Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun sanırım 8 kasımda çıkacak. Beta ise tam 2 hafta öncesi yani 25 ekim gibi gelir.

Tam resmi çıkış tarihi açıklanmadı galiba ama keşke 1 kasım cuma günü çıksa güzel olur.
  • Peki betaya da katılabileceğimiz keyi en ucuz nerden alabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Peki betaya da katılabileceğimiz keyi en ucuz nerden alabiliriz
    TTNET müşterisiyim ve 12x11 şeklinde playstore'dan aldım. Kredi kartı veya nakiti olmayanlar için büyük avantaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

TTNET müşterisiyim ve 12x11 şeklinde playstore'dan aldım. Kredi kartı veya nakiti olmayanlar için büyük avantaj.

Alıntıları Göster
    Hocam ben de aynı şekilde yaptım bugün. Acaba beta sürümü için key verecekler mi yoksa kasımda full sürümü çıkınca mı veriyorlar? İlk defa playstore'dan alışveriş yapıyorum.
  • Evet beta çıktığında key verecekler. Siparişlerim kısmında key çıkıyor onu steama ekleyeceğiz.
  • yıllardır almıyorum, bu sene için düşünüyorum ama sanırım çıktıktan sonra olacak bu. Buradaki yorumlara göre hareket edeceğim. Benim için en önemli kriter maç motoru. Diğer şeylerine pek odaklanmıyorum o kadar. Eğer buradaki arkadaşlar okey olmuş diye yorum yaparlarsa alacağım.
  • Oyunu nereden alıyorsunuz. Voidu dan alıyordum ancak hala key gelmedi Kasım ayı ortasında bekliyoruz keyleri demiş tedarikçimizden net bir cevap alamıyoruz diye cevaplamış birde üstüne merak etmeyin beta yı oynayabileceksiniz cevabı vermiş. Geçtiğimiz senelerde hemen geliyordu key ler.

• SAYKOOO14 kullanıcısına yanıt
    Steam üzerinden alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

Oyunu nereden alıyorsunuz. Voidu dan alıyordum ancak hala key gelmedi Kasım ayı ortasında bekliyoruz keyleri demiş tedarikçimizden net bir cevap alamıyoruz diye cevaplamış birde üstüne merak etmeyin beta yı oynayabileceksiniz cevabı vermiş. Geçtiğimiz senelerde hemen geliyordu key ler.
    Kasım değil Ekim demek istemiştir. Oyun 1 Kasım'da çıkacak sanırım. 16-17 Ekim'de de beta yayınlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

Oyunu nereden alıyorsunuz. Voidu dan alıyordum ancak hala key gelmedi Kasım ayı ortasında bekliyoruz keyleri demiş tedarikçimizden net bir cevap alamıyoruz diye cevaplamış birde üstüne merak etmeyin beta yı oynayabileceksiniz cevabı vermiş. Geçtiğimiz senelerde hemen geliyordu key ler.
    Foxngame' den aldım. 140 liraya. Ödeme yapıyorsun, online chat bölümünden steam profil linkini atıyorsun. Seni arkadaş olarak ekliyor ve oyunu gift olarak yolluyor kabul ediyorsun. Toplam 10 dk falan sürdü bütün bu işlemler. Yok sonra atarız yok oyun çıkınca atarız falan muhabbetine girmek istemiyorsan öneririm. Kafan rahat oluyor.

• Resmi çıkış tarihi 19 Kasım.
  • CNN Türk: Dünyanın en çok oynanan futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020′nin 19 Kasım’da çıkacağı resmi olarak açıklandı.

Football Manager 2020′nin Türkiye'deki satış fiyatı 118 lira olarak belirlendi.

https://www.cnnturk.com/spor/futbol/football-manager-2020nin-cikis-tarihi-aciklandi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

CNN Türk: Dünyanın en çok oynanan futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020′nin 19 Kasım’da çıkacağı resmi olarak açıklandı.

Football Manager 2020′nin Türkiye'deki satış fiyatı 118 lira olarak belirlendi.

https://www.cnnturk.com/spor/futbol/football-manager-2020nin-cikis-tarihi-aciklandi
    Nasıl 118 lira? Steam üzerinde 161 TL. 118 TL kutulu fiyatı mı?
  • Voidu keyleri yollamış. 117 liraya en ucuz yer şu an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liglerin yarısı bitiyor oyun daha yeni çıkacak. Şu tarihi adam gibi eylül ayına çekmeleri lazım Fifa'dan daha zor iş yapmıyorlar ya.
  • Kasımın 1'i 9'u neyse diyorduk da 19'u nedir be kardeşim ? Ne özellik eklediniz ya da geçen seneden farklı olarak ne yaptınız da bu kadar geç çıkarıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Liglerin yarısı bitiyor oyun daha yeni çıkacak. Şu tarihi adam gibi eylül ayına çekmeleri lazım Fifa'dan daha zor iş yapmıyorlar ya.
    FM'yi fifa ve pes gibi arcade oyunlarla kıyaslamak, zor-kolay işine bağlamak doğru değil.

FM'deki oyuncu güncellemeri bile Fifanın en az 10 katı. Kaldıki fifa da yaklaşık 17.000 oyuncu var. (fifa 20)

FM'de sadece teknik heyet sayısı 10.000'nin üzerinde. Oyuncularla birlikte toplam sayıyı söylemek gerekirse bu sayı 200.000'ini geçiyor.

İnsan üstü bir çaba ve veri datasıyla 200.000 bireyin bilgilerini,form ve performanslarını her sene güncellemek, gerçeğe en yakın şekilde girmek bile büyük başarı.
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    FM'yi FM yapan zaten o muazzam veritabanı. Gerçekten emek isteyen bir iş.

Fakat çoğu kişi oyunu 1-8 olmadı 15'inde beklerken 19unda çıkartmak nedir ? Her sene veritabını güncelleniyor fakat bu kadar geç çıkan bir seri görmedim. 1 ay sonrası zaten devre arası. İnsanın devre arası transferleri başlayınca oynamak isteği kaçıyor ve mart ayını bekliyor. Bu Miles adamı çıldırtır valla...
  • Haber içeriğini düzelttiler:

Football Manager 2020′nin Türkiye'deki satış fiyatı 179 lira olarak belirlendi. Steam'deki ön sipariş fiyatı ise 161,10 TL olarak açıklandı.

• Ben de biraz önce Voidu’dan aldım, anında aktivasyon kodu geldi Steam’e ekledim. 117 lira şu an en uygun fiyat...

• 
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.