Şimdi Ara

For Honor'ın Tüm Haritaları ve Modları Ücretsiz Olacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yani amaç tüm oyun boyunca hem singleda hem Multiplayerda adam biçmek mi?Eğer öyleyse yürüsünler gitsinler,Ben beni 2 saat sonra sıkacak oyun istemiyorum,Ki gördüğüm kadarıyla hep aynı şeyler,hep aynı atmosfer..Beş kuruş koklatacağımı zannetmiyorum.. Zaten BF1 ile Witcher 3 alacaktım Ps4'e..

hayatımda gördüğüm en saçma yorum Battlefield 1 de silah veriyorlar adam öldürüyorsun tüm oyun bu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antiboy

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yani amaç tüm oyun boyunca hem singleda hem Multiplayerda adam biçmek mi?Eğer öyleyse yürüsünler gitsinler,Ben beni 2 saat sonra sıkacak oyun istemiyorum,Ki gördüğüm kadarıyla hep aynı şeyler,hep aynı atmosfer..Beş kuruş koklatacağımı zannetmiyorum.. Zaten BF1 ile Witcher 3 alacaktım Ps4'e..</blockquote>

hayatımda gördüğüm en saçma yorum Battlefield 1 de silah veriyorlar adam öldürüyorsun tüm oyun bu

BF ile bu oyun karşılaştırılamaz bile,BF'de hep farklı şeyler oluyor seni illa silahla adam öldürmeye zorlamıyorki,İster bıçakla ister bombayla tuzak kurarak,taktik yaparak oynamana izin veriyor..Bu oyunda herşey belli karşıdan gelen saldırılara karşı kendini savun sonra sen karşılık ver,Sonra o versin nereye kadar,Dinamik hep hareketli bir çevre varmı peki BF gibi..Bu oyun 200 lira hak ediyormu,Yıllarca götürürmü,Bence 1 hafta bile götürmez..Siz gidin paranızı böyle boş oyunlara,boş firmalara israf edin...

• quote:

Orjinalden alıntı: OnrGrTR

hangi oyununuzu çıkardıktan sonra olması gerektiği gibi ücretsiz eklentiler ile desteklediniz acaba ubisoft sorarım size?

rainbow six siege

• multiplayer videolarından sonra çok ilgimi çekti.. mp olarak çok güzel olucak..mp videolarını izleyin beyler genelde mp odaklı bir oyun zaten

• quote:

Orjinalden alıntı: OnrGrTR

hangi oyununuzu çıkardıktan sonra olması gerektiği gibi ücretsiz eklentiler ile desteklediniz acaba ubisoft sorarım size?

Rainbow çıktıgındandır destekleniyor

• Yeni Karakter Hero Irk falan gelir onları season passa ücretsiz verirler season passi olmayanlar oyun içi parayla açarlar rainbowdaki gibi
    edit: hakikaten güzel bi uygulama şu konuda ubisoftu takdir ediyorum server konusunda çok başarısızlar ama bu oyunda sanmıyor öyle bi problem olacağını anlık bi oyun değil fps oyunları gibi hissettirmez pingi çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 16 Aralık 2016; 14:0:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.