Şimdi Ara

Football manager oyunu için sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Football manager oyununda mevcut liglerin hepsinin oynanabilir olması için nasıl bir PC donanımına sahip olmak lazım sizce?

Bütçe önerilere göre oluşturulacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Asıl önemli olan işlemci güçlü ve performanslı olmalı, aynı zamanda grafik kartı da ortalama birşey olmalı ki 3D rahatça oynatabilsin

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    2d oynarım o sorun değil de tüm ligler açık olunca en az 2000 MB okuma yazma hızına sahip SSD ve 16 GB üstü PCI e 4.0 özellikli RAM sahibi olmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu donanıma sahip bir laptopta oynarsın.

https://www.hepsiburada.com/msi-gf63-thin-11sc-035xtr-intel-core-i5-11400h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000TJJWL

• Hrt_c kullanıcısına yanıt

Bununla her oyunu oynar. Bende ekran kartsız laptop var fm de sorun olmuyor.

• Hrt_c kullanıcısına yanıt

msi gf63 thin bizim oğlana aldık 4 sene önce, bayağı ısınıyor.. tabi yeni işlemcilerle nasıl bilmiyorum..

ama bir laptop alınacaksa mutlaka 2 hava çıkış kanalı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 6 Haziran 2022; 18:54:52 >
  • fm en az sistem gereksinimi isteyen oyunlardan biridir.

başka bilmediğim bir oynama şekli varsa bilmiyorum..

(bu başlığa sizin profilden ulaştım bir bakayım dedim oneplus ta sürekli cezalı görüyorum sizi.. hayırdır???)

steam ekranından

Football manager oyunu için sistem tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 6 Haziran 2022; 19:0:26 >
  • mdmrx M kullanıcısına yanıt

Siyasi futbol falan veriyorlar ceza.

Şimdi olay şu tüm ligler alt ligten en üst lige kadar oynanır yaparsanız bu en düşük sistem gereksinimi ile bir oyun günü ileri gitmek gerçekte saatler sürer.

Ben diyorum ki tüm ligler oynanabilir olarak akıcı hızlı ilerlemek için sistem nasıl olmalı?

İşlemci mi önemli olur RAM mi SSD mi?

Bir kere ram bol bol olmalı da ekran kartı çokta önemli değil 2d oynarım işlemci olarak ne olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 14 Haziran 2022; 20:49:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşey çok pahalı..

ben sistemi 2 sene önce güncelledim..amd r5 3600x almak isterken 2600x aldım..

alabiliyorsanız 3600x yeterde artar.. tam f-p ürünü..

yüksek cache e sahip

3600x pek yok gibi piyasada 3600 de olabilir..

ben şuradan bakarım performanslarına. ctrl-f ile yazıp sayfadan bulabilirsin

PassMark Intel vs AMD CPU Benchmarks - High End

ekran kartı:

PassMark Software - Video Card (GPU) Benchmarks - High End Video Cards (videocardbenchmark.net)

inteller fp olarak kazıklamaya yönelik işelmciler olduğundan bugüne kadar masaüstü lerde hiç tercih etmedim.. işlemciye tıklayın bilgilerine bakın 100 watt altı olanlardan tercih edin 100 watt üstlerinde ısınma sorunu yaşanabilir iyi bir overclock fanınız yoksa

eğer 5xxx 5. nesil amd almak isterseniz anakartınızın biosu desteklemesi lazım.. B450 chipsetlerin bazıları ama b5xx ve üstü 5. nesilleri destekliyor biosu güncelleyerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 15 Haziran 2022; 18:51:39 >

• mdmrx M kullanıcısına yanıt

Eyvallah..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.