Şimdi Ara

Ford Fiesta teyp KeyCode

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
19
Favori
81.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar cımartesi günü hiç bi sorun yoktu,pazar sabahı teybi açtım bi baktım code soruyo..durup dururken neden böyle bişey oldu anlamadım..ben akü değiştirince filan olur diye biliyordum...dün forumlarda çok araştırdım... aynı sorunu yaşayan arkadaşlar servisin 30 ila 40 lira arasında ücret talep ettiğini yazmışlar..codu kendim öğrenmem içinde teybin seri numarasını bi programa girsem codu verdiğini yazmışlar ama serialide bilmiyordum..teybi sökmeyi düşünürken torpidoyu sökmek geldi aklıma ve öylede yaptım.. küçük bi el feneriyle başında M ile başlayan seri numarasını aldım, linkteki programa girdim ve codu verdi...hemen aşağı inip codu girdim teyp açıldı çok mutlu oldum :D başına böyle bişey gelen olursa diye paylaşmak istedim

http://dosya.co/vauo187putm9/Ford_M_serial_calc.rar.html

Ford Fiesta teyp KeyCode

Programı çalıştırıp serial:M nin devamına seri numarasını yazdıktan sonra 5 e basıcaksınız ve girmeniz gereken key çıkacak.

Aracınıza gidip Teybi açtığınızda KEY- - - - bu konumdayken örnek: keyiniz 8675
    8 kez 1 tuşuna
    6 kez 2 tuşuna
    7 kez 3 tuşuna
    5 kez 4 tuşuna basarak key'i girdikten sonra 5 tuşuna basınca teybiniz açılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner_24 -- 12 Temmuz 2015; 0:21:44 >

• benim araç 2004 fiesta. güneşlekte bulunan aynada ve torpido kapağının yan tarafında teyp kodu yazıyor. hepsindede öyle diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejdet Ay

benim araç 2004 fiesta. güneşlekte bulunan aynada ve torpido kapağının yan tarafında teyp kodu yazıyor. hepsindede öyle diye biliyorum
    haklısın ilk önce forumlarda araştırdığımda senin gibi demiş bazı arkadaşlar ama o dediğin yerlerde yoktu benimkinde...bu arada benikimde 2004 fiesta
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner_24

haklısın ilk önce forumlarda araştırdığımda senin gibi demiş bazı arkadaşlar ama o dediğin yerlerde yoktu benimkinde...bu arada benikimde 2004 fiesta

Alıntıları Göster
    Benimki Makyajlı soL Kaapının Orda Yazıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoundCarMan

Benimki Makyajlı soL Kaapının Orda Yazıo

Alıntıları Göster
    benimki 2003 fiesta. torpido içinde sol tarafta yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazimyilmaz2009

benimki 2003 fiesta. torpido içinde sol tarafta yazıyor.

Alıntıları Göster
    eğer hiç bir yerde bulamaz isen servisten temin edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansnet

eğer hiç bir yerde bulamaz isen servisten temin edebilirsin

Alıntıları Göster
    Programı var bide Onun Ama Teypi Çıkarman Lazım:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejdet Ay

benim araç 2004 fiesta. güneşlekte bulunan aynada ve torpido kapağının yan tarafında teyp kodu yazıyor. hepsindede öyle diye biliyorum
    caner kardeş mükemmelsin. servise gitmekten yada ordakilere TL bayılmaktan kurtardın. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.

Arkadaşın dediği kod hiç biryerde yazmıyorsa "torpido gözünü" (2 vida var zaten) sökerek kafanızı torpidoya sokun solunuza bakın M ile başlayan kodu bu programcığa yazın. code çıkıyor ekrana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOFT

caner kardeş mükemmelsin. servise gitmekten yada ordakilere TL bayılmaktan kurtardın. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.

Arkadaşın dediği kod hiç biryerde yazmıyorsa "torpido gözünü" (2 vida var zaten) sökerek kafanızı torpidoya sokun solunuza bakın M ile başlayan kodu bu programcığa yazın. code çıkıyor ekrana.

Alıntıları Göster
    rica ederim...
  • quote:

rica ederim...

Alıntıları Göster
    yeni fiesta aldım ama radyosunda locked 10 yazıyor. tamirciye gittim 40 ile 100 lira arası para istedi.kendim halledebilir miyim? sanırım 3 kere yanlış girilmiş keycode bu yüzden format mı atılması gerek neymiş.yardımcı olabilir misiniz acaba? radyonmun seri numarası m007352.teşekkur ederim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodo_log

yeni fiesta aldım ama radyosunda locked 10 yazıyor. tamirciye gittim 40 ile 100 lira arası para istedi.kendim halledebilir miyim? sanırım 3 kere yanlış girilmiş keycode bu yüzden format mı atılması gerek neymiş.yardımcı olabilir misiniz acaba? radyonmun seri numarası m007352.teşekkur ederim....

senin key code 1865 arkadaşım...format filan atılmıcak..3 kez yanlış girdiğin için bi sureliğine kilitliyo kendini...bu yanlış girme devam ederse bu sure katlanarak devam ediyo...bi süre sonra senden şifre isticek tekrar..ozaman 1865 i gireceksin...şifeyi nasıl gireceğinide anlatiim...1e 1 kere basacaksın, 2ye 8 kere basacaksın, 3e 6 kere basacaksın, 4e 5 kere basacaksın..bu şekilde 1865 i girmiş oluyosun..sonra 5e bir kere basacaksın enter niyetine:))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodo_log

senin key code 1865 arkadaşım...format filan atılmıcak..3 kez yanlış girdiğin için bi sureliğine kilitliyo kendini...bu yanlış girme devam ederse bu sure katlanarak devam ediyo...bi süre sonra senden şifre isticek tekrar..ozaman 1865 i gireceksin...şifeyi nasıl gireceğinide anlatiim...1e 1 kere basacaksın, 2ye 8 kere basacaksın, 3e 6 kere basacaksın, 4e 5 kere basacaksın..bu şekilde 1865 i girmiş oluyosun..sonra 5e bir kere basacaksın enter niyetine:))

Alıntıları Göster
    ilk önce key- - - - bu şekilde şifre istiyodu değilmi? siz üst üste yanlış girince kilitlendi ve locked yazısı çıktı şifrede giremiyosun demi arkadaşım...eğer locked yazısı key - - - - şekline dönmüyosa yarım saat yarım kontak teybi açıp hiç bi tuşuna basmadan bekleyin..ozaman size bi şifre girme hakkı daha verecek..ondan sonra önceki mesajımda belirttiğim gibi şifrenizi girip 40-100 tl arası para vermekten kurtulun..
  • bu siteden indiremedim. 2oo5 connect imin aküsünü değiştirdim. ve keycode istiyor. seri oyu buldum M175765. YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dağhan17

bu siteden indiremedim. 2oo5 connect imin aküsünü değiştirdim. ve keycode istiyor. seri oyu buldum M175765. YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

senin key 3305... nasıl girileceğini 2 mesaj önce diğer arkadaşa anlattım..o şekilde girersin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dağhan17

bu siteden indiremedim. 2oo5 connect imin aküsünü değiştirdim. ve keycode istiyor. seri oyu buldum M175765. YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

senin key 3305... nasıl girileceğini 2 mesaj önce diğer arkadaşa anlattım..o şekilde girersin

Alıntıları Göster
    arkadaşlar,siteden kod bulma programını inderemedim.2oo4 fıestamın aküsünü çıkarmıştım. ve keycode istiyor. seri oyu buldum m 094763. YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meralmary

arkadaşlar,siteden kod bulma programını inderemedim.2oo4 fıestamın aküsünü çıkarmıştım. ve keycode istiyor. seri oyu buldum m 094763. YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

şifreniz 5072
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meralmary

şifreniz 5072

Alıntıları Göster
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepdark36

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    merhabalar arkadaşlar benim aracım mondeo 97 model. m ile başlayan seri numarasını torpidoyu sökmeme ragmen göremedim. bir yerde 1 ve 6 tuşuna basarak teybi açın yazmışlar seri nosu ekranda yazar demişler onuda denedim olmadı. teybi sökmek istemiyorum. teybi sökmeden bu seri numarasını öğrenmenin bir yolunu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marin

merhabalar arkadaşlar benim aracım mondeo 97 model. m ile başlayan seri numarasını torpidoyu sökmeme ragmen göremedim. bir yerde 1 ve 6 tuşuna basarak teybi açın yazmışlar seri nosu ekranda yazar demişler onuda denedim olmadı. teybi sökmek istemiyorum. teybi sökmeden bu seri numarasını öğrenmenin bir yolunu bilen var mı?

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar. 2004 ford fiestam var. maalesef ben de aküyü çıkardım ve teybin kodu olmadığından açamıyorum. forumdan öğrendiğim şekilde teyp kodunu buldum. M056397 yazıyor. ancak bahsedilen programı bulamadığım için teyp kodu konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balaton

merhaba arkadaşlar. 2004 ford fiestam var. maalesef ben de aküyü çıkardım ve teybin kodu olmadığından açamıyorum. forumdan öğrendiğim şekilde teyp kodunu buldum. M056397 yazıyor. ancak bahsedilen programı bulamadığım için teyp kodu konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

gireceğin key 5206
    11. mesajda anlattığım gibi girersin verdiğim keyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner_24 -- 24 Eylül 2011; 0:43:14 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.