Şimdi Ara

::::::::::::FORD TAKIMI:::: FArKı HisseT (123 üye) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.254
Cevap
4
Favori
136.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinalden alıntı: alysentr

Orjinalden alıntı: drer

arkadaşlar nasıl üye olunuyo bilmiyom ama ford focus tdci sedan tekno yeterli olurmu?

yeterli oldu bile.. hoşgeldin aramıza
  • Ben de geldim
  • 2006 Ford Focus Ghia Sedan

Bende varım ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

Ben de geldim

hoş geldinn.. tüm topic dört gözel seni bekliyorduk..

edit: güncelemeler yapılmıştır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alysentr -- 6 Haziran 2006; 22:40:00 >
  • arkadaşlar 2000 ghia focusum var,orjinal teyibini değiştirmeyi düşünüyorum,bizim focusun göğsüne cd mp3 çalar nasıl uydurulur? yoksa cd changer mı tavsiye edersiniz.değiştiren veya cd changer kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemokachi

arkadaşlar 2000 ghia focusum var,orjinal teyibini değiştirmeyi düşünüyorum,bizim focusun göğsüne cd mp3 çalar nasıl uydurulur? yoksa cd changer mı tavsiye edersiniz.değiştiren veya cd changer kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.teşekkürler...

illa cd changer a gerek yok.. istediğin mp3 çalarlı teybi alabilirsin .. teybe birde çerçeve uydururusun hiç zorun kalmaz.. benim eski focusta öyle yapmıştım..
  • Beni de beni de!!!
    fOcUs II trend TDCI

Daywalker'ın imza bence olaganustu ama o sekilde gozukeceginden supheliyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekho -- 6 Haziran 2006; 23:17:27 >
  • Daywalkerr ın imzasi cok guzel olmus onuda mi koysak yaa
  • baya olmusuz yaa ooo ii ii
  • imzayı düzelttik iyi olduda cahilliğime verin şu ford ambleminin altında yazan feel the... ne anlama geliyor. ? çince japonca flemenkçe fransızca ve almancam iyidir de bu ingilizceyi öğrenemedik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: effem

imzayı düzelttik iyi olduda cahilliğime verin şu ford ambleminin altında yazan feel the... ne anlama geliyor. ? çince japonca flemenkçe fransızca ve almancam iyidir de bu ingilizceyi öğrenemedik.

difference=fark

yani feel the difference farkı hisset demek
  • sağol kardeş. şimdi altına imzamı attım.
  • Diğer takım veya kulüp topic'lerine girip hiç okumadım.Okuyan var mı?Neler yapıyorlar.Ve de bizler neler yapacağız,neler yapabiliriz?
  • Focus Ghia Tdci Sedan.Listeye eklersen sevinirim .

Egeliefe ,Grande Punto 80 kişi olmuş ona seviniyorlar.
  • belki fazla mesajım yok bu konuda ama beni de eklerseniz memnun olurum focus tdci sedan ghia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khaos -- 7 Haziran 2006; 10:16:51 >
  • herkese selamlar
    Bende geldim

2006 FOCUS HB TREND TDCI
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeliefe

Diğer takım veya kulüp topic'lerine girip hiç okumadım.Okuyan var mı?Neler yapıyorlar.Ve de bizler neler yapacağız,neler yapabiliriz?

diğerlerini bilmiyorum ama biz ne yapaliriz sorusunu maddelersek

-servisler
    -kullandığımız modellerin +ve- yönleri
    -kampanyalar,haberler
    -fordla ilgili bilgiler eklemeyi düşünüyorum (bmw de olduğu gibi)
    -yeni çıkacak modeller ve sürüş izlenimleri

vs..

gibi birçok konuda yardımlaşabiliriz..

not:yeni üyeler eklenmiştir
  • e o zaman tanışma-imza vb. işlerden asıl konularımıza geçelim.
    mesela benim fiesta tdci arabamda rahatsız olduğum şey klima açıkken arabanın çok kasması. özellikle yokuşlarda bazen gaz yemiyor. stop etme eğilimine giriyor.
  • Servisler hakkında yeni araç alanlar&yeni üyeler için kısa bir özet yapayım.
    C-max TDCİ-CVT kullanıyorum.
    Aracımızı 28/02/2006'da aldık.

Bu üç ay zarfında 4 farklı konu için 7 defa servise gittim.

Bunlar İstanbul Şahsuvaroğlu ve İstanbul Doğan oto servisleriydi.

Konular:1) İsofix bağlantısı noktasının açtırmak istemem.Servis:Şahsuvaroğlu.Gitme süresi:3 defa.Sonuç:surucu arkadaşımızdan aldığım mail fotoları gösterince isofix'lerimi açabildiler.Yoksa daha çok ararlardı isofix bağlantı noktalarını.
    2) Aracın hareket halinde iken Motor sistem arızası kodu vermesi sonucu Doğan oto'ya gittim.Sebebini bulamadılar.Test sürüşü yaptılar.Sorun yok diye teslim ettiler.
    3) Hız kadranında bulunan sarı motor ışığının yanması.Doğan otoya gittim.Soket çıkmış dediler.Taktılar.Şimdi sorun yok.
    4) Sağ aynamın kırılması.İlk gün parça değişti.Beş gün sonra da boyanan dış kapak takıldı.Servis:Doğan otoydu.

Sonuç:Servisler ilgili ama bilgili değil.

• Egeliefe ben sanıyorum seni Şahsuvaroğlunda gördüm. Nisan ayı falandı. Elinde SONY laptopla isofix resmi gösteriyordun ustalara...Biraz kilolusun sanırım aynen benim gibi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.