Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her sene aynı şey oyun 4-5 güncelleme yemeden oynanıcak durumda olmuyor maalesef.
  • Beyler fm 2017 için genie scout var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aliapaydin

Oyunun mobil surumunden Besiktas ile ilk mac ilk zafer hem de barca deplasmanindan
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

MOBİl versiyon için ayrı olarak satın almak gerekiyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Hocam bağış atarak beta sürüme erişebilirsin. Tam sürüm 25 Kasım'da çıkacak.
  • İlk defa fm oynuyorum. Kısa bi zaman oyuna alışamadım sonra bazı şeyleri çözünce en baştan başladım. Şuan fenerbahçedeyim ve ligde liderim. FFP sıkıntısı yüzünden transfer yapamadım. Sadece RVPyi sattım. 4-2-3-1 düzeniyle oynuyorum.Şampiyonlar ligi ön elemesinde steauyu geçip play off'da 2-0 öne geçtiğim maçta ajaxa 3-2 yenilerek veda ettim.

Oyunda bir sorun mu var bilmiyorum ama çok sakatım var. Hepsi de uzun süreli.

Skrtel 3 ay kalça zedelenmesi
    şeyşu 5 ay aşil tendon kopması
    emenike 2 ay diz dönmesi
    souza 3 ay ayakta kırılması

üstüne kart cezalıları olunca maçlara alt yapıdan oyuncu almak zorundayım. Neyi yanlış yapıyorum fikir verebilecek var mı ?
  • Fm 2011 olan varsa steamdan benimle paylaşabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Forza Ferrari

İlk defa fm oynuyorum. Kısa bi zaman oyuna alışamadım sonra bazı şeyleri çözünce en baştan başladım. Şuan fenerbahçedeyim ve ligde liderim. FFP sıkıntısı yüzünden transfer yapamadım. Sadece RVPyi sattım. 4-2-3-1 düzeniyle oynuyorum.Şampiyonlar ligi ön elemesinde steauyu geçip play off'da 2-0 öne geçtiğim maçta ajaxa 3-2 yenilerek veda ettim.

emenike 2 ay diz dönmesi

üstüne kart cezalıları olunca maçlara alt yapıdan oyuncu almak zorundayım. Neyi yanlış yapıyorum fikir verebilecek var mı ?

Futbolculara ekstra özel antrenman uygulama. ( Genelde yardımcın sana şunu şunu yapalım diyor, kaale alma. )
    Birde antrenman yoğunluğunu azalt. Futbolcuların sakatlığa meyilli olmayanını transfer et. Bu şekilde sakatlığı azamiye çekiyorsun.

• maslan92 kullanıcısına yanıt
    Peki bu fmrte var o iş görmüyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Peki bu fmrte var o iş görmüyor mu ?

Hemdde nasılll Ama 2016'sının bazı versiyonları için kürek çalışmamştı. 2017 için küreği çıkmaz
  • Genie Scout nerede bu herifler de işi ticarete döktü pes doğrusu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberkk

quote:

Orijinalden alıntı: Forza Ferrari

İlk defa fm oynuyorum. Kısa bi zaman oyuna alışamadım sonra bazı şeyleri çözünce en baştan başladım. Şuan fenerbahçedeyim ve ligde liderim. FFP sıkıntısı yüzünden transfer yapamadım. Sadece RVPyi sattım. 4-2-3-1 düzeniyle oynuyorum.Şampiyonlar ligi ön elemesinde steauyu geçip play off'da 2-0 öne geçtiğim maçta ajaxa 3-2 yenilerek veda ettim.

emenike 2 ay diz dönmesi

Futbolculara ekstra özel antrenman uygulama. ( Genelde yardımcın sana şunu şunu yapalım diyor, kaale alma. )
    Birde antrenman yoğunluğunu azalt. Futbolcuların sakatlığa meyilli olmayanını transfer et. Bu şekilde sakatlığı azamiye çekiyorsun.

Teşekkürler hocam. Yardımcı antrenörün genel olarak tekliflerini onaylıyordum (olumlu düşündüklerimi)
    Artık karıştırtmıyorum

Bir sorum da transfer için olacak. Fiyatlar çok uçuk. Lens için 43 milyon € istiyorlar. Sözleşme yenilemek isteyenler yarım kat daha ffazla istiyorlar. Kendimce uygun teklif verince de küsüyorlar bu gidişle seneye u21 takımı as takım diye oynatıcaz

• Beyler çevrim içi oyuna girdim menegar ekledim takım seçtim devam diyorum bekliyor diyor, süre ilerlemiyor. Acaba diğer elemanın devam demesini mi bekliyorum ?
  • Örümcek İnsan kullanıcısına yanıt
    Bendede öyle oluyor her maç en az 30 şut çekip 1-2 gol zor atıyorum ceza sahasına paslaşarak gir oynamama ve oyuncu talimatlarından uzun şutu kapatmama rağmen oyuncular boş adama pas atmak yerine dağa taşa şut çekiyor kaleyi tutmuyor genelde. Yapay zeka fark atmanı çoğu zaman önlüyor üstün oynarken bile 2 fark yapamıyorsun 1 farkla devam ederken bir kontrada (klasik kanattaki oyuncu çizgiye inip diğer kanada orta açıyor ve gol oluyor) golü yiyorsun lakin büyük takımlara karşı tam tersi durum var oyuncuların daha düzgün paslar atıyor boştaki oyuncuları görüyor ve daha yüksek yüzdeyle oynuyor city arsenal manu gibi takımları hep yeniyorum domine ettiğim maçları yenemiyorum.

edit: ayrıca duran top olayını çözemedim kornerden daha hiç gol atamadım firikiklerde aynı şekilde özelliği 15 olan oyuncuya attırıyorum hep auta atıyor kaleyi tutturduğunu bile hatırlamıyorum bir kaç defa baraja çarpmıştı o da korner oluyor aynı terane :D

bir örnek

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

İlk sezon bitmek üzere yeni sezonda mutlaka al dediğiniz oyuncular varsa büyük takımlar kapmadan teklifi yapayım :)
    Bir tane buldum Louis Schaub sözleşmesi bitiyor 1m imza bedeli ile anlaştım profili gayet iyi eğer daha iyisini bulamazsam Jack Wilshere kiradan gidince yerine oynatacağım artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 19 Kasım 2016; 11:26:22 >

• tugberkk kullanıcısına yanıt
    fm'de ne olacağı belli olmaz hiçbir zaman. mesela tam her şey güzel gidiyor derken bir gün antrenmanda ağırlık kaldıran üç oyuncun aynı şekilde sakatlanabilir

• Biolystick kullanıcısına yanıt
    bunu gördükten sonra asla almayacağım
  • Fenerbahçe Galatasaray derbisinin simulasyonunu oynattım ve kendim anlattım devamı linkte (FIFA 17)
    https://youtu.be/TkX2Q-PDv3o

• Oyunu eleştiren bazı arkadaşlara önerim biraz gerçek hayatta da nelerin olup bittiğine bakmaları.

Bu sadece kendi ligimizden örnekler, premier lig ve almanya liglerinde olanları göstersem aklınız şaşar. Buyrun

Özellikle Antep - Kayseri ve Galatasaray - Trabzon maçlarına dikkatli bakın

Bu da benim Porto ile yaptığım şampiyonlar ligi maçından bir istatistik. 655 başarılı paslaşma yapmışım rakibim 270.
    Kaleye toplam 16 şut girişimimde ise sadece 2 topum kaleyi bulmuş. 1 de direğe takılan topum var etti 3.
    Fakat Porto'ya tecavüz etmeme rağmen kalecimin yaptığı bir hatadan golü yedim ve maçı 0-1 kaybettim.
    Videoyu yüklemekteyim, kariyerimden 2.sezon 1 bölüm videosundan ulaşabilirsiniz.

Buyrun maçın istatistiği.

• Apple storedan yeni oyun almak gerekir mi Acaba seramda oyunum var?

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Hocam benim paylaşımımdaki amaç oyunu eleştirmekten ziyade çözüm bulmaya yönelikti yanlış anlaşılmasın celticinde barcayı bu şekilde yendiği unutulmaz maçlar arasında tabi ki :)

Bir kaç patch gelmeden stabil olmamasına alışığız oyunun dönem arasından sonra gerçekçilik ve mantık arasında dengeyi tutturacaklardır lakin o zamana kadar şu boş boş şut çekmelere boşta olan oyuncuya pas vermemelere duran top organizasyonuna ve kanat savunmasına çözüm bulmaya çalışıyorum bekleri defansif oynatıp özel pres ve ters ayağı kullanmaya zorlayınca savunma kısmen kusursuz oluyor ancak ataklarda top sıkışıyor o yüzden hücum gücü için defansdan fedakarlık edilebilir ancak şu duran top olayının açıklaması yok hatta karşımdaki takımlarda aynı şekilde dağa taşa vuruyor ve firikiği sürekli farklı oyunculara kullandırıyorlar bu konuda bir tutarsızlık olduğu açık pas verme olayınıda takım uyumu veya taktik tam oturmadığı için açıklanabilir tabi :)

Bu arada bu kadar olumsuzluk varsa zevksiz geçiyor diye düşünmeyin ilk sezonumda bournemouth ile 6. oldum ve fa cup kazandım (ilk yarıyı 14.bitirmiştim taktik ve uyum oturdukça performans artıyor)
    Yalnız beklediğimden hızlı üste oynayacağım ilk sezon 4m bütçe vermişlerken bu sezon 60m verdiler kimleri alsam çok kararsızım işin ilginci ise oyuncularımın çoğuna büyük takımlardan talip var ve hepsi gitmek istiyor oyuncu tutmak almaktan daha zor olmuş bakalım hareketli bir transfer dönemi olacak :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• lafim sana degildi hocam. uzun suredir buna yapilan yorumlara karsilik attigim bir goruntu sadece ustune alinma

• 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.