Şimdi Ara

Ford Connect Köşesi Vuruklar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
11.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

@seydem29

Ekledim..

Alıntıları Göster
    Bence solda bişiy var Şimdilik 2 sağ 5 sol gidiyor.Durum ileride ne olacak görelim.Tahminim güçlü bir manyetik alan çıkarıyor o bölge.Ve ne gördüyse üstüne çekiyor.

• ıstanbulda iken karşı binadaki adamın sol köşe darbe almıştı macunla geziyordu :) beyaz tek sürgülüydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertcanMert.08

ıstanbulda iken karşı binadaki adamın sol köşe darbe almıştı macunla geziyordu :) beyaz tek sürgülüydu
    Benimde Yaklaşık 4 ay önce sol arka stop ve sol arka çamurluğun orası eğişti 2 ay öncede iki arka stop ve tampon değişti
    Özellikle mi yapıyolar napıyolar Benide Ekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Fe

Benimde Yaklaşık 4 ay önce sol arka stop ve sol arka çamurluğun orası eğişti 2 ay öncede iki arka stop ve tampon değişti
    Özellikle mi yapıyolar napıyolar Benide Ekleyin

Alıntıları Göster
    @iznik16

Fotoğraf varsa eklerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

Benimki fotoğrafı büyütünce de belli olmuyor pastayla kapanacak cinsten ama annemin yaptığı var kabul ederseniz öbür köşede. Herkesin harcı değil musalla taşına çarptı.

Yalçın umarım o musalla taşın'da yatan ailenizden değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.T.A

quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

Benimki fotoğrafı büyütünce de belli olmuyor pastayla kapanacak cinsten ama annemin yaptığı var kabul ederseniz öbür köşede. Herkesin harcı değil musalla taşına çarptı.

Yalçın umarım o musalla taşın'da yatan ailenizden değildir.

Alıntıları Göster
    vay burasıda tam bize göre. Nasipse birazdan alacağım arabayı yeni fotlarınıda kayabileceğim ... Kazasız günler temennisiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: cardin

vay burasıda tam bize göre. Nasipse birazdan alacağım arabayı yeni fotlarınıda kayabileceğim ... Kazasız günler temennisiyle.

Alıntıları Göster
    @cardin

Yaptıranları gruptan çıkartıyorum ama. Bundan sonra kazasız belasız kullanırsın inşallah..

• quote:

@cardin

Yaptıranları gruptan çıkartıyorum ama. Bundan sonra kazasız belasız kullanırsın inşallah..

Alıntıları Göster
    ben yaptırdım walla
    + ön arka koruma barı taktırdım korkumdan:)))

Ford Connect Köşesi Vuruklar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: veterinerhekimali

ben yaptırdım walla

Alıntıları Göster
    yaa bende 140ps yaptırmak istiyorum connecti kaça mal oluyor garanti dışı mı kalıyor nerede yapılıyor bilgi verirmisin?

• quote:

yaa bende 140ps yaptırmak istiyorum connecti kaça mal oluyor garanti dışı mı kalıyor nerede yapılıyor bilgi verirmisin?

Alıntıları Göster
    500 tl civarında bir fiyatı olması lazım , biraz daha fazla arttırmak içinde 750 tl diye duymuşdum ama bayadır fiyatla ilgili bilgim yok :)
  • Mesajımız bulunsun
  • quote:

Ben yaptırdığımda 500 liraydı, şu anda sanıyorum 600 lira. Yaptıralı 8 ay kadar oldu. Bu süre içerisinde aracıma garanti dahilinde birçok işlem yapıldı. Yani sen servise yazılım yüklettim demedikçe hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Ben Mehmet Gazihan'a yaptırdım. İstanbul'da. İnternette her yerde bilgileri var. Bulamazsan PM'den atarım iletişim bilgilerini..

@34 dm 0958

500-750 lira diye bir farklılık olmaz üstad. Bu aracın yazılımla olacağı bu. Fazlası zarar. Bu noktadan sonra motor mekaniğine girişmek gerekir..

@76~aziz~76

Umarım sadece mesajın bulunur. Gerçi connect de yok ya elinde..

• quote:

quote:

Ben yaptırdığımda 500 liraydı, şu anda sanıyorum 600 lira. Yaptıralı 8 ay kadar oldu. Bu süre içerisinde aracıma garanti dahilinde birçok işlem yapıldı. Yani sen servise yazılım yüklettim demedikçe hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Ben Mehmet Gazihan'a yaptırdım. İstanbul'da. İnternette her yerde bilgileri var. Bulamazsan PM'den atarım iletişim bilgilerini..

@34 dm 0958

500-750 lira diye bir farklılık olmaz üstad. Bu aracın yazılımla olacağı bu. Fazlası zarar. Bu noktadan sonra motor mekaniğine girişmek gerekir..

@76~aziz~76

Umarım sadece mesajın bulunur. Gerçi connect de yok ya elinde..

Alıntıları Göster
    Amin burak .

• quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

Mesajımız bulunsun

Olmadı şimdi bilgilerin yoksa seni ne eyliyelim.
  • quote:

ben yaptırdım walla

Baytar(Vetirner) bey arka tamponu citroen'lere karşı korumaya almışsınız..
  • quote:

quote:

ben yaptırdım walla

Baytar(Vetirner) bey arka tamponu citroen'lere karşı korumaya almışsınız..

Alıntıları Göster
    Biraz daha performasını arttırıyor kardeşim sağlıklı derecede diye biliyorum .

Uğur bir ara öyle birşey yazmışdı benimde aklıma o geldi yazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Alıntıları Göster
    Sen bir ara chip yapdırmayı düşünüyordun ya . O sana gerekli parçaları nasıl yapılcağını vs söylediği zaman 90 ps civarı için 500 tl 100 ps civarı için 750 tl diye bir yorumda bulunmuşdun unuttun mu ?

• quote:

Sen bir ara chip yapdırmayı düşünüyordun ya . O sana gerekli parçaları nasıl yapılcağını vs söylediği zaman 90 ps civarı için 500 tl 100 ps civarı için 750 tl diye bir yorumda bulunmuşdun unuttun mu ?

Mesajdan bişey anlamamıştım üstekileri okuyunca anladım.

O durum sadece 75'likte geçerli. 90 veya 100 ps yapılabiliyor istege baglı(motor ve birçok parça aynı oldugu için 75'likte birazdaha fazla güç alınabiliyor ) 110'lıklarda böyle bi seçenek yok, uygulanan işlemden sonra 137-140 ps arasında oluyor...

Fiyatta yapılan yere göre 500 ile 750 tl arasında değişiyor. Bu işlerde en güvenilir kişilerden biri Mehmet beydir, çok sayıda araca ve connect'e uygulama yapmış çünkü...

Buda kendisi Rizeye gelmedigi için bu şekildede gerçekleştirebilir demişti...

"bir ihtimal daha var..

size bir makina kargolucam..onu arabanıza bağlayıp yazılmıı okutacaksınız..sonra bana tekrar kargolarsınız..ben makinanın içine modifiyeli programı koyup tekrar göndereceğim..aarbay yükleyecek ve 90 hp yapacaksınız..işiniz bitince makinay geri göndereceksiniz.. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 6 Temmuz 2011; 11:02:43 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

Mesajımız bulunsun

Olmadı şimdi bilgilerin yoksa seni ne eyliyelim.

Abim benım nasılsın iyimisin görüşemıyoruz bu aralar ?

Bilgimize ihtiyaç duyuldugu takdirde hemen yapıştırırız cevabı

Takip ettigim bi konu konuyu açan arkadaşımızda sevdigim bi arkadaşım olunca

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.