Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altınordu Bursa U19 maçını izliyorum, oyundan bir kaç tanesini tanıyorum. Çok tatmin edici bir şey
  • selamlar arkadaşlar taktik oluşturma olayını nasıl yapyorsunuz acaba ?
  • Ne anlamda yani?
  • Taktik konusunda buradaki konudan yararlanabilirsin arkadaş her şeyi gayet net olarak açıklamış:http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=125863
  • parma kariyerimi paylaşıyorum isteyenler bakabilir.
  • şöyle forvetlerin iş yaptığı bir taktik bulamadım, forvetsiz taktikler var chinese vs onlarda zevk vermedi varmı önerebileceğiniz taktik arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus77

şöyle forvetlerin iş yaptığı bir taktik bulamadım, forvetsiz taktikler var chinese vs onlarda zevk vermedi varmı önerebileceğiniz taktik arkadaşlar

Talimatlardan ofsayt taktiğini kaldırmanı tavsiye ederim, Aboubakar bu taktikle 50 gol attı tek sezonda. Sağ kanat iyi ortacı olsun, rollere göre adam al. Açık ara şampiyon oldum ilk sezon.
    http://dosya.co/pz9zj45i8e06/Beşiktaş_taktik..._316A7CEB-1AB2-4D7E-9E9D-5409902379E4.fmf.html

Not: Kendi taktiğimdir.

Taktiğin son halini yüklüyorum.

Son hali
    http://dosya.co/me8nucw338vr/taktik_63736E63-615F-4AA1-AD6A-F1EF9AD85783.fmf.html

Beklerde de iyi top kapma ve hızlı olma özelliği olursa iyi olur. Ortaları da iyi olursa peynir ekmek gibi gol atarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 13 Mayıs 2017; 16:44:50 >

• Bu gurur hepimizin

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • Yıllardır ara ara fm oynarım ama bu fm deki kadar sinir olmadım. 40 küsür şut çekiyorum 20 küsürü isabetli, karşı takım 3 4 şut çekip biri isabetli oluyor o da gol oluyor. Neredeyse çoğu maç böyle zevkli olmuyor, çıldırıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diziliş 4-4-2 olsa iyi olur takımdan istediğim 10 kişi topun arkasına geçip alan savunması yapıcaz odun gibi fizikli adamaları toplayacağım takıma koşan mücadele eden ama teknik değil sadece takım oyunu oynayacağız bunu hissedicem topu kaptıkmı ilerdeki forvetlere şişerecekler topu topal falan fazla oynamayacak takım %30-40 arası bi topla oynama olucak maç başı savunma yapıcaz forvetlerde dahil topun arkasında 10 kişi durucaz kapınca hızlı bir şekilde koşu yoluna paslarla gol aramaya çalışacağız oyunda böyle bir şeyi beceremeim hep topla oynama yüzdesi fazla olan taktikler başarılı oluyor yada oyuncualra özgürlük tanıdığın taktikler sen pek bir şey yapmasan bile ozaman oyuncular işi bitiriyor benim istediğim sıkı defans yapıcaz koşu yoluna atılan toplarla hızlı çıkıp gol atıcaz maç boyu fazla şut falan olmadan böyle bol faullü geçicek anti bi futbol oynayacak benim takımım ama her şey bir plan dahilinde kollektif bütünlükle takım oyunu oynayacağız duran toplar en büyük silahımız olucak bu tip bir taktik nasıl yapılır ne denediysem beceremedim

• Biraz önce alt yapıdan çıktı.

15 yaşında 10,75m değeri var. Geleceğin Murillo'su deniliyor.

Gelecek sezon alırım bunu as kadroya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Biraz önce alt yapıdan çıktı.

15 yaşında 10,75m değeri var. Geleceğin Murillo'su deniliyor.

Gelecek sezon alırım bunu as kadroya.

15 yaşa göre harika. Top kapması vs gelişir, boy uzar zıplamada biraz artar ama Cesaret'in düşük olması sıkıntı. 15 altı cesareti olan stoperi sevmiyorum ben pek.

Bu da benim kule, Bursaspor'dan çıktı 4 milyon + 50 maçtan sonra 3.5 verip aldım.

Yanında bi kule daha oynatıyorum

Ligin ilk 4 maçında Fener, Beşiktaş, Osmanlı ve Trabzonspora karşı toplam 3 gol yedim :D

• Börcır kullanıcısına yanıt
    bu hangi tema öğrenebilir myiim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

bu hangi tema öğrenebilir myiim acaba ?

Vitrex 2.0
  • Fm17de touch/classic mode yani az detaylı olan mod çıkarıldı mı? Bulamadım
  • Fm17den touch/classic mode yani az detaylı olan mod çıkarıldı mı? Bulamadım
  • 10021997 kullanıcısına yanıt
    Çıktı.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Yani artık oyunda o mod yok mu
  • 10021997 kullanıcısına yanıt
    Var ayrı oyun olarak satılıyor.
  • Twitch de görüyorum bazen korece spiker var oyudna bu tarz ingilizce spiker var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.