Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

/ / FOOTBALL MANAGER 2018 / / ANA KONU / /

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.646
Cevap
132
Favori
861.457
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FM - Football Manager >> / / FOOTBALL MANAGER 2018 / / ANA KONU / /
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      47 Mesaj
      10 Ocak 2018 08:43:40
      Arkadaşlar bu oyun malum ortamlarda var mı acaba ? Bu şekilde indirip oyanayan var mı ? Oyunu ilk çıktığı seriden başlayarak oynadım ama son 5 yıldır hiç oynamadım.Bir arkadaş bahsedince aklıma geldi bir bakayım diyorum.

Homo homini lupus.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      10 Ocak 2018 12:48:31
      Korsan oyun yerine 65-70 liraya orjinal oyun bulabilirsiniz. Fakat oyun eski versiyonlara kiyasla biraz fazla kasıyor. Bu bilgisayarınızın sisteminin iyi veya kötü olmasından değil, oyunun kendisinden kaynaklanıyor. Şubat sonu mart başı gibi çıkacak olan devre arasi guncellemesini beklemenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkpasscenter -- 10 Ocak 2018; 13:43:38 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      609 Mesaj
      10 Ocak 2018 13:30:58
      Alla alla bende oradan aldım oyunu,kurmadım daha kurup size döneyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      9 Mesaj
      10 Ocak 2018 15:20:25
      Çok iyi olur ya mantık yürütemiyorum artık.. silip tekrar mı kursam napsam bilemedim

|
      |

• Yarbay
      2872 Mesaj
      11 Ocak 2018 22:15:32
      Galatasaray aldım teknik ekip gözlemciydi oydu buydu derken ilk sezon 1-2 eleman aldım fark yaratacak oyuncu degil sampiyon oldum ikinci sezonda 1-2 eleman aldım yine ahim şahım değiller gomis vs sattım ikinci sezonu tatille bitirdim sampiyon oldum üçüncü sezonda transfer yapmadım yine tatile çıktık 2. Bitmiş sezon şimdi temmuz da mahrez vs bir iki eleman alayım diyorum da eski tadı vermiyor yasımız geçti mi yoksa içimizdeki llm git kardeşim dipten al yukarılara sar mi diyor anlamadım birazda yavaşladı artık oyun ondan sanırım yoksa cok guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

[image]https://store.donanimhaber.com/9c/79/24/9c7924daf4bf30f775fc96eb12f9b634.png?utm_campaign=DonanimHaber
    • Teğmen
      184 Mesaj
      12 Ocak 2018 12:39:45
      Yeni stad nasıl inşa edilir? yönetime her sezon başı ısrarla stad yapalım diye söylüyorum fakat gerek yok deyip ret ediyorlar

2026 yılında psv'nin başındayım sırf bu yüzden 9 sezonluk kariyeri sonlandırmayı düşünüyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      305 Mesaj
      12 Ocak 2018 16:09:48
      quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Galatasaray aldım teknik ekip gözlemciydi oydu buydu derken ilk sezon 1-2 eleman aldım fark yaratacak oyuncu degil sampiyon oldum ikinci sezonda 1-2 eleman aldım yine ahim şahım değiller gomis vs sattım ikinci sezonu tatille bitirdim sampiyon oldum üçüncü sezonda transfer yapmadım yine tatile çıktık 2. Bitmiş sezon şimdi temmuz da mahrez vs bir iki eleman alayım diyorum da eski tadı vermiyor yasımız geçti mi yoksa içimizdeki llm git kardeşim dipten al yukarılara sar mi diyor anlamadım birazda yavaşladı artık oyun ondan sanırım yoksa cok guzel

Geçenlerde bende aynısını düşündüm
      -Trabzonsporla kariyer açtım ilk sezon Burak, Olcay v.s. yaşlı ve yüksek kontat alanları yollayıp 1-2 transferle, taktik değiştirmeyerek şampiyon oldum. 2. sezon birkaç transfer yapayım derken oyun zevk vermeme başladı.
      - Arkadaşla online oyun açtık. Osmanlıspor'u aldım. O'da Bursayı aldı. Kiralık oyunculara yüklendim ve ilk sezonda yine şampiyon oldum. Arkadaşta ikinci oldu. 2.sezon transfer bombaları patlatalım derken arkadaş bu sefer çok güçlü olduğum kanısına vardı oyunu bıraktık Süperlig de özellikle diğer takımlar çok etkisiz oluyor. BJK, FB, GS bilgisayar kontrolündeyken çer çöp adamlarla kadro kuruyor. O yüzden birçok sezon sonra zevksiz geçiyor.
      - Bu nedenle İngiltere Ligi açalım dedik. Ben Tottenham arkadaş Liverpool'u aldı. Bu kez çok zorlu geçti ve denemediğim taktik kalmadı. 1 Puan farkla şampiyon oldum. Arkadaşta 4. sırada tamamladı. İngiltere Ligi sarınca başka takımlarla daha deneyelim dedik. Yeni oyun açtık.. Ben Chelsea arkadaş ManU aldı. Super Kupayı alarak sezona başladım. 98 puanla rekor kırarak şampiyon oldum. Carabao kupa finalinde yedek kadromla Bournemouth elenmemin haricinde, FA ve Ş.Liginde arkadaşı finalde yenerek sezonun tüm kupaları aldım

Tüm bu oynadıklarımdan yaptığım çıkarım ya bize artık zevk vermiyor yada oyun çok kolaylaştı. Çünkü arkadaşımla özellikle oynarken kötü takım dahi alsak ikimizden birisi kesin şampiyon oluyor. 2-3 sezon sonra oyun artık arkadaşla ikimiz arasında geçiyor. Biraz güçlü takım alsak Ş.Liginde dahi finalde karşılaşıyoruz böyle de yıldız oyuncuları oynatmanın zevkine varamıyoruz.

• Yarbay
      2872 Mesaj
      12 Ocak 2018 17:09:38
      Alt liglerden Portsmouth vs alsak Ne olur acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

[image]https://store.donanimhaber.com/9c/79/24/9c7924daf4bf30f775fc96eb12f9b634.png?utm_campaign=DonanimHaber
    • Er
      9 Mesaj
      13 Ocak 2018 14:59:36
      Başlıyorum hocam sağolun cevap için.

|
      |

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      13 Ocak 2018 16:14:39
      arkadaşlar acilen yardımınıza ihtiyacım var.

bilgisayarımda cdrom yok ama elimde fm2018 cd'si var, ben bunu nasıl yükleyeceğim?

resmi sitesinde indirme opsiyonu yok. bu oyunu nereden indirip, aktivasyon kodu ile aktive edebilirim?

acil yardım lütfen

• Yüzbaşı
      684 Mesaj
      13 Ocak 2018 16:30:45
      2017'yi beğenmeyip geçen seneyi 2016 ile geçirmiştim, Voidu'dan aldım ben de az önce yanında FM2018 Touch da çıktı.

Bakalım nasılmış 2018?
      |
      |

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      13 Ocak 2018 16:34:53
      quote:

Orijinalden alıntı: bayarmc

arkadaşlar acilen yardımınıza ihtiyacım var.

bilgisayarımda cdrom yok ama elimde fm2018 cd'si var, ben bunu nasıl yükleyeceğim?

resmi sitesinde indirme opsiyonu yok. bu oyunu nereden indirip, aktivasyon kodu ile aktive edebilirim?

acil yardım lütfen

yok mu bana yardımcı olabilecek kimse?

• DH Yönetici
      8391 Mesaj
      13 Ocak 2018 19:05:00
      Steamden denediniz mi hocam kod girme bölümünden oluyordur belki

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      13 Ocak 2018 20:46:29
      yok dostum olmuyor, steam'e girince satın al opsiyonu var, ben de gidip satın aldığım CD'yi iade ettim.

bir ikinci sorum, steam'den oyunu satın alıp indirirsek, fmrte çalışıyor mu? veya fmscout?

• DH Yönetici
      8391 Mesaj
      13 Ocak 2018 21:10:48
      Çalışıyor evet o programlar

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      13 Ocak 2018 21:15:19
      quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Çalışıyor evet o programlar

çok sordum kusura bakmayın ama ben gençken oynardım bunu, senelerdir oynamadığım için konuya uzak kaldım, şimdi heveslendim yeniden oynamak istiyorum,

oyunu yükledikten sonra, oyunu açarken steam de açık olmak zorunda mı?

bu oyun steam üzerinden mi oynanıyor, yoksa masa üstü linkini tıklayınca oyun direkt çalışıyor mu? sanırım bu dedğim offline oluyor, öyle mi?

• DH Yönetici
      8391 Mesaj
      13 Ocak 2018 23:11:22
      Oyunu açmak için Steam açılmak zorunda ama internetiniz yoksa Steam'i offline olarak açabiliyorsunuz ve oyuna girebiliyorsunuz. Önemli değil bildiklerim kadar yardımcı olmaya çalışıyorum ben de:)
      |
      |

• Binbaşı
      1655 Mesaj
      13 Ocak 2018 23:21:26
      Voidu dışında uygun fiyat veren var mı? Forum üyesi de olur

|
      |

R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
    • Er
      14 Mesaj
      16 Ocak 2018 19:30:50
      Uygun fiyatla oyununa ortak olabileceğim arkadaş varsa bana ulaşırsa çok sevinirim komple offline oynuyorum

|
      |

• Yarbay
      3112 Mesaj
      16 Ocak 2018 20:15:03
      18.2.2 fix geldi, nvidia ekran kartlarıyla ilgili düzeltme var biraz daha iyi çalışır artık.
      |
      |

Sen Türk olduğunu unutsan da düşmanın asla unutmaz.
    HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
türksohbet.net
modasor
chat.gen.tr
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.