Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda savunma yapılmıyor ya da ben beceremiyorum. Skrill North'da farklı takımlarla 3 kere ilk sezonu bitirdim. Birinde şampiyon oldum, birinde Play-Off ilk eşleşmede elendim diğerinde de 9. oldum. Ama 3 sezonun ortak özelliği yediğim gol sayılarının 80'in üzerinde olması. 95-100 gol'ü çok rahat geçiyorum ama her maç gol yiyorum. Daha demin kendi evimde favori olduğum maça sırf gol yememek için katı defans ve kontra atak oynayan bir takımla çıktım ama dk 20'de skor 0-4 oldu. Sorun bende mi yoksa maç motoru bu sene çok mu tırt olmuş?
  • fm12'ye geçmiştim ne güzel ama sanırım fm14 bilgisayarda yüklü diğer fmleri de bozuyor
    taktik değişmedi, oyuncular değişmedi, ne değişti ben bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 16 Kasım 2013; 15:36:15 >
  • Wonderkidleri almak çok zor gelmiyor namussuzlar. İlk transferimde jese'yi aldım 6milyon euro ya bakalım kaça satacaz.
  • Vallahi çıldırıcam.

Maçtan önce oyunu kaydetmiştim. Bende kaldığım yerden başlayıp duruyorum Ş.Liginde üst tura çıkmak için Plzen'i yenmem veya rakibim PSG Arsenale kaybedecek bende berabere kalacam öyle guruptan çıkıyorum yakılaşık 10 maç yaptım Plzen'le 9'unu tarihi fark yiyerek yenildim sadece 1'inde berabere kaldım onda da PSG kazanmıştı gene guruptan çıkamıyorum. Oyun resmen bana sen guruptan çıkamayacaksın diyor. PSG-Arsenal zorlanmadan yen Plzen gelsin sana fark atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mak74

Vallahi çıldırıcam.

Maçtan önce oyunu kaydetmiştim. Bende kaldığım yerden başlayıp duruyorum Ş.Liginde üst tura çıkmak için Plzen'i yenmem veya rakibim PSG Arsenale kaybedecek bende berabere kalacam öyle guruptan çıkıyorum yakılaşık 10 maç yaptım Plzen'le 9'unu tarihi fark yiyerek yenildim sadece 1'inde berabere kaldım onda da PSG kazanmıştı gene guruptan çıkamıyorum. Oyun resmen bana sen guruptan çıkamayacaksın diyor. PSG-Arsenal zorlanmadan yen Plzen gelsin sana fark atsın.

Hangi takımsın ? Defansın aşırı sağlam değil ise beraberliğe yatmaya çalışmak fark yemene sebep olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeSsO

quote:

Vallahi çıldırıcam.

Hangi takımsın ? Defansın aşırı sağlam değil ise beraberliğe yatmaya çalışmak fark yemene sebep olur

Galatasaray'ım bütün taktikleri hepsini denedim olmadı. Buraya yazdıktan sonraki maçta 5 tane salladım üst turdayım. Sanki oyunu yapanlar yazımı okudu ve müdahale yaptılar.Genel uyguladığım diziliş 4-1-2-2-1. Bu maç hepsini denedim ve Galip geldiğim diziliş 4-3-1-2.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GaMeSsO

quote:

Vallahi çıldırıcam.

Galatasaray'ım bütün taktikleri hepsini denedim olmadı. Buraya yazdıktan sonraki maçta 5 tane salladım üst turdayım. Sanki oyunu yapanlar yazımı okudu ve müdahale yaptılar.Genel uyguladığım diziliş 4-1-2-2-1. Bu maç hepsini denedim ve Galip geldiğim diziliş 4-3-1-2.

Ofansif oynat hiç acıma benim Arsenaldeki Taktik 4-2-1-3 Wilshere ve Aaron Ramsey gibi adamlara pres yaptırıyorum her maç üst

• Burası yerimi bilemiyorum ama yeni konu da açmak istemedim,

Hala FM14 almamış olan arkadaşlar var ise Bimeks'te kutulu fiyatı 55 TL.
    FM 13 kariyerim güzel gidiyor diye hemen almak istemedim buğün bir reklam da gördüm ve gittim aldım.

Faydalanmak isteyen olur belki.
  • Arkadaşlar 141 milyon Euro transfer bütçem var. Takım GS. Yıl 2016, 21 Temmuz. İtibar dünya çapı. Yıldız oyuncuları bir türlü kulübe getiremiyorum. Kulüpleri absürt fiyat çekiyor. 200 milyon gibi. Ne yapmam lazım? Mesela Pogba'yı almak için juveyi nasıl razı edebilirim?

Not: Transfer bütçemin hepsi legal yollarla toplanmıştır.
  • Beni de ekle hocam
  • Ekle hocam
  • beyler oyunda çok değişiklik var mı genelde büyük takım seçip oynarım ilk 2-3 gün ondan sonra 2. lig 3. lig takımları seçerim ama eğer oyun çok değişmemişse şimdi nazilli belediyeyi seçeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar 141 milyon Euro transfer bütçem var. Takım GS. Yıl 2016, 21 Temmuz. İtibar dünya çapı. Yıldız oyuncuları bir türlü kulübe getiremiyorum. Kulüpleri absürt fiyat çekiyor. 200 milyon gibi. Ne yapmam lazım? Mesela Pogba'yı almak için juveyi nasıl razı edebilirim?

Not: Transfer bütçemin hepsi legal yollarla toplanmıştır.

?
  • Şampiyonluğa oynayan 2. sırada ki Galatasaray ile 15. Sırada kümede kalmaya oynayan Elazığ'a 7-1 yenilmiş bulunmaktayım. :) :) Ben böyle oyuna tüküreyim daha da oynamayacam.
  • arkadaşlar ben fm 2014ü yükledim arsenal'i aldım fakat oyuncu isimleri hiç tanıdık değil. mesela kalede fred die biri var orta sahada daniel yazıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_1903_bjk

arkadaşlar ben fm 2014ü yükledim arsenal'i aldım fakat oyuncu isimleri hiç tanıdık değil. mesela kalede fred die biri var orta sahada daniel yazıo

O bende de vardı. Bir crack var. Onu indirmen gerek. PM'den atıyım ben sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0peth

quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

yok artık

Evet bende yaşadım sonunda

• Arkadaşlar Fm/Fm Classic/Meydan Okuma bunların farkları nelerdir? Ben FM'den oyuna başlıyayım dedim oyuncular gerçek oyuncular değil? Yardımcı olabilir misiniz?
    Bir de girişte lig seçiyoruz ya mesela Türkiye,İngiltere,Almanya seçtik diyelim.Diğer ligler oyunda olmuyor mu? Yani Ronado,Messi falan olmayacak mı? O lig seçmenin mantığı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 17 Kasım 2013; 16:30:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heartist

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_1903_bjk

arkadaşlar ben fm 2014ü yükledim arsenal'i aldım fakat oyuncu isimleri hiç tanıdık değil. mesela kalede fred die biri var orta sahada daniel yazıo

O bende de vardı. Bir crack var. Onu indirmen gerek. PM'den atıyım ben sana.

banada pm lütfen :(
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.