Şimdi Ara

FORD MUSLUBAŞLAR ŞİKAYETİ ! HERKES OKUSUN !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk arabam 2006 ikinci arabam 2009 fiestalardı. Kısa bir süre önce 2009 aracımı satıp üst kasa almak için arayışa girdim fordikinciel.com adlı fordun ikinci el satış sitesinde fiesta 2011 otomatik/benzin 67 binde bir araç buldum bugün ve hemen aradım telefona ozan bey çıktı ilanların altında zaten ekspertiz yapıldığı ve kaporta olarak işaretlenmişti her yeri sadece şöför kapısı değişik yazıyordu ve 1 adet tramer kaydı bulunmaktadır yazıyor ilanda ozan bey'e tramer kaydını sordum bilmiyorum 3-5 var herhalde dedi ben bir alıcı olduğumu istanbuldan geleceğimi söyledim araç balıkesir bandırma'da bilmiyorum bakar dönerim dedi daha sonrasında siteye girip form doldurdum bu sefer başka bir bey ismini bilmiyorum aradı ve araç hakkında güzel bilgilendirme verdi. Dedim ki aracın eksper raporu var ise servis kayıdı var ise paylaşırmısınız sorup döneyim dedi 1 saat sonra dönmedi whatsapptan yazdım dönüşü şu oldu.

Alıntı

metni:
    'Merhaba biraz yoğun Hasar kaydı 1.282 tl sol ön kapı saçı değişmiş serviste son bakımı 57.925 km de serviste yapılmış araç suna 66.770 km de ekspertiz raporu yok aracin ilan sayfasında gördüğünüz gibi eğer isterseniz burda ekspertiz yaptırabilirsiniz'

Daha sonrasında kendisini arayarak ben ciddi alıcı olduğumu neden kaile alınmadığımı sordum yoğun olabilirsiniz fakat bende alıcıyım araç alacağım sonuçta dedim. Eksper raporu yokmu dedim yok dedi Araç takasa girilerek alınmış ustalarımız kaporta-motor aksamına bakıp aldı dedi tamam onun belgesi yokmu dedim yok sitede ne görüyorsanız o dedi ben istanbuldan geleceğimi tekrar ilettim yakın gözüksede az mesafe değil geldiğimde dediğinizin haricinde çıkan masraflar ne oluyor dedım bılemıyorum oturur konuşuruz ama olmadı hiç dedi

Son fiyat nedir dedim öğrenip dönüyorum dedi 1.30 saat oldu hala dönen olmadı.

Ford Genel Merkezi arayarak şikayetimi dile getirdim. Umarım gerekli şeyi yaparlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.