Şimdi Ara

Ford Tourneo Connect 90HP - Peugeot Bipper 1.4HDI - Citreon Nemo 1.4HDI, Hangisini almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ilk defa bir araç sahibi olacağım ve şu üç araç arasında kaldım ki, genel olarak araba konusunda çok bilgiye sahip de değilim (ama ekspertiz şart, onu biliyorum) :)
    Bu aracı, yılda iki kez uzun yolda da kullanacağım (İstanbul-Erzincan arası), gerektiğinde çok olmasa da yükte taşıyacağım ve toprak köy yolunda da kullanacağım.

1- Ford Tourneo Connect 90HP - 2004
    2- Peugeot Bipper 1.4 HDI - 2009
    3- Citreon Nemo 1.4 HDI - 2009

ARAÇLAR İKİNCİ ELDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizbay1 -- 30 Eylül 2019; 23:42:52 >

• yılda 2 kullanacaksın pek, yılın ger, kalanında kullanma ihtimalinde varmı?

ford çok fazla yakıt tüketiyor diğer ikisi aynı araba zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

yılda 2 kullanacaksın pek, yılın ger, kalanında kullanma ihtimalinde varmı?

ford çok fazla yakıt tüketiyor diğer ikisi aynı araba zaten
    Evet, şehir içinde kısa mesafeler de aile aracı şeklinde kullanacağım.
  • Evet, bilen arkadaşlar lütfen okuyup geçmeyin. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Listedeki 1. Aracı yanlışlıkla courier yerine connect yazmış olabilir misiniz? Çünkü connect cady berlingo doblo rakibi iken bipper ve nemo rakibi courier dir.

Tavsiye olarak ise uzun yolda bu araçları çok tavsiye etmem çünkü hem ruhsatta kamyonet olarak geçtikleri için hız sınırı düşüktür hem de köşeli yapılarından dolayı yüksek hızda içeri rüzgar sesi alıp yakıt tüketimi artar.

Ama şehir içinde sorun çıkarmazlar inmesi binmesi rahattır Fransızların bagaj derinliği biraz azdır arka koltukları yatırarak bu sorunu çözebilirsiniz ihtiyaç halinde.

Bizde Fiat fiorino var köy yolu için forddan daha iyi gibi geliyor bana altı biraz daha yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

Listedeki 1. Aracı yanlışlıkla courier yerine connect yazmış olabilir misiniz? Çünkü connect cady berlingo doblo rakibi iken bipper ve nemo rakibi courier dir.

Tavsiye olarak ise uzun yolda bu araçları çok tavsiye etmem çünkü hem ruhsatta kamyonet olarak geçtikleri için hız sınırı düşüktür hem de köşeli yapılarından dolayı yüksek hızda içeri rüzgar sesi alıp yakıt tüketimi artar.

Ama şehir içinde sorun çıkarmazlar inmesi binmesi rahattır Fransızların bagaj derinliği biraz azdır arka koltukları yatırarak bu sorunu çözebilirsiniz ihtiyaç halinde.

Bizde Fiat fiorino var köy yolu için forddan daha iyi gibi geliyor bana altı biraz daha yüksek.
    Hayır, Connect. Evet, aynı klasman değiller farkındayım :)
    Evet, Fiat Fiorino'ya çok baktım ama fiyatları beni aştığı için maalesef uzaktan bakıyorum hala. Yoksa, direkt Fiorino alacaktım açıkçası.

• fiorino nemo çok küçük. connect çok fazla yakıt tüketiyor.

Tüccar değilim satmam dersen japon arabalarına bakmanı tavsiye ederim. Ama dikkat alırken mesele değil ama satarken gerçekten uzun sürecek ve çok zor satılırlar.

Bineğin avantajı muayenede rahat edersin uzun yolda daha yüksek hızlarda seyrdersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.