Şimdi Ara

Ford Focus St

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Türkiye de focus RS var diyolar doğrumudur ?
  • turuncu rengi çok orjinal görünüyor
  • "St" Topicleri açıldıkca içim eriyor yaw.Yapmayın arkadaşlar.
  •  Ford Focus St

bu sanırım fabrika hatası böyle müzik sistemli focus st mi olur ya
  • bu daha iyi HeaDMasH

Ford Focus St
  • Bu nasıl bir makina böyle ya
  • bunu aldığın fiyata bmw 320 alamıyorsun böyle bir mantık varmı yaaaa
    bu arabanın parası helalihoş olsun

adam ıslak zeminde astra opc nin ve reno rs in kuru zeminde yaptığı derecelere yakın değerler yapıyor

http://www.youtube.com/watch?v=oQM1NUmK3qA

bu video o değilmiş bu arada ama bu daha güzel adamın yorumlarına dikkat edin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyaypay -- 4 Eylül 2006; 10:12:37 >
  • işte focus st esti geçtiiiii

http://forum.donanimhaber.com/m_9117070/tm.htm
  • Bunu bana versenize çok merak ettim söz 2 sene sonra geri getiricem şaka maka golf gti astra gtc ve focus st nin karşılaştırması vardı bir dergide(adını unuttum şimdi) golf yine 1.ci oldu ama ben gözümü bu arabadan alamadım nedense çok güzel olmuş bravo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

Arkadaşlar Türkiye de focus RS var diyolar doğrumudur ?

valla ben 2005 model rs gördüm samsunda
  • Ben KADIKÖY Acıbadem NAUTİLUS ta gördüm içeri almışlardı TURUNCU

2.5 litre yanılmıyorsam V6 motor vardı 250 beygir muazzam duruyrdu gerçektende harikaydı
  • beyler yaw inşallah alacaz 1.5 yıl içinde imzamdan da belli

ford müthiş bi canavar yapmış helal olsun beyler teknik özelliik anlamında pek bilgim yok birisi belirtebilr mi? mesela turbosu var mı ne kadar

arkadaş 3.20 alınmıo fiyatına demiş 3.20 o kadar pahalı mı yaw 80 milyar falan mı
  • beyler focus rs ralli olanı mı? wrcdeki?
  • ST 75000 civarı bi rakamı var...ayrıca 320 de 50000euro civarı...bmw yi ucuz bi araba mı sanıyosun sen bugün baktık bmw ye bu ne fiyatlardır ya...
  • bmw tamam kaliteli iyi hoş da bu kadar para verilirmi be kardeşim yazıktır yaw. hemde 150 hp ile genelde diğer 2000 motorluların arkasından nal toplayan bir arabaya...
  • arkadaşlar yazdığım gibi bu araçta 250 HP lik motor var içi falan zaten harika RENGİ müthiş otomobili yakından görmek lazım valla.

Ben BMw ile değişmem bunu çok dikkat çekici bir araç.

2.5 litrelik dev motoru var TURBO su da vard galiba ama tam bir canavar
  • arkadaşım bmw yi ucuz sandığım gbi bi imada bulunmadım ayrıca euronun kurları saolsun cebi

bugün arkadaşla konuşuoduk focus st alacağıma type r alırım daha iyi dedi 20 milyara motor modifiyesi çakarım dedi focus stye göre hem performansım daha iyi olur hemde aynı fiyata gelir bu cevaba karşılık veren biri olsun yarın arkadşa sölicem

bnde dedim focus st canavar dedim type r ın yeni kasaları yok ne alıon olum dedim?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.