Şimdi Ara

Ford Connect Fan Sayfası İle İlgilenebilecek Kişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen günlerde Ford Connect Team konusunda gezinirken aklıma sadece Connect ile ilgili bir fan sayfası kurmak geldi.
    www.fordconnectteam.com alan adını aldım ve sistemi kurdum ancak iş yoğunluğumdan dolayı (tasarımcının halini bilenler halimden anlar diye düşünüyorum) site ile ilgilenemiyorum.
    Site ile gerçekten ilgilenebilecek bir arkadaş varsa bana ulaşşın gerekli bütün yetkileri veririm.Yeterki o site canlansın.İlerde gerçekten güzel şeyler yapılabilir site oturduktan sonra. (Buluşmalar , etkinlikler vb.vb)
    Hem Connect ciler olarak birlik ve beraberlik içinde oluruz hem de yaşadığımız sorunlara birlikte çöüzüm ararız diye düşünüyorum.

Dediğim gibi sitenin sadece sistemini kurdum gerisiyle de yoğunluğumdan dolayı ilgilenemedim.

Site adresi:www.fordconnectteam.com
    Sistem: Mybb

• yıllar önce böyle bir amatör forum sayfasıda kurmuştum ,ilk başlarda bayağı aktiftik fakat tekrar buraya döndük ,bir çözüm bulunabilirse güzel birşey çıkabilir

http://fordconnectteam.buygoo.us/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 15 Temmuz 2013; 12:24:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

yıllar önce böyle bir amatör forum sayfasıda kurmuştum ,ilk başlarda bayağı aktiftik fakat tekrar buraya döndük ,bir çözüm bulunabilirse güzel birşey çıkabilir

http://fordconnectteam.buygoo.us/

Valla şimdi doğrusunu söylemek gerekirse işlerimin yoğunluğundan dolayı ben pek ilgilenemiyorum sistemle.Ama her türlü alt yapıyı sağlarım (domain - host vb. ki sağladım da zaten).

Seo çalışması da elimden geldiği kadar yaparım ancak dediğim gibi çok fazla bir vaktim yok.Eğer kurulan forumu ayakta tutabilirsek her türlü domain hosting vb. masrafları ömür boyu benden o konuda sıkıntı yok :)

Dediğim gibi işte uragan06 nickli arkadaşımız da sonuna kadar destek olduğunu belirtti.Sanırım şöyle 3-5 kişilik bir ekip kursak bu forumu ayağa kaldırabiliriz diye düşünüyorum ben.

Daha sonra etkinlikler vb. düzenlenir hem dostluk kurulur hem de yaşanılan sorunlara birlikte çözüm düşünülür.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkLord15 -- 15 Temmuz 2013; 20:40:04 >

• connectçiler nerde hani :)
  • direk FORD CONNECT TEAM konusuna yazarsanız görürler çünkü birçok kişide favori URL sine basıp giriyorlar diğer konulara bakmıyorlar bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.