Şimdi Ara

Ford Focus Katalitik Konvektör

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2007 model 1.6 cc 109 HP sedan ford focusum var.araç şu an 158.000 km de ve 25.000 km önce ilk defa lpg takıldı.araçta uzun yolda 130 km/h hızı geçince acaip gürültü oluyor,şöyle söyleyebilirim.bu hızlara ulaşınca araçta cep telefonu ile konuşulmuyor çünkü gürültüden telefondaki sesi duyamıyorsunuz.araca geçenlerde 2500 tl lik bakım yaptırdım;tüm kayışlar,triger,devir daim,baskı balata(bilyası ilşe beraber),şanzıman kulağı,motor kulağı balatalar,diskler,ön şaft bilyası,tüm filtreler,tüm yağlar,bujiler değişti ama ses gitmedi.aracı bu bakımı yaptırdıktan sonra egzosçuya götürdüm egzos iyi değişmesine gerek yok dedi.bundan yaklaşık 2 ay sonrada motor arıza lambası yandı baktırdım katalitik konvektör arızası yazıyordu.bende bu arıza ve araçtaki gürültüyü kafamda birleştirdiğimde bunun katalizörden kaynaklanıyor olabileceğini düşünüyorum.ilk sorum tahminimde haksızmıyım?eğer tahminim doğru ise aracıma uygun kalitik konvektör markası ve fiyatı önerebilirmisiniz?iyi günler.
    not:ankarada yaşıyorum.

• İst. ikitelli de AĞAR EKSOZ her marka araç için KATALİTİK KONVERTÖR üretiyor. Bilmem kaç yıl garantisi var..İnternet sitesine gir , arabanın marka ve model yılı ile siparişini ver.Kargoya veriyorlar..Başka yerlere 1500 Lira para verip soyulma..Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 12 Ocak 2013; 19:22:48 >
  • çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.