Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • efsanelerle beşiktaş kariyerimi de başlattım ve çok güzel transferler de yaptım yine de işim kolay değil. ben bunları bu fiyatlara aldıysam diğer takımlar da elbet sağlam işler yapmıştır. lige kötü başladım. taktik oturmadı ve basit hataların da etkisi ile ilk 3 maçta 2 puan alabildim. milli aradan dönünce toparlarım inşallah.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

• tnuviel37 kullanıcısına yanıt
    Bu yamanın linkivarmı? Nasıl kurabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Deadpool-

Teklif yaparken hic birseyi kilitlemeyin.

Ve teklif yap demeden once mutlaka ilk once teklifi onerin. Onerdiginiz teklife gore zaten o oyuncuyu kulubun birakma yada birakmama hevesini gorebilirsin.

Mesela ben Ardayi alirken ilk sezon teklif onderdigimde barcaya 45 milyon istemistiler. Israr etmeden vazgectim.

2.sezon basi 10 milyon onerdim 20 istediler.
    7.5 pesin verip kalanini 48 ay taksit yaptim.

transferleri yaparken mutlaka once teklifi onermeniz gerek. Daha saglikli olur

Bu arada sorun orjinal olmamasından kaynaklıymış. Orjinal alıp aynı oyunuma devam ettim. Teklife cevap geliyor hemen

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    buradan ulaşabilirsiniz. kurulumu da yazıyor. dünya genelinde neredeyse bütün efsaneler eklenmiş. türkiye liginde ise gs iyi yapılmışmış, fb de iyi sayılır ama bjk da sadece 3 isim koymuşlar. ama çok da sıkıntı olmuyor çünkü etrafta çok fazla yıldız var. günümüz yıldızları da 15-17 yaşlarında geleceği çok parlak hale getirilmiş. bonservisleri fazla değil. gözüne kestirdiğini alıp geliştirmek sana kalmış. yalnız karşındaki rakipler de aynı avantajı kullanacağından başarı yakalamak daha da zor oluyor. ligde 5 maçta 6 puanım var sadece ve avrupada en kolay rakibimle de berabere kaldım. avrupada eskinin tanınmış takımları ile eşleşirsen dikkat et kesinlikle. real madrid kariyerimde cl için ikinci favori partizandı mesela. çok sağlam kadrolar var. oyunu açarken de devre arası güncellemesi değil de ilk datayı seçerek başlayacaksınız. zaten kurum açıklamasında da yazıyor ama hatırlatayım ben yine de.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnuviel37

efsanelerle beşiktaş kariyerimi de başlattım ve çok güzel transferler de yaptım yine de işim kolay değil. ben bunları bu fiyatlara aldıysam diğer takımlar da elbet sağlam işler yapmıştır. lige kötü başladım. taktik oturmadı ve basit hataların da etkisi ile ilk 3 maçta 2 puan alabildim. milli aradan dönünce toparlarım inşallah.

Şu amblemlerin yamasını nerden buldunuz acaba ben bir iki tane denedim olmadı da

• bymamunn kullanıcısına yanıt
    netten arayıp hoşuma gittiği ve kapsamlı olduğu için indirmiştim. tsm16 megapack adı. uzun zaman olduğundan nereden indirdim hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnuviel37

efsanelerle beşiktaş kariyerimi de başlattım ve çok güzel transferler de yaptım yine de işim kolay değil. ben bunları bu fiyatlara aldıysam diğer takımlar da elbet sağlam işler yapmıştır. lige kötü başladım. taktik oturmadı ve basit hataların da etkisi ile ilk 3 maçta 2 puan alabildim. milli aradan dönünce toparlarım inşallah.

add manager mı yaptı ne yaptın o oyuncuları o paraya almak imkansız.

• yok hocam ne add manageri. efsaneler datası vardı. onunla açtım kariyeri. eskinin tüm yıldızlarını eklemişler neredeyse. günümüz yıldızlarını da çıkış yaptıkları takımlara 15-17 yaşları civarı ve geleceği parlak oyuncu olarak göndermişler. bundan dolayı da fiyatları düşük. etraftaki efsanelerin yanında bu aldıklarım bişey değil. partizan kızılyıldız falan süper kadroları var. tabi bu kadar yıldızın olmasından dolayı da zorluk da fazla. en zengin takımı alıp etraftan yıldızları toplasan da ne kadarını toplayabilirsin ki özellikle manudan oyuncu almak imkansız gibi bir şey. real madrid kariyerimde alamamıştım kimseyi oradan. linki yukardaki bir mesajımda vermiştim siz de deneyebilirsiniz.
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Mağaramda buldum. Hiçbir transfer yapamamıştım.

• kontra atak için geniş alanda oyna, dar alanda oyna ve dengeli seçeneklerinden en iyi hangisi uygundur?
  • ben geniş alanı tercih ediyorum ve taktiğim oturduysa iyi verim alıyorum. yine de oyuncular ve daha bir çok etken var. bende işe yaramışken sizde yaramayabilir.
  • aynen ve gençlikleri hiç de çekilir gibi değil şimdilik. çok kötü gidiyoruz. takımı oturtamadım hala. kadroyu bu kadar değiştirmemeliydim belkide ama o kadar yıldızı ulaşabilecek mesafede görünce duramıyor insan. üstelik rakip kadrolar da çok sağlamken.
  • Arkadaslar uzun soluklu bir kariyer yapıcağım bütün kariyerlerim en fazla 2 sene sürüyor. Ya hedefim kalmıyor yada baska sebebden dolayı sıkıyorum. Şuana kadar oynadığım takımlar İngolstadt,Tottenham,Ajax,Fenerbahçe,Sivasspor yeni takım arıyorum uzun kariyer düşünüyorum ilk defa 4-5 yıl içinde Uefa Şampiyonu CL Şampiyonluğu gibi hedeflerimin arasında bana hangi takım uygun olur? Aklımda Proje takımı Redbull Leibzig var ama Almanyanın gelirler kötümü banamı öle geldi bilmiyorum cünkü ıngolstadt 3.yapmıstım 7m bütçe vermişti başkan Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Arkadaslar uzun soluklu bir kariyer yapıcağım bütün kariyerlerim en fazla 2 sene sürüyor. Ya hedefim kalmıyor yada baska sebebden dolayı sıkıyorum. Şuana kadar oynadığım takımlar İngolstadt,Tottenham,Ajax,Fenerbahçe,Sivasspor yeni takım arıyorum uzun kariyer düşünüyorum ilk defa 4-5 yıl içinde Uefa Şampiyonu CL Şampiyonluğu gibi hedeflerimin arasında bana hangi takım uygun olur? Aklımda Proje takımı Redbull Leibzig var ama Almanyanın gelirler kötümü banamı öle geldi bilmiyorum cünkü ıngolstadt 3.yapmıstım 7m bütçe vermişti başkan Önerilerinizi bekliyorum.

ankaragücü'nü eski günlerine döndürmeyi deneyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

EFSANE EVİNDE, ŞOVA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR!

liverpool la oynasana la lizbon la ne işin var.

bir de benim oyun orjinal olmasına rağmen oyundan atıyor bazen neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 7 Mayıs 2016; 2:08:41 >

• Türkiye için amatör takımların logo paketi var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba 15 hazırlık maçı yapmama rağmen takımın taktiğe uyumu daha uyumsuz gözüküyor sebebi nedir? Takım uyumu yüksek maç taktikleri yaptım antremanları?

• Yok arkadaş bir sürü takım denedim defans yapıp kontra oynayarak maç kazanmak çok zor. hücum oynayarak mersin idman yurdunu şampiyon yapabiliyorsun ama defans yaparak bir takımı kümede bile tutamıyorsun oyun tamamen saçmalık olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Yok arkadaş bir sürü takım denedim defans yapıp kontra oynayarak maç kazanmak çok zor. hücum oynayarak mersin idman yurdunu şampiyon yapabiliyorsun ama defans yaparak bir takımı kümede bile tutamıyorsun oyun tamamen saçmalık olmuş.

Valla ben celticle ilk sezonda clyi aldım 2.turdan sonra bütün maçlarım deplasmanda 0-0 evimde 1-0 bitti finalide normal süresi 0-0 bitti penaltılarda 7-6yla kazandım full kontra atakla

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Yok arkadaş bir sürü takım denedim defans yapıp kontra oynayarak maç kazanmak çok zor. hücum oynayarak mersin idman yurdunu şampiyon yapabiliyorsun ama defans yaparak bir takımı kümede bile tutamıyorsun oyun tamamen saçmalık olmuş.

hocam bende hücum işini beceremiyorum hep kontra atakla başarıyı yakalıyorum sanırım kontra atak ypatıgınızda oyuncu rollerini dizilişi talimatları falan ço kters veriyorsun yoksa kontra atak futbolu gayet oynanıyor oyunda
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.