Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
16
Favori
92.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • liste fiyatına bakma git bayiyle konuş bak ne diyorum hb collection tdci sıfır 36bine bıraktılar diyorum aydın zafer oto sedan 38 küsür dedi onu dinlemedim bile hb çok ideal geldi ondan tavsiye ediyorum kaçırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: dichter

liste fiyatına bakma git bayiyle konuş bak ne diyorum hb collection tdci sıfır 36bine bıraktılar diyorum aydın zafer oto sedan 38 küsür dedi onu dinlemedim bile hb çok ideal geldi ondan tavsiye ediyorum kaçırma

Fordun sitesinde Sedan Collection 37.575.-TL kampanya fiyatı var.. Nasıl 38.000 deniliyor..

Ne zaman sordunuz siz..
  • geçen hafta arkadaşım bayiye sor internetteki fiyata bakma sen git bayiye hatta bayilere diyim ki fiyat kırdır
  • Focus Collection 5K 1.6 TDCi 90PS 37.575,00 TL bunu 36000'a bırakmışlar
    Focus Collection 4K 1.6 TDCi 90PS 40.235,00 TL buna 38 küsür demişler, bana 39500 demişlerdi konya ford'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineer_06

Focus Collection 5K 1.6 TDCi 90PS 37.575,00 TL bunu 36000'a bırakmışlar
    Focus Collection 4K 1.6 TDCi 90PS 40.235,00 TL buna 38 küsür demişler, bana 39500 demişlerdi konya ford'da

4K da indirim 5K ya göre çok daha yüksek..

5K alınası olmuş açıkçası..
  • quote:

Focus Collection 5K 1.6 TDCi 90PS 37.575,00 TL bunu 36000'a bırakmışlar

bu fiyatı nerden aldınız
  • bu fiyatı dichter söyledi, aydın da bırakmışlar bu fiyatı

quote:

Orijinalden alıntı: dichter

liste fiyatına bakma git bayiyle konuş bak ne diyorum hb collection tdci sıfır 36bine bıraktılar diyorum aydın zafer oto sedan 38 küsür dedi onu dinlemedim bile hb çok ideal geldi ondan tavsiye ediyorum kaçırma
  • kardes rahat ve konforlu ama cok sorun cıkarıyor daha hararet sorunu ile karşılaşmamıssın sen bide o var hic sorma gitsin
    quote:

Orijinalden alıntı: tergen

quote:

Orijinalden alıntı: hayalet-a

beyler konuyla ilgili değil ama sorum var.. focus 1 kullananlar araçlardan memnunmu yani çok fazla arızayla karşılaşıyormusunuz..ben 2001 model ford focus ghia kullanıcısıyom yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.ama araç başıma çok masraf açtı artık YETER dedim yaa .. tamam konforlu araba güvenli ama ben çok sorun yaşadım benim arabada mı problem yoksa herkesin başına mı iş açıyor bilmiyorum..arabanın benzin pompasını yaklaşık 2 yıl önce değiştirdim araba kendi memleketimin dışında bilmediğim yerde stop etti saatlerce sefil oldum küçük bir şehirde sanayide uğraştılar güç bela taktılar saatler sonra halloldu.araçta lpg sistemi var defalarca zaten ondan problem yaşadım yaklaşık 1 yıl önce bulunduğum şehre yaklaşık 400km uzaklıkta olan istanbula gittim fakat tam boğaz köprüsü üzerinde tekledi yine benzin pompasından olduğunu sandığım problem köprünün üzerinde stop etmek üzereydi kaza yapmaktan son anda kurtulduk..istanbulda da kaç defa çalışmamak üzereydi yani marşa basılı tutuyodum öyle çalışıyodu..kendi kendine düzelir gibi oldu en son 1 hafta önce gene kaldı gene benzin pompası yanmış çekiciyle çektirdim en yakın oto servisine götürdüm adamlar pompasını falan değiştirdi 450 tl masraf açtı adamlar az kalsın yanıyomuş araba bile dediler yanii..şu sıralarda sinirimi ABS ışığı bozuyor ford servisinde zaten bakmıyolar araç LPG li diye başka servise götürdüm bilgisayarla sorunu hallettiğini söyledi ama gene yanmaya başladı denedim ABS fren sistemide arızalı yanii..birde dreksiyon sanki ağır gibi yani bazen fazla ağırlaşıyo hidrolik değilmiş gibi oluyo bazen düzeliyo artık bıktım ama bu arabadan inipte sınıfındaki herhangi bir araca binmek kötü olur gibi geliyo çünkü bildiğim kadarıyla sınıfının en rahat aracı artık söyleyecek sözü olan varsa lütfen yazsın herkesde varmı problem arkadaşlar söyleyin bişeyler

2004 Kasım ayında sıfır olarak aldığım Focus Collection'u Ekim ayında perte çıkartana kadar kullandım. Bu 6 sene boyunca standart bakım dışında masraf olarak nitelendirebileceğim hiçbir masraf çıkartmadı. Garanti kapsamında direksiyon kutusu, 2 cam krikosu, 1 tanede kapı kilidi değişti.

• 2006 - 2008 arası 1.6 tdci düz vites max = 60.000kmde ghia modeli sedan bir focus arıyorum
  • arkadaşlar bebeğimiz olduğu için station wagon bir araca ihtiyacımız var ..2001 model 170 000 km de kazasız tek parça boyalı lpg li ghia focus alınır mı? alnırsada kaça alınır yardımcı olursanız memnun oluruz.şimdiden teşekkürler.
  • 2009 titanium 30000 km'de esp'li otomatik vites kazası boyası yok. 32000 tl istiyorlar. Fiyat olarak nasıl sizce?
  • Aracımı 1 hafta içinde satacağım. 2003 model Ford Focus HB 1.6 Comfort Benzinli.
    125.000 km de.
    ARACIMIN 120.000 KM' YE KADAR TÜM BAKIMLARI YETKİLİ SERVİSTE YAPILMIŞTIR VE HEPSİNİN KAYDI MEVCUTTUR. EN SON BAKIMDA DİSK VE BALATALAR DA DEĞİŞMİŞTİR. SAĞ ÖN ÇAMURLUKTAKİ KÜÇÜK EZİK DIŞINDA KAPORTADA HASARI YOKTUR. KAPORTADA DEĞİŞEN PARÇA VE BOYA KESİNLİKLE YOKTUR. ARAÇ ÇOK TEMİZ KULLANILMIŞTIR VE HİÇ SİGARA İÇİLMEMİŞTİR. ARACIN MUAYENESİ 2 AY ÖNCE YAPILMIŞTIR VE 2 YIL GEÇERLİDİR. ARACIN RENGİ METALİK NEPTÜN YEŞİLİDİR. ÜZERİNDE EK OLARAK SADECE ARKA PARK SENSÖRÜ MEVCUTTUR.
    18.750 istiyorum.

İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj atabilir.
  • hocam bende focus bakıyorum bu aralar...fiyatta en son ne yaparsın acık acık konusalım..salı günü alış veriş yapıp paranı verelim...
  • Arkadaşlar benim de bir sorum olacak.

Babam Koç emeklisi, bende bu şekilde sıfır ford & fiat & alfa romeo araçlara yaklaşık %6 indirimli alabiliyorum. Birde ford çalışanı olanlara da indirim sanırım %9 'muş.

Eski aracım pert oldu ( Honda Civic 2007 Eleg. Otm. VSA, BRC LPG'li idi Axa'dan 33,500 aldım:) ) bu şekilde tekrar indirimli olacak şekildesıfır düşünüyoruz.

Fiyat aralığı 35-45,000 olabilir. Nisan'ı beklesem mi ne dersiniz? Beklemezsem bu şekilde Eskişehir Ford'dan Dizel Collection 5K Opak ~35.000 Titanyum aynı şekilde ~42.000 diyorlar. 4K-5K arası 1500, opak metalik arası 750 TL fark var.

Yeni kasa baya hoşuma gitti, sanırım Nisan'a kadar arabasız kalacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esayil -- 28 Kasım 2010; 20:27:33 >
  • ford focus sedan tdci trend 2008 150.000 km'de 26500 nasıl fiyat sizce, bu kadar yüksek bir dizel de sorun olabilir diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar hepinize selamlar; sizlere sormak istediğim birşey var, ben 12 aralıkta askerim, arabamı sattım, hep gönlümde yatan ford focus aracımı sıfır olarak dönüşte almak istiyorum, param hazır çok şükür, jantları ve donanımıyla collection donanımını çok beğeniyorum ve onu almak istiyorum, sizlere sormak istediğim soru şu, şimdi martta yeni kasa ford focus satışa sunulacak diye biliyorum, bu durumda yeni kasa çıktığında ford focus collection'ın satışı bitmiş mi olur? ben mayısta döneceğim askerden. Yoksa opel'in yaptığı gibi yeni kasası çıksa da eski kasa satılmaya devam mı eder, yeni kasa focus elbette çok güzel görünüyor ama muhtemelen fiyatı benim ulaşabileceğimden yüksek olacaktır. Sizce collection'ın satışı daha ne kadar devam eder? mayısta aracın sıfırını bulabilmemiz mümkün mü?
  • ben de araştırmıştım bu konuyu forumda arkdaşlardan devam eder diyenler oldu ama belli olmaz yine de,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-degisen-yok-bir-parca-boya-var-yeni-tip-yol-bilgisayarli-34206511/detay
    bu araç fiyat olarak nasıl, temiz dedi bir arkadaş
  • Bende uzun zamandır focus dizel bakıyorum.
    Yeni C Max dizel çıktı. Titanyum fiyatı 51700TL. Yeni çıkacak Fous III lerin fiyatı, eğer C Max fiyatı o zamana kadar bu şekilde kalırsa, 47500 gibi olur. Dolayısıyla eski kasa durumuna düşecek olan şu anki kasaların fiyatıda benim tahminim şu anki 2. el fiyatlarının 1-2 bin lira altına düşer. (dizel titanyumu baz alarak)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkrapsodi

Arkadaşlar hepinize selamlar; sizlere sormak istediğim birşey var, ben 12 aralıkta askerim, arabamı sattım, hep gönlümde yatan ford focus aracımı sıfır olarak dönüşte almak istiyorum, param hazır çok şükür, jantları ve donanımıyla collection donanımını çok beğeniyorum ve onu almak istiyorum, sizlere sormak istediğim soru şu, şimdi martta yeni kasa ford focus satışa sunulacak diye biliyorum, bu durumda yeni kasa çıktığında ford focus collection'ın satışı bitmiş mi olur? ben mayısta döneceğim askerden. Yoksa opel'in yaptığı gibi yeni kasası çıksa da eski kasa satılmaya devam mı eder, yeni kasa focus elbette çok güzel görünüyor ama muhtemelen fiyatı benim ulaşabileceğimden yüksek olacaktır. Sizce collection'ın satışı daha ne kadar devam eder? mayısta aracın sıfırını bulabilmemiz mümkün mü?

Benim bildiğim kadarıyla 1 sene boyunca eski ve yeni kasa beraber satılacak.

• quote:

ben de araştırmıştım bu konuyu forumda arkdaşlardan devam eder diyenler oldu ama belli olmaz yine de,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-degisen-yok-bir-parca-boya-var-yeni-tip-yol-bilgisayarli-34206511/detay
    bu araç fiyat olarak nasıl, temiz dedi bir arkadaş

Hocam araç makyajsız eski seri ve 106 binde.Temiz olmasından ziyade bakımları zamanında yapılmış mı ona bakmak lazım.
    Dizellerin arıjası ve bakımı çok maliyetli diye biliyorum. Sis farı hız sabitleme gibi donanımlar da yok.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.