 75 lik ve 90 lık arasında.Ama yüksek tavanlılar çok süper duruyor.çok heybetli.yolda giderken ben burdayım diyor.

Aynen öle

• Konforuda fena değil En azından uzun yolda insanı fazla yormuyo.
  • ben biraz süspansiyonlardan şikayetçiyim.tabii arkada makas olması yüzünden çok sert ve zıplatıyor. sert süspansiyonun faydasını da görüyoruz ama yola resmen yapışıyo dimi
    quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

Konforuda fena değil En azından uzun yolda insanı fazla yormuyo.

• yol tutuşu zaten mükemmel. coğu otomobille korkarak girdiğim virajlara connectle rahat girebiliyom.
  • Merhaba Aranıza Sivas'tan Katılıyorum
    2005 ford connectimiz var
    Sizlere Bir Sorum Olacak
    2007 ford connect gövde rengi tampon eklemelerini 2005 modele uygulayabilirmiyiz
    Şimdiden Tşk
  • Aramıza hoşgeldin DISCOnnect Tampon işini servisten öğrene bilirsin
  • ARKADAŞLAR BU GÜN FORD SERVİSİNDEYDİM USTADAN HİÇ HOŞ OLMAYAN ŞEYLER DUYDUM.ÖZELLİKLE 90 LIK CONNECLERDE YAKIT SİSTEMİ ÇOK SIK ARIZALANIYORMUŞ.HATTA KM 50 BİNE GELMEDEN %90 ARIZA VERİYOR DEDİ.EĞER ŞANSIN VARSA GARANTİ BİTMEDEN ARIZALANIR YOKSA EN AZ 2000 EN ÇOK 4000 LİRA MASRAFIN OLUR DİYO.MAZOTU OPETTEN ALSAN BİLE BU ARIZA GÖRÜLÜYORMUŞ.YANİ OPETİN MAZOTU DA YETERİNCE İYİ DEĞİLMİŞ.GARANTİ BİTİNCE TOTAL VEYA BP DEN AL DEDİ.

AYRICA OPET TE YAKIT SİSTEMİ GARANTİSİNİN GEÇERLİ OLMASI İÇİN ARABANIN KİLOMETRESİ İLE OPET KARTTA ÇEKİLEN KİLOMETRENİN AYNI OLMASI ŞARTMIŞ.YANİ MAZOTU OPETTEN ALIP KARTI ÇEKTİRMEZSEN GARANTİ ÖLÜYORMUŞ.ADAMA DEDİM Kİ "DİYELİM Kİ OPETİN SİSTEMİNDE ARIZA VAR VE KARTI ÇEKEMEDİN O ZAMAN NE OLACAK ?" OPET BU GİBİ MAZERETLERİ KABUL ETMİYORMUŞ.

ADAMIN ANLATTIKLARINA GÖRE TECAVÜZ KAÇINILMAZ.ACABA ZEVK ALMAYA MI ÇALIŞMAK LAZIM YOKSA Bİ ÇÖZÜMÜ VAR MI ? TECRUBESİ OLAN ARKADAŞLAR ŞU İŞE Bİ EL ATSIN BİZİ AYDINLATSIN.

• bu kadar söylenti olduda bunu ilk defa duydum

bence yok boyle bişey
  • quote:

bu kadar söylenti olduda bunu ilk defa duydum

bence yok boyle bişey

HANGİSİNİ YENİ DUYDUN ?
    Bİ DE OLMAYAN NE ? BİZİ AYDINLATIR MISIN ?
    AMACIMIZ BİLGİLENMEK.SÖYLENTİ YAYMAK DEĞİL.BU DUYDUKLARIM SERVİSTEKİ USTADAN SOKAKTAKİ VATANDAŞTAN DEĞİL.ÖZELLİKLE 50 BİNİ DEVİRMİŞ 90 LIK CONNECT SAHİPLERİ KATILIRSA SEVİNİRİM.
  • SİZLERE BAHSETMİŞTİM ARIZA OLASILIĞI 75 LİKLERE GÖRE YÜKSEKTİR DİYE
    quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

ARKADAŞLAR BU GÜN FORD SERVİSİNDEYDİM USTADAN HİÇ HOŞ OLMAYAN ŞEYLER DUYDUM.ÖZELLİKLE 90 LIK CONNECLERDE YAKIT SİSTEMİ ÇOK SIK ARIZALANIYORMUŞ.HATTA KM 50 BİNE GELMEDEN %90 ARIZA VERİYOR DEDİ.EĞER ŞANSIN VARSA GARANTİ BİTMEDEN ARIZALANIR YOKSA EN AZ 2000 EN ÇOK 4000 LİRA MASRAFIN OLUR DİYO.MAZOTU OPETTEN ALSAN BİLE BU ARIZA GÖRÜLÜYORMUŞ.YANİ OPETİN MAZOTU DA YETERİNCE İYİ DEĞİLMİŞ.GARANTİ BİTİNCE TOTAL VEYA BP DEN AL DEDİ.

AYRICA OPET TE YAKIT SİSTEMİ GARANTİSİNİN GEÇERLİ OLMASI İÇİN ARABANIN KİLOMETRESİ İLE OPET KARTTA ÇEKİLEN KİLOMETRENİN AYNI OLMASI ŞARTMIŞ.YANİ MAZOTU OPETTEN ALIP KARTI ÇEKTİRMEZSEN GARANTİ ÖLÜYORMUŞ.ADAMA DEDİM Kİ "DİYELİM Kİ OPETİN SİSTEMİNDE ARIZA VAR VE KARTI ÇEKEMEDİN O ZAMAN NE OLACAK ?" OPET BU GİBİ MAZERETLERİ KABUL ETMİYORMUŞ.

ADAMIN ANLATTIKLARINA GÖRE TECAVÜZ KAÇINILMAZ.ACABA ZEVK ALMAYA MI ÇALIŞMAK LAZIM YOKSA Bİ ÇÖZÜMÜ VAR MI ? TECRUBESİ OLAN ARKADAŞLAR ŞU İŞE Bİ EL ATSIN BİZİ AYDINLATSIN.

• quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

quote:

bu kadar söylenti olduda bunu ilk defa duydum

bence yok boyle bişey

HANGİSİNİ YENİ DUYDUN ?
    Bİ DE OLMAYAN NE ? BİZİ AYDINLATIR MISIN ?
    AMACIMIZ BİLGİLENMEK.SÖYLENTİ YAYMAK DEĞİL.BU DUYDUKLARIM SERVİSTEKİ USTADAN SOKAKTAKİ VATANDAŞTAN DEĞİL.ÖZELLİKLE 50 BİNİ DEVİRMİŞ 90 LIK CONNECT SAHİPLERİ KATILIRSA SEVİNİRİM.

çok yaktığını duydum

kapıların ses yaptığını duydum

üstündeki oluklarda su toplanmasndan zamanla pas yaptığını duydum

duman attığını duydum da

bunu ilk defa duydum
  • bunun bi sebebi de milletin normmal dizel kullanması olabilirmi

kanımca euro disel ile bişey olacağını sanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.