Şimdi Ara

Ford Connect Köşesi Vuruklar Kulübü (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
82
Cevap
0
Favori
11.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EyvAllah
  • evet o gruba benide alın
    sadece çizik vardı kazadan sonra alttan baya yamuldu..
     Ford Connect Köşesi Vuruklar Kulübü
  •  Ford Connect Köşesi Vuruklar Kulübü

burak beni bir daha ekleyebilirsin. yaptırdım yaptırdıktan sonra yolda giderken bi tane sarı renkli büyük ihtimalle ticari taksi arkamdan geçerken vurupta geçmiş. hatta yol verdiğimi hatırlıyorum ama vurdugunu tahmin etmemiştim :D

mazot alırken gördük vurulmuş olduğunu ((:
  • @driftking_48

Eklendin , aramıza hoş geldin..

@cemrek

Jüri yaptığı değerlendirmede vuruk tespit edemedi , yine de geçmiş olsun dileklerini sunuyor..
  • plastik parça olmasa gösterirdim ben o juriye ((:

nazarlık olsun diye devamlı bişeyler duruyor. o parçanın başına gelen 3. olay oldu bu. gerçi ilk ikisi orjinal parçadaydı. bu yeni parça

olsun o köşedeki parça 3 seferdir bu şekile girdi.
  • Benimde köşedeki plastik parçam çatlak sayılırsa
  • @droll

Fotoğraf varsa neden olmasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

@droll

Fotoğraf varsa neden olmasın..

En kısa zamanda ekleyeceğim.

ED: Smiley

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droll -- 19 Temmuz 2011; 0:42:56 >
  • başlığı görünce bir anda güldüm
    şirkette 3 tane connect var bir tanesinin de köşesini bir kez ben vurdum bir kez bana arkadan çarptılar
    hemen başlığı görünce inidim aşağıya arabanın yanına 2 tane foto çektim ve paylaşmak istedim

• sağolsun bizim kaportacı usta her gidişte bi saç vidası devam

• parça ucuz zaten 2'de bir vidalatmayın bare
    10 TL verdim son değiştirmede
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

parça ucuz zaten 2'de bir vidalatmayın bare
    10 TL verdim son değiştirmede

dostum 10 tl çok büyük bir para değil ama şirket arabası gittiği yere kadar hesabı
  • @delgadobm

Gerekli eklemeyi yaptım..
  • Köşelerle baya sorunumuz var anlaşılan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

@delgadobm

Gerekli eklemeyi yaptım..

Köşeler,neden sadece arka köşeler,arkadaşların ve benim'de hiç ön köşeler'den çarpmak gibi sorunu olmadı,kör noktamı var.
  • @M.T.A

Banlı idim, o nedenle ancak yazıyorum. Kör nokta yok ama lanet var. Yani geçerli bir sebep yok. Nedense hep buralar darbe alıyor..
  • burak benim vuruk olan köşe bir darbe daha aldı. gecende koyde geri geri giderken dalginligima geldi bi motorsiklete gomdum. metal olan kisim egildi biraz.

plastikte az bukuldu. belli olmuyor ama gomdum :))
  • @cemrek

Banlı olduğum için ortalık karıştı, bazı mesajlar cevapsız kalmış. Geçmiş olsun tekrardan..
  • Heyt be :D tam benim yerim benim kadar kimse bu aracın köşelerini parçalamamıştır. ama işin ilginç kısmı daha hiç köşeden ben vurmadım paso vurdular bilmiyorum ben çekiyorum sanırım tam 13 kez park halindeki aracıma vurdular birkeresinde araç köşede felan değil yolun sağında park halindeki 20 aracın ortasında park halinde :D gele gele gelip benim sağ ön köşeye vurdu bir bayan şöför nasıl oldu ne ben anladım kaçmaya felan çalıştı çok komikti. Son olarak bir H100 geri geri gelirken aracımın sağ önüne vurdu orayı yaptırmadım en kısa sürede fotosunu çekip yollucam 2 güne satıyorum zaten aracı
  • Evet işte bende ne zaman bu sayfaya uğrucam diye düşünüyordum kısmet bu güneymiş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.