Şimdi Ara

For Honor Kapalı Beta İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almayın aldırmayın çok kötü bir yapım beklediğimize değmedi kesinlikle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antiboy

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: ardaq

görüşüm çöp ve çabuk sıkar. sürekli aynı hareketlerle öldürüp kesiyon. mesela sol tıkla sadece 2 hareket var. sürekli aynı şeyi yap dur. üstüne askerler düşmanı kesip orta noktayı alınca görünmez duvara takılıyor gibi hiç ilerlemeyip sıra halinde mal gibi bekliyorlar. birileriyle teke tek girsen de çok öldürme ve savaş hissi iyi değil. tavsiye etmem. he optimizasyon çok iyi bak ona laf edilmez.</blockquote>

görünmez duvar dedğin şey hat savunması olmasın :D

huhuahuaha. işte böyle yutturmamı var yani savaş atmosferi yaratacan bir yere saldırıyor hikayesi yazacan herkesi kestikten sonra bir bakmışın arkadan adamların bekliyor. yani adamlar mekaniği yapmamışlar ki. koyarsın karşıya bir hedef ne bileyim bir duvar kule kapı gibi bir şey belli canı olur ortayı kestikçe senin elemanlar saldırır her seferinde neyin hattını savunuyor orada ne hattı var elektrik hattı mı? uğraşmak istememişler işte bu kadar basit, çok göze batıyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: ardaq

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Antiboy

görüşüm çöp ve çabuk sıkar. sürekli aynı hareketlerle öldürüp kesiyon. mesela sol tıkla sadece 2 hareket var. sürekli aynı şeyi yap dur. üstüne askerler düşmanı kesip orta noktayı alınca görünmez duvara takılıyor gibi hiç ilerlemeyip sıra halinde mal gibi bekliyorlar. birileriyle teke tek girsen de çok öldürme ve savaş hissi iyi değil. tavsiye etmem. he optimizasyon çok iyi bak ona laf edilmez.</blockquote>

görünmez duvar dedğin şey hat savunması olmasın :D</blockquote>

huhuahuaha. işte böyle yutturmamı var yani savaş atmosferi yaratacan bir yere saldırıyor hikayesi yazacan herkesi kestikten sonra bir bakmışın arkadan adamların bekliyor. yani adamlar mekaniği yapmamışlar ki. koyarsın karşıya bir hedef ne bileyim bir duvar kule kapı gibi bir şey belli canı olur ortayı kestikçe senin elemanlar saldırır her seferinde neyin hattını savunuyor orada ne hattı var elektrik hattı mı? uğraşmak istememişler işte bu kadar basit, çok göze batıyor.

Bu işin okulunu okusam bir oyunu kötülemek için senin akdar mantıksız sebepler bulamam işinde bir numarasın

• Forza Horizon 3 e devam.

• DLC Bombardimani geldi.-

• inceleme değil tanıtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

quote:

Orjinalden alıntı: Antiboy

görünmez duvar dedğin şey hat savunması olmasın :D

Hocam haritalarda dikkat ettinizmi bilmiyorum ama o askerlerin durduğu yerler her zaman stratejik bölgeler olmakta. Birisinde kale kapılarını açmaya çalışan bir ram in yanındasınız diğerinde karşıya geçebileceğiniz tek yer olan köprünün orta noktasında. Askerlerin amacı karşıyı yok etmek değil bu bölgeleri korumak. Orada verilen savaş kaleyi almak için verilen savaş değil kuşatma altındaki bölgenin frontierini kontrol altına almak için veriliyor. Ayrıca modun adı dominion siege değil. Gelecekte bir siege modu gelir ve karşıya saldırı olmaz ise haklısınız ama kurduğunuz mantık şu anda yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: stun

bu rainbow sistemine dönücek.. sürekli yeni herolar.. gelicek.. özellikle videolarda gördüğüm nabushi benzeri vakrye oyunda yoktu..yan 4 er herodan başlasa.. rainbow gibi sürekli hero gelse çok iyi olur.. ben oyunu çok beğendim.. haritalar çok sıkabılıyor .. umarım daha fazla harita gelir

+1 hocam ben betayi begendim daha da desteklenecegini ve dlclerin ucretsiz olacagini dusunursek sans verilmesi gerektigini dusunuyorum ancak yorumlar beni korkutuyor begenmeyen cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soma zeybegi

quote:

bu rainbow sistemine dönücek.. sürekli yeni herolar.. gelicek.. özellikle videolarda gördüğüm nabushi benzeri vakrye oyunda yoktu..yan 4 er herodan başlasa.. rainbow gibi sürekli hero gelse çok iyi olur.. ben oyunu çok beğendim.. haritalar çok sıkabılıyor .. umarım daha fazla harita gelir

+1 hocam ben betayi begendim daha da desteklenecegini ve dlclerin ucretsiz olacagini dusunursek sans verilmesi gerektigini dusunuyorum ancak yorumlar beni korkutuyor begenmeyen cok

abi bizene yorumlardan.. sanki oyuncu kitlesi bsc forumu kada.. oyunu çok fazla alan olucak çok eminim ubi forumlarınıda gezdim.. oyun iyi .. sağlam geliyor

• Arkadaşlar bu oyunu uzun zamandır bekleyen birisiyim. Hiç oynama şansım olmadı. Açık betada tabikide oynayıp göreceğim. Hemen hemen PS4 ün network sistemi olsun, bu oyunu uzun zamandır beklemem olsun PS4 almayı düşünen birisiyim. Yani bi nevi bilgisayarın tepesinden kalkmak istiyorum diyebilirim. Her neyse..
    Yorumlarınıza göre oyuna pozitif yorumlar gelmemiş. Biraz ubisoftun yapımlarını beğenmediğiniz için bu şekilde yorumların geldiğini düşünüyorum. Bende sizin gibi bi oyunu sıkılmadan, uzun solukta oynamak isteyen birisiyim. Rainbow sixi açık betada oynayıp bırakanım. Bu oyunda eğer öyle bi yapıdaysa hiç gerek yok o zaman..
    Tiger Knight ı oynayan vardır belki, bu oyuna benziyor diyebilirim. Benzetmemin nedeni belkide benim oynamak istediğim yapıda olduğu içindir.Oyunu ilk oynadığımda lag sorunundan 2-3 saat oynayıp bırakmıştım.Ama bir ay sonra canım sıkıldığında tekrardan girdiğimde lag sorunu giderildi, yeni haritalar geldi. Başından kalkamaz oldum.. Arkadaşlar bu yorumu yapmamın nedeni de ardaq isimli arkadışımızın "uğraşmak istememişler işte bu kadar basit" demesinden dolayıdır. Aklıma direk bunu okur okumaz Tiger Knight oyunu geldi. Adamların uğraştıklarını görüyorum diyebilirim. Sizlere bunu aktarmak istedim.

• R6 siege in sistemini ubisoft baya kullanacak gibi görünüyor.Yıl içinde yeni karakterler ve haritalar gelerek oyunu canlı tutacaklar.Tabi her şey için para isteyecekler.Her sene için season pass isteyecekler.
  • Son yorumunuz sığ olmuş. Oyun daha bu halde bize 12 tane sınıf sunuyor. R6de bile kaç adam vardı ve haritalar devasa mıydı? Overwatch'ı da aynı olaya dahil edebiliriz şu an çift rakamlı milyonluk satış sayısına ulaşmış bir oyunda ve sürekli aynı karakteri oynuyoruz, devasa haritaları mı var da onun için mi oynuyoruz hayır verdiği tat için oynuyoruz ki sadece skinlerden ibaret bir oyundan bahsediyorum. Tabi ki bazı eksikleri olacak bazi modları sonradan gelecek yada yeni factionlar gelecek yeni sınıflar gelecek. Ama eğer her zaman yapılan körü körüne kötülemeler başlamazsa oyunun 1-2 sene bizi oyalayacağını düşünüyorum ki tüm ubi yapımları genelde bu civarda götürürler.

• Düşük sistemle oynayan var mi arkadaşlar benim emektar gtx 570 720p low medium oynatır miyki acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soma zeybegi

quote:

Sebebi oyun zor. Basit bir oyun yok. ve hızlı bir oyuncu olmak gerekiyor. Hemen block yapacaksın veya hemen sağa sola atlayacaksın. Hızlı davranmak zorundasın. Normal bir FPS oyununda herkes birşeyler yapabilir ama bu oyun öyle değil. Tabi zamanla el alışıyor sende oynama hızına alışıyorsun ama yinede standart oyunlara göre daha zor oyuncu kitlesi de genelde iyi oynuyor buda oyuncuları soğutuyor. Bunun dışında kötü birşey olduğunu sanmıyorum ne vaad ediyorsa mevcut. Uzun soluklu olur mu olabilir ama oyuncu kitlesi profesyonelleştikçe benim gibi çok vakit ayıramayacak olanlar PvP'den soğuyacaktır bu bağlamda belki uzun vadeli oyun olmayabilir. Yoksa karakterlerin farklılıkları vs Rainbow'un kılıçlı versiyonu denilebilir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.