Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sağlık ekibinde DR yok. Dr nasıl alabilirim ? Herhangi fizyoterapist'e DR Görevi verebiliyor muyuz ?
  • Nerobia kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Çok fazla forma şansı bulamadığı için kondisyonu düşük yabancı oyuncularım var. Kondisyon kazansinlar diye 21 yaş altı takimda oynasinlar diye talimat veriyorum. Ama 21 yaş altı menajer bu oyuncuları ne yedek ne as hiç bir şekilde oynatmiyor. 21yas altı maçların kontrolü bende değil. Galatasaray ile oynuyorum. Bu sorunu nasıl çözerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

ikisi arasında kaldım arkadaşlar, arp sadece forvet 18 yaşında. diğeri ise 24 yaşında çok yönlü bir forvet. arp ı alıp geliştirsem mi yoksa gelişmiş oyuncuyu mu alsam bir türlü karar veremedim.

takımda josef jimenez ve kiralık sergio cordova var, bazı oyuncular hücum hattını güçlü bulmuyorlar. ne yapsam bilemedim. fikirlerinizi bekliyorum.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Arp oyundaki en yüksek pa'ya sahip oyunculardan gözün kapalı al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

ikisi arasında kaldım arkadaşlar, arp sadece forvet 18 yaşında. diğeri ise 24 yaşında çok yönlü bir forvet. arp ı alıp geliştirsem mi yoksa gelişmiş oyuncuyu mu alsam bir türlü karar veremedim.

takımda josef jimenez ve kiralık sergio cordova var, bazı oyuncular hücum hattını güçlü bulmuyorlar. ne yapsam bilemedim. fikirlerinizi bekliyorum.
    Net şekilde Arp diyorum. Sen onu bir de 2 sezon sonra gör :)

• / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

bu seneki transferlerim bunlar. devre arasındayım, pepenin maliyeti çok yükseti, medel de teklif gelince kendi gitmek istedi.

josef martinez ile yıldızımız bir türlü barışmadı, çok kaçırıyor ya, karşı karşıya falan. sonra 6.4-6.3 falan oynayınca ben sinirleniyorum. lens(cueva), ljacic, quaresma üçlüsü var arkanda, çıkıp ben mi atayım bu saatten sonra

asıl sonurum kalede artık, karius a dokunamıyorum. livakovic i man city istiyordu, onların elinden aldım 6M a. 2 yabancıyı nasıl idare edeceğim allah yardımcım olsun

edit: son olarak kaan ayhanı aldım, hem defans hem kanatta oynadığı için. hareketli bir devre arası geçirdik. bakalım nerede bitircez ligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 13 Haziran 2019; 14:13:30 >

• Arkadaşlar yıldız bir futbolcum var bonservis bedelini nasıl yükseltebilirim? Düşük olduğu için diğer takımlar izliyor. Bazen asistan menejer tavsiyede bulunur ona tıklayınca bonservis bedeli yükseliyor fakat kendim yükseltmek istiyorum.
  • Bu oyunda en sevdiğim olay budur.Sezon başında bedelsiz aldığım oyuncuyu ara tranfer döneminde 20milyon $'a sattım.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhantasci

Bu oyunda en sevdiğim olay budur.Sezon başında bedelsiz aldığım oyuncuyu ara tranfer döneminde 20milyon $'a sattım.

bende aynı öyleyim peruda bir sol bek buldum 2021 sezonunda bedava aldım 6 aylığına juventus kiraladı 3,25 m euro kira ücreti maaş % 100 ödeyecek 6 ay sonra zorunlu satış bedeli 38,5 m euro deli para :)

• Kendinizin yükseltmesi gibi bir olay yok. Oyuncu değeri lig ile alakalı, oynadığı takım ve aldığı başarılarla artar.

Misal Türkiye liginde 10M olan oyuncu EPL'ye gittiğinde değeri bir anda 30-40 olabilir.

• Ninika N kullanıcısına yanıt
    Kariyer başlangıcında nasıl bedelsiz alabildiniz doğrusu merak ediyorum?
    Ayrıca Fenerbahçe kariyerinin ilk başlangıcında 2.7M’a Enes Ünal’ı aldım, bir sonraki sezon için. Sevinmeli miyim acaba ya da kullanan var mı, bu oyuncuyu ?

• Kademoglu kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz oyuncuyu bilmiyorum yorum yapamayacağım. Bu tarz kaliteli oyuncuları da sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan futbolcular arasında arayarak buluyorsunuz. Oyuncu 6 ay sonra sözleşmesi bitince transfer oluyor ancak baya kaliteliler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kademoglu kullanıcısına yanıt
    Kariyer başında almıyorlar 2021 demiş.
  • Arkadaşlar oyuncularım lig yılın 11 i uefa yılın 11ine seçildiği halde transfer teklifi gelmiyor ben başkasından oyuncu almak istesem en az değerinin 2-3 katını istiyorlar ben kendi değerinde oyuncu satamıyorum ne yapmak gerek bunun için?Önceki fm 16-17de hiç böyle sorun yaşamamıştım Galatasaray İle oynuyorum itibar 4 yıldız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

Kariyer başlangıcında nasıl bedelsiz alabildiniz doğrusu merak ediyorum?
    Ayrıca Fenerbahçe kariyerinin ilk başlangıcında 2.7M’a Enes Ünal’ı aldım, bir sonraki sezon için. Sevinmeli miyim acaba ya da kullanan var mı, bu oyuncuyu ?
    ben 2021 yılında aldım oyuncuyu bedelsiz olarak peru liginden yada kolombiyadan bende tüm ligler açık ..
    özellikle tavsiyem japonya -- sırbistan -- hırvatistan -- brezilya -- arjantin -- almanya -- peru -- kolombiya -- meksika -- uruguay bu ligleri açın 2. 3. liglerinden canavar oyuncular çıkıyor 180 - 190 PA lık ancak ilk sezon hemen alamıyorsunuz yani 18 i doldurmadığı için geldiğinde özellikleri düşükse pilot yada kardeş kulupte 1 sene oynattırıyorum değerleri müthiş artıyor sonra direk oynuyor bendede .. fenerbahçe ile oynayacak arkadaşlar ilk 2 sezon çok sıkıntılı ve sancılı malesef şampiyon olmak çok ama çok zor.. cameni - dirar - aatıf - frey - bunlar bedava versenizde kimse almıyor ancak tüm ligleri açtığımda belçika çin ve hollandadan azda olsa teklif veren oluyor bunlara en azından maaşlarından ve yabancı sayısından kurtuluyorsunuz ilk sezon mutlaka kiralık adam almaya çalışıyorum ingiltereden hiç maaş vermeden oyuncu kiralanabiliyor. sezon sonu sözleşmesi bitecek işe yarar adamlar alıp 2. sezon minumum hasarla atlatılıyor eljif,berke , ferdi ve jailson 2. sezon sonu baya fiyat artırıp gidiyorlar buda kulübe nefes aldırıyor .. dediğim gibi 2021 sezonunda özellikle amerika kıtasında 300 500 bin euro ya oynayan çok canavar adamlar buluyorum onları alıyorum bedelsiz sizde öyle yapın... ben avrupa kupası kazanma konusunda biraz gerilerdeyim ilk 3 sezon hiç alamıyorum mutlaka ingiliz takımı gelirse karşıma kesin eleniyorum çok ilginç bayern real madrid barcelona gibi takımları içerde yeniyorum (deplasmanda fark yiyorum en az 3 :) ) ama ingiliz takımları beni içerde dışarda yeniyorlar.. :(

İlgi ve cevabınız için teşekkür ederim. Ben de öyle düşünüyorum. Kiralık noktasında. Gençlere yöneleceğim Ntep diye bir oyuncuyu bedelsiz 2 yıl kiraladım 2MN’a da iki yıl sonra alabilirim istersem. Burak diye Bursa’dan bir oyuncu aldım 2.7’ye Enes’i aldım. Kalburüstü oyuncudan ziyade geliştir oynat sat mantığı ile hareket etmeyi planlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

İlgi ve cevabınız için teşekkür ederim. Ben de öyle düşünüyorum. Kiralık noktasında. Gençlere yöneleceğim Ntep diye bir oyuncuyu bedelsiz 2 yıl kiraladım 2MN’a da iki yıl sonra alabilirim istersem. Burak diye Bursa’dan bir oyuncu aldım 2.7’ye Enes’i aldım. Kalburüstü oyuncudan ziyade geliştir oynat sat mantığı ile hareket etmeyi planlıyorum.
    avrupada benim gibi başarı hedeflemiyorsan ve ffp den kurtulmak istiyorsan sana 19-28 yaş aralığında oyuncu önerebilirim defans ve orta saha bölgeleri
    ben maaş bütçesini 3 sezon sonunda 32 milyon euroya kadar çektim hatta oynatmadığım para yapsın diye satacağım adamlar var onlarıda yollarsam 30 altına düşer..
    kuzey ve güney amerikada bulduğum adamlar misal hasan ali yerine bir sol bek var bende adı loyata sanırım 478 bin e oynuyor hasan ali 2,7 alıyor sanırım ayrıca değerleri hasan aliden iyi ve 21 yaşında 1 2 senede 10 küsür e çıkacaktır fiyatı stoper var peru yada kolombiyalı 2 tane biri 27 biri 29 yaşında skertel den daha iyiler onlarda 300 er bine oynuyor takımlarında 170 bin alıyorlardı izlettim değer 50 -60 diyor gözlemci :) ama bende iyi gidiyorlar..

Oraları açmadım o kadar detaylı bakamıyorum Afrikalı Mokoena ve Mahlambiyi aldım. Enes’i aldım. Bursa’dan Burak var sağ bek. Altınordu’dan Yusuf Acer’i planlıyorum Ferdi Barış Elijf i de dahil edersek bunları direkt kullanmayı planlıyorum yabancılar da ekstra daha çok yerli düşünüyorum Ekonomi iyileşsin iyice

• Oyuncular gerçekten yüksek paralara oynuyorlar, takımda deneyi kurmak adına cok fazla para ve yıl onermemelisin. Genç yetenekleri bulman için iyi bir gözlemciye ihtiyacın var. Tembel, çirkef, önemlidir maçlarda iyi oynamayan adamları almamalisin. Ben beşiktaşla ilk sezondayim (7 hafta kaldı), pepeden kurtuldum sevindim, transferden gelen kazancı %100 e çıkardı yönetim. Lig bitsin, ilk işim, Lens, Quaresma, (atiba yedek sözleşmesi yapcam), Larin, Aras ozbiliz gibi oyuncuları göndermek olacak. Yabancı genç birilerini Brezilya gibi ligde çok rahat bulursun..

Enes gelişir mi sende bilemem, ben Carlos jimenez i aktif kullanamiyorum. Umarım 2.sezon golleri atmaya başlar. Yoksa 2.sezon sonunda ilk gidecek topçu olur.. (cok düşüyordum ustune, gol atsın diye.. Karşı karşıya kaçırıyor, uzaktan şutu iyi değil, pozisyona girmekte zorlanıyor)

• 
Sayfa: önceki 10731074107510761077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.