Şimdi Ara

For-x x-500dsp tavsiye eder misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sorunu çözdüm Şuan teyp istediğim gibi.Bir tane mono amfi bulup subwoofer ona bağlayıp diğer amfiyede hoparlörleri her birini 1 kanala baglmayi dusunuyorum bir çiftte tweeter alıp baglicam.Bana o şekilde yeter gibi geliyor başka ekleme yapmayı planlamiyirum.
  • halocanaydin kullanıcısına yanıt

Ustam merhaba forx x 500 DSP teyp aldım ayar hakkında bilgi almak için dolanırken formda gördüm benim araçta önlerde 16 cm midrnge arkalarda 2 adet ovel midrange bagajda 1 tane 250 rms Buffer ve 2 tane sterio amfi var bu teypte nasıl bı ayar yapmalıyım ve ayarı nerden yapmalıyım çok karışık geldi pek frekanz veya Hz işlerinden anlamam

• Lost river L kullanıcısına yanıt
    Ekolayzer icin playstoredan audio dsp control uygulamasini indiriyorsun. Sonra uygulamaya girip teybe baglaniyorsun. Bagladiktan sonra butun ayarlari uygulama uzerinden yapabilirsin. Grafik ekolayzer var zaten gorunce anlayacaksin
  • halocanaydin kullanıcısına yanıt

Çok sağol hocamm birazdan deneyeceğim sesi tam kismama rağmen arka hoperlorden çok az ses geliyor bunun sebebi nedir yani mute modunda bile çok az ses geliyor sesi 1 kademeye aliyorum normal teyplerdeki 16 17 gibi ses çıkıyor

• Lost river L kullanıcısına yanıt
    Bende bu konuya cok gicik olmus ve su sekilde cozdum. Telefon uygulamasi uzerinden SOUND 'a gelip, ayarlari aşagidaki paylastigim resimdeki yaparsan sorun bir nebze de olsa cozuluyor. Cunku boyle olmazsa ses sanki 10'da imis gibi cok cikiyor. Bu sorunun temeli birazda su. Benim 2 hoparlor arabanin kendi hoparloru. Onlar direkt teybe bagli. Ses onlarda cok kisik oliyor ama anfiye bagli olan 2 hoparlorden cok ses cikiyor. Malesef buna yapacak bisey yok. Sadece resimdeki gibi yapmak az da olsa is goruyor
    For-x x-500dsp tavsiye eder misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.