Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Orijinalden alıntı: Daryl Dix0n

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Beyler malumunuz askerden yeni geldim, oyunu yeni yükledim. Taktikler kısmında, takım komutları vardı. Şimdi onları bulamıyorum. Direktifleri demiyorum. Takım komutları vardı. "Zaman geçirme - Sık Sık" falan seçebiliyorduk. Şimdi onlar yok mu, yoksa başka bir yerde mi ? Bulamadım.

12Numara

12 numara?

bende uzun süredir ara verdim oyuna başlamak istiyorum bir türlü başlayasım gelmiyor almadık kupa bırakmadım ne yapsam bılmıyorum offf offffffffffffffffff

Hocam şu beşiktaşın borcunu bitirmenin formülünü bul . Daha büyük başarı yok bence :)

aslında editör'ü bir kurcalıyayım bakayım.

ben editör bilmiyorum pek. legal mi oluyor o ? yani ben istiyorum ki kulüp transfer yada maaş bütçesini alsın borcu kapatsın ama yok :(

başka türlü mümkün değil gerçek kulüp borcunu adamlar bizim kulübüde biliyon zaten Y.D sağolsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Beyler malumunuz askerden yeni geldim, oyunu yeni yükledim. Taktikler kısmında, takım komutları vardı. Şimdi onları bulamıyorum. Direktifleri demiyorum. Takım komutları vardı. "Zaman geçirme - Sık Sık" falan seçebiliyorduk. Şimdi onlar yok mu, yoksa başka bir yerde mi ? Bulamadım.

12Numara

12 numara?

bende uzun süredir ara verdim oyuna başlamak istiyorum bir türlü başlayasım gelmiyor almadık kupa bırakmadım ne yapsam bılmıyorum offf offffffffffffffffff

Hocam şu beşiktaşın borcunu bitirmenin formülünü bul . Daha büyük başarı yok bence :)

aslında editör'ü bir kurcalıyayım bakayım.

ben editör bilmiyorum pek. legal mi oluyor o ? yani ben istiyorum ki kulüp transfer yada maaş bütçesini alsın borcu kapatsın ama yok :(

başka türlü mümkün değil gerçek kulüp borcunu adamlar bizim kulübüde biliyon zaten Y.D sağolsun

2021 deyim bitmedi gitti Tüpçünün borcu.

• beyler maç içinde iki oyuncunun pozisyon değişmesini istiyorum ama bir türlü nereden ayarlanır bulamadım
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Hızlı değişiklik kısmında var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Hızlı değişiklik kısmında var.

Benim dediğim o değil, zaman zaman yer değiştirmeleri. Mesela kanat oyuncusunun forvetle yer değişmesi, sonra eski yerlerine dönmeleri gibi
  • beyler oyunun son versiyonu nedir tam olarak
  • Oyunun güncel kadro patch leri ne sıklıkla çıkıyor? Mesela en son patch ne zaman çıktı? Oyunu şimdi alsam ve patch geçsem ne zamanın kadroları gelir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    Son kadrolar yüklü oynarsın kış transfer sezonu nasıl bittiyse öyle yani. Bundan sonra resmi patch gelmez en azından transferler adına. Kendin editöre girip yaparsın yada başkasının yaptığını indirip kullanabilirsin.
  • Fm 14 steam account satmak isteyen varsa pm den mesaj bekliyorum . 2 adet hesap lazım
  • Arkadaşlar , kadroyu nasıl gerçekçileştiririm biri yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

Arkadaşlar , kadroyu nasıl gerçekçileştiririm biri yardımcı olursa sevinirim

Gerçekçiden kastınız nedir hocam? Belki ben de bir anlam karmaşası oldu ama tam anlayamadım ?
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    14.3.1 son versiyon
  • quote:

quote:

Gerçekçiden kastınız nedir hocam? Belki ben de bir anlam karmaşası oldu ama tam anlayamadım ?

Gerçek futbolcular yok hocam , oyunum orjinal değil başka başka adlar var futbolcular yerine :)
  • Arkadaşlar biri özelden, son ara dönem transfer yamasını nereden indirebilirim pm atsın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

beyler maç içinde iki oyuncunun pozisyon değişmesini istiyorum ama bir türlü nereden ayarlanır bulamadım

Bilen yok mu?
  • Arkadaşlar fm'deki hesabımın şifresini nasıl değiştirebilirim yardımcı olur musunuz ?
  • Merhaba FM14 icin steamde %75 indirim cekim var. CS:GO oynayanlar icin takas yapabiliriz.

• quote:

quote:

quote:

Gerçek futbolcular yok hocam , oyunum orjinal değil başka başka adlar var futbolcular yerine :)

Oyunu açarken liglerin yüklediği ekranda altta gerçek oyuncular kullan gibi bir seçenek var ordan değiştirmişşindir o yüzden öyle isimler çkuyodur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: 1905batu

quote:

quote:

quote:

Oyunu açarken liglerin yüklediği ekranda altta gerçek oyuncular kullan gibi bir seçenek var ordan değiştirmişşindir o yüzden öyle isimler çkuyodur bence

Yok halleetim hocam benimki sahte olduğundan dolayıymış.

• quote:

quote:

quote:

Crack atman gerekir ,Steamdan almadan bende malum şekilde oynuyordumda

• 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.