Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tnuviel37

Ben genelde oyuncuya bakıyorum. Eğer benim için önemli bir oyuncu ise ve yerini doldurmam kolay değilse yeni sözleşme imzalıyorum. Gözden çıkarabileceğim bir oyuncu ise de ilk gelen güzel bir teklifte hemen satıyorum.

Bu durumu çok yaşamamak için takımın popülaritesini arttırmak lazım. Bir de az bir maaşla anlaştığın oyuncu bir anda takımda ilk 11 için önemli hale geldiyse zaten maaşta bir arttırıma gitmen gerekir. Yedekteki oyuncun 1.5-2 m alırken ilk 11'e yerleşen oyuncunun 300-500 bin maaş alması çok mantıksız olur. Her sezon sonu maaş miktarlarına bakar ayarlamalar yaparım genelde.
    Şu anda en çok sıkıntı çıkaran oyuncu Emre Kılınç ve Marcao. Marcao'ya henüz 3-4 ay önce sözleşme verdim ve kendisinden fazla kazanan stoperim yok ancak yine yeni sözleşme istedi. Emre ise daha takıma katılalı 7-8 ay oldu ve en çok kazanan 3. oyuncum. Yedeği de yok diyebilirim ama sözleşme talep ediyor.
    İki oyuncu da sezon devam ederken önemli çünkü CL maçlarında problem oluyor. Marcao 2.5 sezon sonra Türk olacak, Emre ise keza yine yerli oyuncu bu yüzden ileride rotasyon için takımda tutmak istiyordum ancak pek mümkün değil gibi.

Geri kalan ayarlamaları ben de yapıyorum adaletli davranmak açısından.Ancak bu sorunu ara ara yaşıyorum.Çözüm olarak kötü performanstan ötürü oyuncuyla konuşup, aldığı süreyi düşürünce nispeten biraz çözüm oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SimurgFC kullanıcısına yanıt
    Özellikle başka kulüpler izlemeye başlayınca bazı oyuncular iyice havalara giriyor. Oyunun eksiklerinden biri bu da. Yeni sözleşme imzaladıktan 2 ay sonra bile tekrar sözleşme istenir mi normalde ama oyunda oluyor maalesef. Ben de bu şekilde mecburen yeni sözleşme imzalayarak fazla maaş verdiğim oyuncuyu en sonunda ilk teklifte satmak zorunda kaldım. Daha fazla maaş arttıramazdım zaten. Stoper olarak forvetimden fazla para alıyordu.
  • Xbox game pass üzerinden oynayınca editör data dosyasını görmüyor. çok ilginç.
  • tnuviel37 kullanıcısına yanıt
    İzleyen kulüp de yok ki Alternatif yaratana kadar yeni sözleşme vereceğim.Sağol hocam.

• Arkadaşlar selamlar aşağıdaki linkteki satıcıdan oyunu almak istiyorum fakat size bir sorum olacak arkadaşım steam üzerinden aldı oyunu ben ise bu satıcıdan alacam ikimiz online oynama şansımız var mıhttps://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/football-manager-2020-pc-orjinal-son-fiyat_pdp_550861782
  • volkancan1993 V kullanıcısına yanıt
    Nasıl güvenebildin bu satıcıya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Nasıl güvenebildin bu satıcıya?
    DAha almadım hocam soruyorum sadece
  • ARKADAŞLAR BANA İYİ BİR TAKTİK LİNKİ VERİRMİSİNİZ
  • volkancan1993 V kullanıcısına yanıt
    Normalde nereden alırsan al oynarsın bir problem olmaz.Ancak Steam hesabın aktif ise yani 3 dolar mıydı tam hatırlamıyorum ama onun üzerinde alışveriş yapman yada Steam key girmen gerekiyor.
    O derece düşük fiyat olması da insanda kuşku yaratıyor.

• Angelyus kullanıcısına yanıt
    https://fm-base.co.uk/tactic-testing/
    Seç beğen al yada incele kendi taktiğini yap

• Veritabanı bölümünde başka ligleri sadece görüntüle yaparsak, o ligde olan takımlar bizim takım oyuncunu transfer ediyor mu?

Türkiye'den bir takımı sürekli oynayacam bu yüzden 5-6 tane ligi görüntülere yapıp oyuncu transferi için kullanmak istiyorum. Oyuncu sayısını özel veritabınından kıta ekleyerek yapıyorum böylece oyun daha hızlı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Brotherhood -- 24 Nisan 2020; 1:25:59 >
  • Dark Brotherhood kullanıcısına yanıt
    Lig hiç açık olmasa bile o ligdeki takımlar oyuncunu transfer edebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SimurgFC

Lig hiç açık olmasa bile o ligdeki takımlar oyuncunu transfer edebiliyor.
    Anladım hocam saolasın
  • oyun çok pahalı yoksa alıcam ya çok heves ettim ucuz yerden satın alan arkadaş var mı
  • mac os versiyonunda yamalar çalışıyor mu? face, kits, logo vs?
  • Öncelerde sorulmuştur ama hortlatıyorum bu soruyu

Fm serisini hızlı oynayabilmek için işletim sistemi,ram,ekran kartı ideal pc nasıl olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlesro -- 25 Nisan 2020; 23:35:56 >
  • Arkadaşlar benden başka oyunu oynarken baş ve göz ağrısı çeken var mi 😀 komik gelebilir ama 4 5 gündür oyunun basına oturur oturmaz baş ağrısı halsizlik göz ağrısı gibi sıkıntılar çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan qf -- 26 Nisan 2020; 17:30:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan qf

Arkadaşlar benden başka oyunu oynarken baş ve göz ağrısı çeken var mi 😀 komik gelebilir ama 4 5 gündür oyunun basına oturur oturmaz baş ağrısı halsizlik göz ağrısı gibi sıkıntılar çekiyorum
    sadece bu oyunda oluyorsa psikolojiktir :)
  • furkan qf F kullanıcısına yanıt
    İlk zamanlar bende aynı sorunu yaşadım ve oynamayı bıraktım daha sonra tekrar denedim ve yine aynı oldu.Şimdi ise problem yaşamıyorum.Muhtemelen alışmak gerekiyor çünkü 19'a göre farklılıklar söz konusu.
    Bir de koyu temada oynamak iyi gelebilir.

• Başka oyun denemedim ama yıllardır Fm dahil bir çok oyun oynarım Ps4 ve PC de böyle bir durum olmamıştı :) 10 gün oldu bu seriyi alalı 10 günde 90 saat oynamışım bu etkili olmuş olabilir. @neyseneya

Bende biraz azaltarak oynayacağım zaten konsantre olamıyorum baş ağrısından.Parlaklığı düşüren uygulamalar var onları denedim biraz işe yaradı koyu temayı da deneyeceğim :) @SimurgFC

• 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.