Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
16
Favori
92.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xsw

19000TL değildir bence en fazla 5000TL falan tutar abartmışlar

ben focus otomatik konusunun yalancısıyım (http://forum.donanimhaber.com/m_23835148/tm.htm) orada ford servisinin 19.000 tl istediğini yazmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herodoot -- 21 Şubat 2011; 14:11:18 >
  • o ilandaki 2004 diyor yani klasik 4 ileri. ve fiyatıda pahalı :D revizyonculara eskisini verip revizyonulusuun 1500 e felan bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herodoot

Merhaba,

tanıdığımız bir aile dostunda 2005 focus II (makyajsız yeni kasa da deniyor galiba) ghia benzinli (lpg takılmış) otomatik sedan, esp li, 110.000 km, tüm bakımları yapılmış, boyasız+değişensiz, metalik gümüş gri, yeni 4 kış lastiği var.
    fiyat olarak henüz pazarlık etmedim ama 25,750 tl den bahsetti. Araç Ankara da. haftasonu aracı test ettirecegim. fiyat olarak nasıldır ? ya da ideali nedir? netteki fiyatlar cok dengesiz ideal fiyatı bulamadım..

bilgi olarak iletmek istiyorum. Geçen hafta yukarıda bahsettigim araba olmadı ama pazar günü 2006 focus ghia bulmuştum, motor testini bugun yaptırdık. Maalesef 90bin deki arabada motor yarı çıktı testen sonra söylediler, arabayı açık artımayla bir filo şirketinden almışlar. genelleme yapmak istemiyorum ama suan piyasada çok sayıda şirket aracı 2006 focus otomatik arabalar mevcut. bilgilerinize..

• MERHABA BANA 2000-2001 MODEL GHİA MODELİNDEN LAZIM 17000 TL CİVARINDA PARAM VAR LPG OLMASI ÖNEMLİDİR TABİ ARACIN ORJİNALLİĞİ VE KM SİDE,VARMI BİRİLERİ....
  • merhaba arkadaşlar bende megane2 aracımı satıp artık ford focus almayı düşünüyorum. 2008 ve üstü 30000TL civarı kmsi 50000 nin altında olan dizel öncelikli tercihimdir aracını satmak isteyenle irtibata geçelim
  • mrb arkadaşlar 17000 tl civarında param var focus hb almak istiyorum benzin ya da lpg farketmez beyaz,gri,siyah ilk tercihlerim
  • Arkadaşlar bir kapısı çizikten dolayı (kaza nedeniyle değil) 2006 model tonik mavi 93000'de dizel tekno paket focus'a 27000 liraya anlaşmak üzereyiz. Sizce uygunmudur? Başka değişen boyası filan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: karlman

merhaba arkadaşlar bende megane2 aracımı satıp artık ford focus almayı düşünüyorum. 2008 ve üstü 30000TL civarı kmsi 50000 nin altında olan dizel öncelikli tercihimdir aracını satmak isteyenle irtibata geçelim

çok zor bulursun düzgün bi araç o paraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: komando58

Arkadaşlar bir kapısı çizikten dolayı (kaza nedeniyle değil) 2006 model tonik mavi 93000'de dizel tekno paket focus'a 27000 liraya anlaşmak üzereyiz. Sizce uygunmudur? Başka değişen boyası filan yok

Araba dediğiniz gibiyse bence fiyat iyi. Bayadır ben de araştırıyorum...
  • İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR. BENDE BİR FORD FOCUS ALMAK İSTİYORUM. İLK ARABAM OLACAĞI İÇİN AKLIMDA BU YADA ŞU MODEL DİYEMİYORUM. SİZLERDEN YARDIM BEKLİYORUM. BÜTÇE OLARAK 25000-30000 ARASI DİZEL BİR FORD DÜŞÜNÜYORUM. LÜTFEN BANA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.
  • arkadaslar 2005 1,6 collection beyaz 120 binde gram boyasız degısensız, sıralı tüplü,işlenmiş, bütün bakımı tam (arkadaşı tanıyorum), ssorunsuz oldugunu bılıyorum ben kullanıyorum cunku fiyat 21 bın tl ne dersınız?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmutlu -- 12 Mayıs 2011; 22:51:14 >
  • slm. arkadaşlar benim sorunum şu arabam 2006 ford focus trend lüx model, ha şunu belirteyim ondan sonra sorunumu yazacağım,arabamdan çok memundum daki geçen haftaya sorun 1-emniyet ışığı artık yanmıyor 2- kumandadan camlar açılıp kapanmıyor 3- menuel camları kapatırken tek bastırma ile kapanmıyor sürekli basılı tutmak gerekiyor 3- sony müzik çalar arabayi çalıştırdığımda otomtik olarak açılır kapattığımda otomatik olarak kapanırdı şimdi onuda yapmıyor 4- şoför koltuğu yanındaki otomatik cam kilitleme sistemi çalışmıyor ve orada bulunan ışıklar yanmıyor. ayrıca dğer kapıdaki cam açma kapama ışıkları yanmıyor.

arabayı ford servisine götürdüm. GEM modülü arızalanmış ve değişmesizi gerekdiği söylendi. şaşırtım tabii ama en önemlisi fiyatı duyunca şaşırtım. (3,750+100 işcilik=3850)

bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olursa sevinirim

hepinize iyi günler

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus-ghia-x-47484077/detay/

standart donanumının üstüne orjinal hız sabitleme-sis farı-kararan iç dikiz aynası cd mp3 çalar- fk angel 4300k xenon far-sport trend alt üst panjur ( eskileride verielcek) vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa-T -- 2 Mayıs 2011; 19:44:30 >
  • 2011 model arabaya 28 bin veren arkadaşlar lütfen dikkat edelim ...2004-2005 model araçlara 21-22 verilirken daha 3-5 bin yapmış araçlara 28 vermek veya ederi budur demek bana göre uygun olmuyor...1 yaşını doldurmamış bir aracın fiyatı bayi fiyatından 2-3 milyar aşağı olur anca ki aracın şimdiki fiyatı 33 ten başlıyor....Gerçektende güzel bir bölüm olmuş....Teşekkürler....
  • Aracımı satmak zorundayım

Temiz, orjinal araba. Eğer benimkine yakın özelliklerde araç arayan varsa bir baksın derim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-110-000km-de-2001-model-otomatik-ford-focus-boyasizz-48957034/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noble -- 6 Mayıs 2011; 20:52:28 >
  • 2003 comfort eko paketli 85000 km de yenı lastık ve triger bakımına ihtiyaç var. değişeni veya boyası yok 18500 diyorlar fiyatı uygunmu pahalımı? arkadaşlardan yorum bekliyorum. teşekkürler...
  • 2003 comfort eko paketli 85000 km de yenı lastık ve triger bakımına ihtiyaç var. değişeni veya boyası yok 18500 diyorlar fiyatı uygunmu pahalımı? arkadaşlardan yorum bekliyorum. teşekkürler...
  • 2008 sonrası makyajlı kasa olmak şartıyla titanium x donanımlı veya sadece titanium 1.6 tdci 109 ps 50000 km altında sedan bi focus arıyorum uçuk fiyat olmamak şartıyla iletişime geçebilirseniz sevinirim..
  • 2000-2005 arası ghia hb, ya da 2004-2005 collection hb arıyorum. kilometresi 110000 km üzerinde olmamalı, değişen olmamalı, ufak tefek boyalar olabilir, öncelikle lpg li arıyorum. şanlıurfa ve çevresinden olması tercih sebebidir. max bütçe 21000 tl. iyi forumlar herkese...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondersoy -- 20 Haziran 2011; 10:02:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.