Şimdi Ara

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?**** (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
3
Favori
80.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6650 Ytl ck dusuk geldi bana. kac km de ?
    istanbulda kime baktirirsin bilmiorum ama bence iice heryerine baktir derim ben. yani normal fiyat 8500 ile 12000 arasi 8000 ytl nin altindaysa suphe duyarim dogrusu.
  • yok yok annem
    8000 ın altında da bulunur.7 olur da daha aşağısı bıraz suphe uyandırabılır..
    ıyıce guvendıgın bıyere baktır..
    lıkeshire hayırlı ugurlu olsun:)
    her konuda maymun ıstahlı bırı olarak bunun da bır heves oldugunu zannedıp muhtemelen alıp azcık kullanınca sıkılırım dıe dusunurken kullandıkca daha da sevdım keratayı..
    gercı kızım o benım ama olsun:)
  • arkadaşlar merhaba;
    yaklaşık bir yıl sonra bu grubu böyle bulmak benim için çok büyük sürpriz oldu, çok sevindim, zira ilk üyesiyim:) Facebook a bekleriz hepinizi burda teknik konuşuruz orda da organizasyonlar planlarız, güzel olur:) tekrar merhaba
  • olamadım şu siteye üye...bulamadım ka ya bir slogan ...güzel bir logo yolda ama ..yok bak gene olmadı ..e git diyor gidiyorum gmaile sonrasında bi numara yok ?
  • psyderta bır an once sen de gel.ben bıalora ve complated su an oradayıs..
    6 kısı var an ıtıbarıyle fun sıtesınde.ınsallah orası daha ıyı olcak toplanabılmek bıseyler yapabılmek ıcın..
    com'on everbody:P
  • Şu an işlerim biraz yoğun olduğundan pek fazla kullanma fırsatım olmadı.Dün 20 ytl lik benzin koydum,kaç km gidebileceğim testi yapıyorum.Yarın akşam cevahirde tiyatroya gideceğiz git gel gez dolaş derken biter sanırım,şöyle bir 100-110 gitse razıyım fazlasında gözüm yok.
    Arabanın iç tasarımı çok hoşuma gitti.Direksiyonun solundaki oyuğa bozuk para filan koyuyorum iyi oluyor.
    Kararsız olduğum iki konu var.
    Birincisi aracın önceki sahibi şu performans egzostlarından taktırmış,baya bir gürlüyor,homurduyor,modifiyeli peugeotlar filan gibi.Tamam güzel,karizmatik ama başım şişiyor yahu,öyle gürültülü gezmeye alışık değilim.Çevremdekiler "millet para verip taktırıyor sakın cıkarma" dese de sanırım ben biraz daha alışmaya çalışıp olmazsa söktürüp sessiz sakin bir şey taktıracağım.Satış işlemleri bitip arabaya ilk oturup eve dönerken bu araba ne kadar gürültülü çalışıyor diye baya canım sıkılmıştı.

İkincisi ise aracın kendisi mavi,tamponları siyah.Galiba bir süre sonra onları da maviye boyatacağım

* Bir de arabayı önden çok seviyorum ama arkasına fazla bakmamaya çalışıyorum

• Herkese selam. Arkadaşlar benimde eski arabam Ford Ka' idi. Ka mükemmel bir arabadır. O paraya alınacak birçok arabadan da mükemmeldir. Ben halen ka gördükçe içim gider. Hepinize araclarınızla mutlu günler, kazasız belasız gezmeniz dileği ile. Bir de bu eski dostumun bir resmini gönderdim size umarım beğenirsiniz...

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?****
  • legendofforce;

eger o resimde gordugum araba ates kirmizisi ise, benimde tipa tip aynisi :)
  • araç bordo renkli ama ne önemi var. Renk hariç araç aynı, keyif mükemmel.
  • facebook' taki grubada üye olduk bakalımm =)
  • lakeshire;

benden sana tawsiye.. 20 ytl lik doldurup bitmesini bekleyip sonra yine 20 ytl lik doldurma..cabuk bitiyor. en azindan bende oyle oldu..daha sonra arastirdim sordum hep dedikleri su oldu; az miktarda benzin doldurmayin mumkunse ford ka larda 50 ytl..cok daha gec bitiyor. ben 3 seferdir oyle yapiorum kesinlikle dogru..daha onceleri aylik 150-180 Ytl arasi benzin tuketirken, su anda aylik max. 100 ytl ye dustu.

bu arada Shell benzin istasyonlarindan benzin aliyorum genellikle.. zor durumda kaldiimda ise Bp
    ve 95 oktan

ne kadar etkili benzin istasyonlari ck emin degiliim ama ben Shell den cok memnunum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: complated

lakeshire;

benden sana tawsiye.. 20 ytl lik doldurup bitmesini bekleyip sonra yine 20 ytl lik doldurma..cabuk bitiyor. en azindan bende oyle oldu..daha sonra arastirdim sordum hep dedikleri su oldu; az miktarda benzin doldurmayin mumkunse ford ka larda 50 ytl..cok daha gec bitiyor. ben 3 seferdir oyle yapiorum kesinlikle dogru..daha onceleri aylik 150-180 Ytl arasi benzin tuketirken, su anda aylik max. 100 ytl ye dustu.

bu arada Shell benzin istasyonlarindan benzin aliyorum genellikle.. zor durumda kaldiimda ise Bp
    ve 95 oktan

ne kadar etkili benzin istasyonlari ck emin degiliim ama ben Shell den cok memnunum.

Bak bunu söylediğin iyi oldu çünkü ben böyle 20 20 test etmeye devam edecektim Açıkçası benzin tüketimi umduğumdan fazla çıktı.Gerçi buradaki kullanıcıların söyledikleriyle tutarlı,burada herkes 200-250 arasından filan bahsediyor.Oysa ben satın alma sürecindeyken hangi ka sahibi satıcı ile konussam 170-180 yakıyordu.Demek ki satıcıların arabası daha az yakıyor Ben dün gece gözümü karartıp bitene kadar gideceğim dedi hatta köprünün üstünde filan kalırsam diye 1,5 litrelik pet şişeye benzin doldurtup onu da yanıma aldım ama bitmedi,sabah tekrar 20 ytl lik aldım bitmeden.İki benzin alışım arasında 95 km yol gittim.Ama sanırım içinde önceden kalan benzinden de kullandım biraz, o yüzden 20 ytl ye ne kadar gidiyorum ya da km de ne kadar yakıyorum hala emin değilim.Ama şu an depodaki benzin bitsin dediğin gibi 50 ytl lik alacağım bakalım ne kadar gidecek.Fikir için teşekkürler.

• 20 ytl ve 100 km sanırım ötesi yok :) olsun
  • yeterki ıslak ıslak bakma öyle :) yağmurda benimka

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?****
  • bundan bır ıkı ay once ben de pet sıse ıle denemeler yaptım
    200 bının altına dusmez..
    ama benzının dıbını gormemenızı tavsıe ederım
    sonunu kullanmamak gerekıomus
    malum partıkuller fılan dıbe bırıktıgınden..
    performansı etkılıo..
  • 200 ykr ye fazlasıyla razıyım zaten.
    Ancak son koyduğum 20 ytllik benzinle ancak 80 km gidebildim. 250 ykr ye geliyor.Küçük motorlu küçük bir araba için biraz fazla sayılır.Şimdi yeni olduğu için gözüm sürekli ibrede zamanla kafaya takmam herhalde.
  • ateşlemede sorun olunca da normalden fazla harcarmıs
    bobın ve bujılere baktır olmazsa
  • selam arkadaşlar

ford ka'nın hastasıyım evet. eheh. valla en sinirlendiğim şey internet denen mecrada bu şahane için bir kaynak bulamamam. aynı zamanda ford ka severlerin böyle donanım forumlarında sıkışması da beni üzdü.

dilerseniz, aranızdan en fazla buraya ilgi gösterenler bana ulaşsınlar, ben de size canavar gibi bir site kurayım. yani bari sizden öğreneyim bir şeyler, hem belki beraber bana da bir tane alırız, korkuyorum kazıklanmaktan.

tamam derseniz hızla bir sistem inşaa ederiz.

sevgiler, hürmetler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gilgalad -- 24 Ekim 2007; 16:33:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosavi

Merhaba; Ford ka için jant kapağı arıyorum bana fikir verebilecek biri var mı?.Serviste orjinalinin tanesine 36YTL diyorlar

Merhaba jant kapağı buldunuzmu? Buldunuzsa nereden? Bulamadınız ise bende 3 adet var. Bende bulamazsam çelik jant taktırıp diğerlerini ihtiyacı olana vereceğim. Siz ne yaptınız?

yarıdm :)

Volkan
    patron(at)wolkanca.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: gilgalad

selam arkadaşlar

ford ka'nın hastasıyım evet. eheh. valla en sinirlendiğim şey internet denen mecrada bu şahane için bir kaynak bulamamam. aynı zamanda ford ka severlerin böyle donanım forumlarında sıkışması da beni üzdü.

dilerseniz, aranızdan en fazla buraya ilgi gösterenler bana ulaşsınlar, ben de size canavar gibi bir site kurayım. yani bari sizden öğreneyim bir şeyler, hem belki beraber bana da bir tane alırız, korkuyorum kazıklanmaktan.

tamam derseniz hızla bir sistem inşaa ederiz.

messenger adresim abdullahonden@hotmail.com , rica ediyorum gerçekten kararlıysanız bana ulaşın, ford ka kullanıcıları eminim ki şahane insanlardır :)

sevgiler, hürmetler.

abdullah önden
    abdullahonden.com

hosgeldın donanım a
    bız de az kaynak olmasından sıkayecıyız ama bızı bu farklı kılıyo aslında
    burada acaip ka hastaları var.kesınlıkle soruların yanıtsız kalmaz
    sıtenı ınceledım
    ıyı kı onde ıncelemısım cunku sana facebook a gelmen konusunda telkınlerde bulunacaktım
    oysa kı sen facebook un amelıyatını bıle yapmıssın
    herneyse hepımız ayrı ayrı seyler bılıoruz nacızane
    en azından ben kendım ve arkadasım complıcated adına sana elımızden geldıgınce yardım edebılecegımızı soyleyebılırım
    dedıgın gıbı zımba gıbı bı sıte de muhtesem olur..
    forumun tu sayfalarını okursan bu konuda bırseyler yapamamaktan yakınmaktayız.
    msn e eklemedım ama hergun mutlaka ben forumu takıp edıorum..
    ırtıbatta olalım hep beraber;)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.