Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
16
Favori
92.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mustafa-T

bu gün x paket benzinli vizyon mavi için 40 bin tl fiyat aldım.

2. el x paket satan varmı gri tonları istemiyorum. renkli olsun mavi-kırızı lacivert gibi

nereden aldınız fiyatı mustafa bey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tergen

quote:

Orijinalden alıntı: engineer_06

quote:

Orijinalden alıntı: dichter

sıfır collection hatchback tdci 36bine bıraktılar 2011 sıfır daha koltuğa ilk alan oturcak öyle böyle yani yemişim titanyumu arkadaş daha yıl sonu kampanyaları bile başlamadı haa

daha inecekler, eskileri bitirmeden yenileri satmayacaklar
    2. el ise çok daha inecek...

Yanlışınız var. 1 sene daha focus 2'lerin satışı devam edecek.

nisanda gelmiyor mu yeni kasalar,
    onlar gelince bunların satışına devam mı edilecek?

• quote:

quote:

2. el x paket satan varmı gri tonları istemiyorum. renkli olsun mavi-kırızı lacivert gibi

kocaeli esoto
  • quote:

quote:

quote:

kocaeli esoto

Araç hb sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sıfır collection hatchback tdci 36bine bıraktılar 2011 sıfır daha koltuğa ilk alan oturcak öyle böyle yani yemişim titanyumu arkadaş daha yıl sonu kampanyaları bile başlamadı haa

daha inecekler, eskileri bitirmeden yenileri satmayacaklar
    2. el ise çok daha inecek...

Yanlışınız var. 1 sene daha focus 2'lerin satışı devam edecek.

nisanda gelmiyor mu yeni kasalar,
    onlar gelince bunların satışına devam mı edilecek?

evet öyleymiş. 1 sene devam edecekmiş diye duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan ŞAHİN

quote:

quote:

quote:

kocaeli esoto

Araç hb sanırım.

evet

• Arkadaşlar bende 2007-2008 sedan ghia arıyorum dizel tercihim ama dizelde km 75000i geçmemiş olacak benzin tüpsüzde uygun olursa lpgyi kendim taktırdım. Açık renkler tercih....
  • 2011 SIFIR HB DİZEL FOCUS BAYİ FİYATI 36000 TL PAZARLIKLA HABERİNİZ OLSUN
  • arkadaşlar ben öğretmenim, öğretmenlere %3 kampanya varmış. 1.6 benzinli comfort almak istiyorum. elazığdaki bayii ile görüştüm. beyaz istiyorum o yüzden metalik boya farkınıda çıkardı fiyattan ve bana 29.250 fiyat verdi. Sizce fiyat nasıl? bildiğiniz tavsiye edeceğiniz daha düşük fiyata bulabileceğim bir bayii var mı? Ayrıca elazığda kendilerinin Brc lpg montajı yaptıklarını 1 yıldır şikayeti olan olmadığını ve aracın garantisini bozmadığını söylediler. Ben bozuyor diye biliyordum. Bu konudaki fikirlerinizi almak istiyorum.
  • otosan lpgli araçları kısmı garnt idışında bırakıyor. brc ise sıfır araçlarda montajda 25bin tl lik sigorta ile garnti veriyor. brc takn ford servsiler o yüzden garntiden çıkmıyor diyor :D

karışık bir durum. ama brc yi tavsiye ederim takacasanız<
  • almayı düşünüyorum şimdi sadece en ucuz nerde bulabilirim onu araştırıyorum. birde beyaz yokmuş ellerinde ben özellikle beyaz istiyorum comfort.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRHaN50

almayı düşünüyorum şimdi sadece en ucuz nerde bulabilirim onu araştırıyorum. birde beyaz yokmuş ellerinde ben özellikle beyaz istiyorum comfort.

Dostum Samsun otokoç 28,750 tl.fiyat verdi comfort hb opak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRHaN50

arkadaşlar ben öğretmenim, öğretmenlere %3 kampanya varmış. 1.6 benzinli comfort almak istiyorum. elazığdaki bayii ile görüştüm. beyaz istiyorum o yüzden metalik boya farkınıda çıkardı fiyattan ve bana 29.250 fiyat verdi. Sizce fiyat nasıl? bildiğiniz tavsiye edeceğiniz daha düşük fiyata bulabileceğim bir bayii var mı? Ayrıca elazığda kendilerinin Brc lpg montajı yaptıklarını 1 yıldır şikayeti olan olmadığını ve aracın garantisini bozmadığını söylediler. Ben bozuyor diye biliyordum. Bu konudaki fikirlerinizi almak istiyorum.

Ford options peşin yada kredili fiyatı;
    29.750 tl
    %3'lük öğretmen indirimi sonrası
    28850

bu fiyatlar internet sayfası temel fiyatları;

Bayii indirimi(en az 500tl) yada extra özellikler(dijital klima vs.) isteyiniz.
    Özellikle bayii'leri karşılaştırmanızda fark var.
    (bknz:,PG 207 liste fiyatı:27650 özel bayii fiyatı:24500 )

Bence bu modeli 27500,28000 tl'ye bırakacaklardır.Malum yılsonu yaklaşıyor özellikle 15 kasım sonrası sıkı pazarlık vakti :) Yıl sonu sebebiyle kupon araç satışları da olacağını düşünüyorum.

Yeni kasa focus 2011 nisan gibi çıkacak diyorlar bunu da dikkate alınız.

• quote:

2011 SIFIR HB DİZEL FOCUS BAYİ FİYATI 36000 TL PAZARLIKLA HABERİNİZ OLSUN

paylaşımınız için teşekkürler,
    arkadaşlar herkes aldığı fiyatları paylaşırsa, hepimiz için iyi olur bence, sonuçta pazarlık yaparken şurada şu fiyatı vermişler diyebiliriz hatta gidip oradan bile alabiliriz, devir ekonomi devri...
  • Merhaba, hayırlı bayramlar...

Focus ailesi olarak buraya yazabileceğimi düşündüm. C-max arac almayı düşünüyoruz.

İzmir ve çevresinde 2004-2006 Dizel Ghia araç arıyoruz. Satıcılara duyrulur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Bayramdan sonra görüşürüz

fiyatlar cuuk inmeye başlayacak , ocaktan sonra etraf ford focus dolacak , bütün firmalar kiralık fordlarını satılıga cıkarıp yeni model alcaklar

ben 2. elleri bekliyorum açıkcası ,
    ama eğer sıfır alıcak olsaydım kesinlikle beklerdim , buna değer çunki , yeni kasa 40-45 milyar oluy gibime geliyor , bakalım nasıl olucak iç dizaynına hasta oldm zaten :D ahh ah şu arabarları ucuza alıcağımız günleri görebilcekmiyiz acaba ...
     FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer.

birde ford nie böyle pahalı derseniz , sağlam araba herzaman gideri var peguot yada diğer markalar gibi sürekli sorun çıkarmıyor , motor aksamı çok uzun süre dayanıyor ..

ford abi bu borumu :D arabanın sacları bile reno ve pejodan kat kat kalın gözünüzle bile hissedebiliyosunuz kaliteyii ...

daha ucuza almayı bırak, ileride de bugünkü fiyatlar için iyiymiş diyeceksin.. hayat her geçen gün pahalanıyor, arabalar niye ucuzlasın ki bu kadar talep varken?

• 2011 dizel titanium hb 9500 km de beyaz
    ağustosda alındı 3 aylık 41000 tl samsun
    sıfırı 43330
  • Orijinalden alıntı: maestro_34

daha ucuza almayı bırak, ileride de bugünkü fiyatlar için iyiymiş diyeceksin.. hayat her geçen gün pahalanıyor, arabalar niye ucuzlasın ki bu kadar talep varken?

aralık 20'den sonra bir kampanya olur diye bekliyoruz açıkcası...
  • 2006 model ghia dizel focus --------85.000de ,boyasız ağır bakmı yapılı temiz arac

2011 focus comfort opak beyaz HB benzinli SIFIR 29500(plaka,sigorta vs. dahil)

fiyatları neredeyse aynı, yukarıdaki dizel ghia 28-29 arası

Sizce hangisi daha mantıklı?(yılda 13-15000 km yol yapan birisi için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyo -- 20 Kasım 2010; 13:12:10 >
  • quote:

fordun sitesinde yanlış yere mi bakıyorum..

40.235.-TL liste fiyatı olan aracı mı 36.000 e bıraktılar..

Sedanı kaça bırakırlar o zaman..

Fiyat alan oldu mu acaba..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.