Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Evet beyler daha iyisi yok, gelmedi, göremeyeceğiz galiba.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Bi de kaleci atsaymis efsane olurdu Valla helal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Buyrun:

Finale kadar iki Alman takımı geldi. Onlar da kendi liglerinde orta sıradaydılar. Yarı final maçında Josip Drmic müthiş oynadı ki finale kalmamızı sağladı. Save/load falan da adetim değildir bu arada. En son CM 03/04'te hile yapmıştım yanlış hatırlamıyorsam. FB'ye Robinho, Henry gibi isimleri getirmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 16 Kasım 2016; 20:10:8 >
  • Hocam bence rakiplerin zormus. Sansliyim demissin fakat Paok disinda oynadigin tum takimlar cok iyi bence

Monacoyu gecmis bi Augsburg'u, Napoli'yi ve Leverkusen'i yenmissin daha ne olsun

Napoli bayağı zorladı ama Augsburg ve RB Leipzig yerine Sevilla veya Gladbach gelse belki de gidemeyecektim daha fazla. Gladbach ligde de iyi gidiyordu çünkü, Bundesliga'da ikinciydiler yanlış hatırlamıyorsam. Josip Drmic'i Gladbach'tan kiralamıştım bu arada. Adamların oynatamadığı oyuncu bizde neler yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Napoli bayağı zorladı ama Augsburg ve RB Leipzig yerine Sevilla veya Gladbach gelse belki de gidemeyecektim daha fazla. Gladbach ligde de iyi gidiyordu çünkü, Bundesliga'da ikinciydiler yanlış hatırlamıyorsam. Josip Drmic'i Gladbach'tan kiralamıştım bu arada. Adamların oynatamadığı oyuncu bizde neler yaptı.

Valla vaktin varsa paylaş hocam kariyeri. Zaten şurda kaç kişiyiz. Ben oynamaktan zevk aldığım kadar kariyerleride okumayı takip etmeyi çok seviyorum

Sendende güzel bir kariyer bekliyorum bilgine

Kariyeri paylaşmak zaman alıyor. Onun yerine oyunu oynuyorum. Size başarılar kariyerinizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Kariyeri paylaşmak zaman alıyor. Onun yerine oyunu oynuyorum. Size başarılar kariyerinizde.

eyvallah
  • Alemde Hellas Verona be Birinci torba takımını maça çıktığına pişman ettik.
  • Hem ucuz hem genç hemde çok iyi bir kalecim olsun diyorsanız 'sayouba' adlı kardeşimizi öneririm. Fm16da gittiğim her takıma almıştım. Şimdi 17de westham kariyerimde de aldım. Çok iyi kaleci bu fiyata bundan iyisi yok

• Suan almaya deger mi yoksa güncelleme mi bekliyeyim?
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    black fridayi bekle.. iyi bi indirim olmazsa devre arası transfer yamasından sonra al
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Alemde Hellas Verona be Birinci torba takımını maça çıktığına pişman ettik.

Ayip hocam

Deplasmanda bari atmasaydin o kadar

Tebrikler kadronda guzelmis bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 17 Kasım 2016; 9:28:10 >

• Futbolcu alış satışlarına bariz el atmışlar. Eskiden almanyada lig şampiyonluğu yaşadıktan sonra yedekleri bile en az 1,5-2 katı fiyatına satıyordum. Şimdi as oyuncuları orda yazan fiyata ancak satabildim.

Kadromun tamamı kelepir, yerli ağırlıklı bir kadro kurdum. 4. sezonum bu, ilk sezon Serie B üzeri bir kadro olduğu için kolay çıktım. İkinci sezon zar zor ligde kaldım, kiralama dışında pek transfer yapamadım çünkü. Bu Juan Ignacio Cavallaro'yu bedavaya aldım. İyi oyuncu. Son sezon ligde 4. oldum. Makul paraya alıp yüksek fiyatlara sattığım çok oyuncu var ama oyuncu alırken istediğim adamları getiremiyorum hala maalesef.
  • Oyunun mobil surumunden Besiktas ile ilk mac ilk zafer hem de barca deplasmanindan
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aliapaydin -- 17 Kasım 2016; 13:58:22 >

• Ziraat maçı. İlk maçlar. 2 kırmızı kart gördük. Yenmemiz beklenen bir takıma 1-0'lık skorla elendik.
  • Newcastle'a kariyerime başladım, sezonun ilk yarısı çok rahat geçti, ancak sonra bi güncelleme yüklendi bu güncellemeden sonra sezonun ilk yarısı 3-4 attığım takımlarla berabere kalmaya başladım.
    O sezon ittir kaktır bi şekilde şampiyon olduk ve Premier lige yükseldik.
    Yeni sezon için gerekli bölglere gayet iyi transferler yaptım.Lige de iyi başladık 5 maçta 2 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldım.
    Sonra yine bi güncelleme geldi ve takım gol atamaz oldu,
    Yok arkadaş hangi taktiği denersem deneyeyim gol atamıyorum,rakip kaleye 25 şut çekiyorum golüm yok, karşı tarafın 5 şutu var 2 gol atmış.Kale önünde topu direğe vurmalar dışarıya atmalar.Kadrom ilk 7.-8. Olabilecek düzeyde ancak şuan 15.yim
    Bu duruma çözüm bulabilen var mı ? Şut ve Hucüm antrenörlerine kadar değiştirdim ama yok takım bi türlü gol atamıyor ve çok kolay gol yiyor.

• Fm 2017 için genie scout var mı ?

Fenerle 3.sezonun başındayım şuan ilk 2 sezon ligi büyük emek sarf ederek aldım fakat ne ziraat nede avrupada hiçbir şey yapamadım..Zaten ffp kısıtlaması vardı çok zorluydu idare ettim şimdi kadroyu baştan dizdim uyum sağlayamadılar hala yavaştan alışcaklar umarım en çokda taktiğime güveniyorum rakibe göre analiz çıkararak maç içinde ufak değişiklikler yapıyorum ve istediğim sonucu alabiliyorum..Lakin deplasman maçları aşırı zor yani hatta hattinden daha zor olmuş.En kötü rizespor deplasmanına çıkıyorum 75.dakika adamların 5 şutu var benim 19 şutum var ayrıca %60 top oynama üstünlüğüm var adam geliyor 1 gol atıyor defans yapıyor alıyor yani zoruma gidiyor 1 değil 2 değil kaç puan kaybettim öyle.Lakin size önerim ortaları kanatları iyi kullanmanız bekleri iyi kullanın
  • Örümcek İnsan kullanıcısına yanıt
    Ona bende çözüm bulabilmiş değilim kontrol oynuyorum kısa paslı beklerim ise hücum oynatıp ileri çıkarmaya korktugumdan otomatikte oynatıyorum ama kıçı kırık topcunun teki geliyor seke seke havadan kanat topcusuna bi atıyor topu arkaya sarkıyor top gidiyor gol atıyor ayrıca şut konusuda aynı yani 1 değil 2 değil 3 değil her maç aynı olay eze eze topla oynuyorum gelip eşitliyorlar durumu cok can sıkıcı
  • Güncellemeden sonra oyun kafayı yedi. Her maç aleyhime penaltı ve kırmızı kart oluyor. Az önce 63. Dakikada bir oyuncu aldım 66ve77. Dakikalarda gördüğü sarı kartlar ile oyundan atıldı. Kafayı yiyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.