Şimdi Ara

Ford Fiesta aldım:)...yorumlar için sağolun... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
70.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Forum ayeni bir arkadaşı kazandırmaktansa neden üstüne gidiyorsunuz

Ayrıca temiz hort olmuş
  • konu 2005 de açılmış arkadaş 2011 de yazmış ve ben de cevap vereyim dedim..
    fiesta yı gözün kapalı alabilirsin yol tutuşu yakıt (tdci) performans estetik vs
    şunu yazayım ve fiesta konusunda iyi bi fikir vermiş olurum sanırım nasıl gözü kapalı al dediğimi anlarsın
    1-babamda fiesta vardı
    2-abime araba aldılar ve fiesta aldılar
    3-annemde c3 vardı onun yerine fiesta aldılar
    4-ben araba alacaktım uzun zaman araştırdım astra-golf-corolla vs. fiyat yakıt ve mantık açısından en iyi seçim olanı yani ben de f,esta aldım

ailecek fiesta yani
  • 6 yıl sonra vay be..
  • Ne fiestaymış arkadaş..
  • şuanda varmı yeni alan fiesta dizeli ne kadar ayrıca hep fiesta almayı düşünüyordum ama sonrada hyunadi i 20 alacaktım vazgeçtim tekrar fiesta alamayı yarın fiyatları bakıp bu haftasonu almayı düşünüyorum kullanan varmıu ve dizel ne kadar yakıyor...
  • Hayirli olsun hocam, inceleme bekliyoruz

• 2005 konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

Hayirli olsun hocam, inceleme bekliyoruz

Adam perte çıkarmıştır belki hocam ne incelemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmcn06

konu 2005 de açılmış arkadaş 2011 de yazmış ve ben de cevap vereyim dedim..
    fiesta yı gözün kapalı alabilirsin yol tutuşu yakıt (tdci) performans estetik vs
    şunu yazayım ve fiesta konusunda iyi bi fikir vermiş olurum sanırım nasıl gözü kapalı al dediğimi anlarsın
    1-babamda fiesta vardı
    2-abime araba aldılar ve fiesta aldılar
    3-annemde c3 vardı onun yerine fiesta aldılar
    4-ben araba alacaktım uzun zaman araştırdım astra-golf-corolla vs. fiyat yakıt ve mantık açısından en iyi seçim olanı yani ben de f,esta aldım

ailecek fiesta yani

benimde eski aracım fiesta 2005 modeldi ve tam otomatikti aracı arkadasın dediği gibi gözün kapalı beni hiç üzmedi yolda vs bırakmadı satarkende 1 günde aracı sattım

• Aradan seneler gecmis ama fiesta hala en cok tercih edilenlerden . 1.4 dizel var bnde uzun suredir keyifle kullaniyorum. Yakiti kokluyo resmen. Sifir problem. Yagini mazotunu koy dunya turuna cik. Tek pismanligim bos modelini aldim. Arka camlar manuel olurmu ya. Hangi devirde yasiyoruz. En bos modelde bile arka camlar otomatik olmaliydi. Alirsaniz titanyum alin . Parasina gore en iyi arac emsallerinde. Ufak bir detay arac 160 i gecmiyor . Benzinli bi arabaya kafa tuttum . Kalkista tokatladim. Sonrasi husran 😨😨😵😵

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z0RR00

Aradan seneler gecmis ama fiesta hala en cok tercih edilenlerden . 1.4 dizel var bnde uzun suredir keyifle kullaniyorum. Yakiti kokluyo resmen. Sifir problem. Yagini mazotunu koy dunya turuna cik. Tek pismanligim bos modelini aldim. Arka camlar manuel olurmu ya. Hangi devirde yasiyoruz. En bos modelde bile arka camlar otomatik olmaliydi. Alirsaniz titanyum alin . Parasina gore en iyi arac emsallerinde. Ufak bir detay arac 160 i gecmiyor . Benzinli bi arabaya kafa tuttum . Kalkista tokatladim. Sonrasi husran 😨😨😵😵

peki mutlu musun şu anda?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.