Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10411042104310441045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

oyunun hemen basında daha ucuza alabilirsin de biraz ilerleyince artıyor hemen degerler :)
    Hocam ben ilk sezon transfere izin vermiyorum genelde. Böyle daha zevkli oluyor.
  • touch modunda oynadıgım için o seçenek olmuyor yoksa ben de öyle oynuyorum hocam, iyi oyunlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musleranın yedeği ve halefi olarak bursadaki okan kocuk nasıl olur sizce hem türk hem de iyi profili var ama zar zor 5-7 milyon seviyesine indirebiliyorum transfer ücretini:/

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

musleranın yedeği ve halefi olarak bursadaki okan kocuk nasıl olur sizce hem türk hem de iyi profili var ama zar zor 5-7 milyon seviyesine indirebiliyorum transfer ücretini:/
    Bursa’da bir tane daha kaleci var genç onu da alabilirsin. Muhammed Sengezer’in de profili iyi.

Fenerbahçe’deki Berke’den sonra en çok potansiyel onda sanırım.

• trabzonspor ile yaklaşık 9-10 kere baştan kariyer açtım. ilk sezon 8m€, diğer sezonlarda ise 0 transfer bütçesi verdiklerinden sıkılıyordum. ama çözümünü buldum arkadaşlar. kiralık listesinden olan ve sözleşmesinin bitimine 1-2 sene kalmış oyuncuları sözleşme bitiş tarihine kadar kiralıyoruz. sözleşmeleri bittiğinde ücretsiz olarak %90 ihtimal ile transfer ediyoruz. böylece 20-25m€ değerindeki oyuncuları ücretsiz kadromuza katabiliyoruz. şimdi trabzonspor ile 100m€ transfer bütçesi yaptım 4. sezonda. bilen vardır belki bunu ama ben bilmiyordum, 1-2 kişinin işine yarasa kafi :)
  • arkadaşlar sezon başında transfer ettiğim 4 yıl sözleşmesi bulunan adam sezon biterken yeni bir sözleşme istiyor.Bunu nasıl engelleyebilirim 4 sene sözleşmesi olan adam aşırı maaş artışı bekliyor.
  • arkadaşlar fm 2019 için logo,forma ve yüz paketi var mı ?
  • SFY kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle biliyordum, an itibari ile 4. sezonu bitirdim, yine önümüzdeki sezon için FFP kuralları gereği bütçe verilmeyeceği yazıyor. Hatta (Mali Durum>>Tahmini Bilanço) sekmelerini izleyince önümüzdeki 2 sezon daha Transfer bütçesi 0 € olarak gözüküyor, enteresan.
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    FFP durumu yeşil olarak gösteriyor mu mali tabloda? Yeşil olmasına rağmen böyleyse umarım oyun hatası değildir. İnternette bununla ilgili konular bile var 4 sezonluk bir ceza diye. FFP cezasının kalkmadığı hakkında bir mesaj atın aşağıdaki konuya isterseniz. Başka üyelerden veya modlardan bir açıklama gelebilir.

https://community.sigames.com/topic/448322-turkey-data-issues/
  • SFY kullanıcısına yanıt
    FFP hep yeşildi hocam hiç bir sezonda men yemedim, sürekli yükümlülükleri yerine getirdim, ama önümüzdeki sezonlarda da vermeyecek sanırım bütçe. Açıkçası ilk 4 sezonu bitirdikten sonraki ferahlama hevesi ile oynuyordum, şu an şevkim kaçtı

Edit : Temmuz ayının başında transfer sezonunun açılması ile birlikte transfer bütçesi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vinorosso -- 9 Aralık 2018; 16:4:47 >
  • Bütün transferleri hallettikten sonra oyunun donması faciasını yaşıyorum şu an. 20 dakikadır bir umut düzelecek diye bekliyorum.

• Fenerde ilk sezonun başındayım. Romana teklif geldi sattım. Stoper önerisi alabilir miyim.Kiralık satılık farketmez. Genç olursa iyi olur.
  • erayerinc E kullanıcısına yanıt
    denis vavro olabilir belki, bir de partizan ya da crvena zvezda'da sırp defans vardı 1-2 tane onlara bak ismen tam hatırlayamadım biraz bakınınca görürsün srdjan bilmemne idi sanki biri

• erayerinc E kullanıcısına yanıt
    Babic. Kızılyıldız da. Serdar taşçı boşta başlıyor. O da olabilir yerli diye.

Bunun dışında satılık listesindeki oyuncuları bazen kiralık bırakabiliyorlar, hatta maaşın hepsini de istemiyorlar. Az maaşa kaliteli oyuncu bulunabilinir.
  • Oyunun geçiş zamanlarını nasıl hızlandırabilirim çok ağır ilerliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 1907Fatih1907

Oyunun geçiş zamanlarını nasıl hızlandırabilirim çok ağır ilerliyor
    bilgisayarınızın kaldırabileceğinden fazla lig eklediyseniz ondandır. türkiyeden 2-3. lige kadar seçip, diğer ligleri sadece görüntüle yaparsanız sorun yaşamazsınız
  • Oyunu satın almaya değer mi?
    Fm 2018 hali hazırda mevcutta.
  • mmemati kullanıcısına yanıt
    170 tlyi keyfi şekilde verebilecekseniz alırsanız bi şey diyemem ama fm18i güncellemeler ile devam edin, antrenman sistemi getirdiler ama iddia ediyorum bunu kullananların sayısı %10u geçmez :D

• 105 tl ye alıyorum 170 olsa almam oyunun maxi bence 100 civarı :)
  • mmemati kullanıcısına yanıt
    al gitsin :D

• 
Sayfa: önceki 10411042104310441045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.