Şimdi Ara

Football Manager 2022 [ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
22
Favori
96.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna mor renkli göz yoran tema eklemişler sadece.Oyunun kendi siyah ve beyaz teması neden yok ?O kadar para ver birde tema ara işe bak.

• Hakazul kullanıcısına yanıt

Adamlarda yeteri kadar çalışan yok bence. Bizim sorunumuz değil bu oyuncular olarak da durum bu gibi geliyor bana. Her sene oyunu yarım yamalak çıkarıp güncellemelerle adam ediyorlar ve sonra da yeni oyun geliyor. Penaltılar ile ilgili sıkıntı var oyunda gözlemlediğim kadarıyla mesela, Sigames forumlarında da söylenmiş bu durum ama konuya bakan yok. Biri de yeni oyuna hazırlanıyorlardır demiş. Doğru, bir yandan eski oyuna güncelleme yapmaya çalışıyorlar ama bir yandan da yeni oyunu yapıyorlar. Her türlü kemik bir kitlesi var, yeni oyun çıktığı gibi alacak olan.

• Offline kardeşlik satan var mı :))

• Bilmediğimden soruyorum ara transfer yaması var mı. Varsa oyuna yani orijinal oyuna yüklenebiliyor mu
  • eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt

Resmi güncellemeyi beklemeyeceksen bunu tavsiye ederim.

https://fmpr0.com/

• Football Manager 2022 [ANA KONU]

• Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim dolayısıyla bu başlık altında daha önce bahsedildi mi bilmiyorum. Ben geçen gün laptopuma oyunu yükledim normal şekilde de çalıştırdım. Ancak basın toplantısı, takım içi toplantı ve herhangi bir oyuncuyla görüşme yapma menülerinde menajer kısmında tıklayabilecegim mesajlar gözükmüyor. Oyun orjinal degil internetten indirip son çıkan crack işlemini yaparak oyunu çalıştırdım. Sorun crackten mi kaynaklanıyor yoksa eksik bir dosya mı var? Şimdiden teşekkürler.

Örnek olarak bir ekran alıntısı ;

Football Manager 2022 [ANA KONU]

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Sağol üstad
  • arkadaşlar fm 21 i en ucuz nasıl ve nereden alabilirim? çok para istiyor. offline mod varmış sanırım satış yapmak isteyen bana ulaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 14 Şubat 2021; 20:59:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Public betayı kaldırmışlar bu sene. Belki güncellemeyi erken alırız dedik olmadı.

• Arkadaşlar geçen yıl FM'de devre arası bir güncelleme gelmişti ve bu güncellemede bazı oyuncuların profillerinde gelişme olmuştu Mert Hakan Emre Kılınç vs. FM 21'de böyle bir güncelleme gelecek mi? Mostafa Mohamed Attila Szalai Boupendza vs için?

• The-Keysi kullanıcısına yanıt
    Devre arası güncellemesi de oluyor hep güçlerde oynama yaparlar
  • arkadaşlar oyunu aldım. türkçe spiker var diyorlardı hani nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Devre arası güncellemesi de oluyor hep güçlerde oynama yaparlar

Yıllar sonra 2021 ile arada sırada vakit buldukça oynamaya başladım. Şubat'ın ilk haftasında ara transfer dönemi güncellemesi gelmiyor muydu? Yoksa değişti mi bu?

• arkadaşlar oyun benden şampiyonlar ligi için 3 yıl boyunca türkiyede oynamış 15 ile 21 yaş arasında oyuncu istiyor 8 tane falan böyle bi kural mı var nasıl çözecez

• oktay1910 kullanıcısına yanıt

Devre arası güncellemesi ne zaman gelecek bilgin varmı?

• Martin ortasında yayınlanır bence k

• beyler 4 gb ram 556 mb ekran kartı işlemcide  Intel® Core™2 Quad Q8200 2.33 ghz directx 11 fm 21 kaldırırmı ben tam 4 gb ram oldugu icin supheleniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nam-ı diğer terminatör

beyler 4 gb ram 556 mb ekran kartı işlemcide  Intel® Core™2 Quad Q8200 2.33 ghz directx 11 fm 21 kaldırırmı ben tam 4 gb ram oldugu icin supheleniyorum

benimde ram 4 gb gayet akıcı hocam diğer özellikler tutuyorsa ramden yana sıkıntınız olmasın

• Football Manager 2022 [ANA KONU]

Bu hatayı alanlar var mı? oyunu bu hata yüzünden oynayamıyorum. Mevcut entegre ekran kartıyla açabiliyorum fakat onunla da performans alamıyorum. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.