Şimdi Ara

Football Manager 2018 Kariyer için takım önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar kariyer açmayı düşünüyorum ve mümkünse de forumda paylaşmak istiyorum önerisi olan var mı

• Takım çok hocam. Sen lig ve itibar seviyesi ne düşünüyorsun biraz ondan bahset
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Valencia tarzı arıyorum hocam.
  • O zaman şöyle önerilerde bulunayım...

İtalya için Lazio
    Almanya için Hamburg
    İngiltere için Everton
    Fransa için Rennes
    Türkiye için Trabzonspor
    Hollanda için Feyenoord
  • Bilbao ile kariyer yapıyorum çok keyifli şiddetle tavsiye ediyorum. bunun dışında rangers ve lisbonda çok keyifli olabilir
  • Newcastle. İlk sezon içinde yönetim devrediliyor. Maddi olarak gayet iyi durumda kulüp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napoli ya da Real San Sebastian takımlarını tavsiye edebilirim hocam
  • Valencia tarzı demişsin ama bu challange ler baya hoşuna gidecek bence:

1. Kocaelispor: Memleketimin takımı olduğu için söylemiyorum başarıya ulaşmak için yapman gereken o kadar çok şey var ki sıkılmaya vakit bile bulamayacaksın. Yaklaşık 15 oyuncusu BAL seviyesinde bile değil o çöplerden kurtulmak yerlerine iyi oyuncular transfer etmek felan zaten çoğu oyuncu gelmek istemiyor + olarak bütçe yok. Hele varya ilk sezonun zorluk derecesi 11/10 yılların fm cisi ben bile 17 de kümede tutamadım, 18 de de çok değişen birşey yok bence, tabi alt ligler yamasını indirmen gerekiyor. Zorluk derecesi 9.5/10

2. Altınordu: Biliyorsun altınordu yabancı oyuncu transfer edemiyor. Bu yüzden avrupa da ve ligde başarıya ulaşmak çok zor. Zorluk puanım 7/10

3. Fenerbahçe: Kadroda bir sürü çöp var temizlenmesi ve yerine iyi futbolcuların transfer edilmesi gerekiyor. Ayrıca bütçe sıkıntısı da var. Avrupada da ülkemi temsil etmek istiyorum dersen güzel seçim. Zorluk puanım 5.5/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu oyundan zevk almak istiyorsan en alt liglerden başlıyacaksın.Mesela ingiltere vanarama,seri c,almanya 3 lig gibi veya istediğin ligin en alt lig yamasını indirecek ve ordan yapıcaksın kariyeri.En alt ligden bir takımı alıp en üst ligine cıkarıp şampiyon yapmak ve şampiyonlar ligi şampiyonu yapmak paha bicilemez bir zevktir tabiiki hilesi ve hurdasız şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakazul -- 21 Aralık 2017; 19:44:21 >
  • Ben lisanssız antrenör ve yarı profesyonel futbolcu olarak işssiz başlayacağım. Muhtemelen alt liglerden bir türk takımıyla başlarım. İlk defa uzun soluklu bir kariyer yapmayı düşünüyorum. Minimum 2-3 ay. Diğer türlü profesyonel futbolcu, pro lisanslı olarak galtasaray'da falan başlayınca en fazla 3-4 sezon sonra sıkılıyorum bu da 1 haftaya denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Ben lisanssız antrenör ve yarı profesyonel futbolcu olarak işssiz başlayacağım. Muhtemelen alt liglerden bir türk takımıyla başlarım. İlk defa uzun soluklu bir kariyer yapmayı düşünüyorum. Minimum 2-3 ay. Diğer türlü profesyonel futbolcu, pro lisanslı olarak galtasaray'da falan başlayınca en fazla 3-4 sezon sonra sıkılıyorum bu da 1 haftaya denk geliyor.

Arkadaşın dediği gibi hakkatten daha uzun soluklu oluyor. Uzun uzun anlattım baktım yine yetmiyor kısaca zor ve uzun bir şeyler arayanlara Malatya tarzı takımlara bir göz atın derim. Yalnız FM 2016 da UEFA kupası aldığım takımın benzeri FM 2018'de UEFA'ya gidemiyor. Olmadı 2018 silip 2016 ya geri döneceğim o dereceye geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al-ozaria -- 10 Ocak 2018; 15:7:0 >

• Karşıyaka ile başladım, şuan bayağı zevk alıyorum. -6 puandan başlıyorsun para yok vesaire zevkli oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.