Şimdi Ara

Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
4
Favori
63.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardesim milleti cok mutlu ettigin belli oluyor oyunu indirecegim fakat virus var mi diye korkuyorum yeni pc adlim da :)) yani varsa uyarir misiniz!
  • d3dx9_41.dll eksik oldugundan başlamıyor diyor nerden indirsem aynı sorun cd sini aldım oyunun onda da oyundan atıyor,artık imkansız gözüyle bakıyorum oyunu oynamaya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanoguz

d3dx9_41.dll eksik oldugundan başlamıyor diyor nerden indirsem aynı sorun cd sini aldım oyunun onda da oyundan atıyor,artık imkansız gözüyle bakıyorum oyunu oynamaya :)

directx yükle sorun düzelir muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: akman3x

Kardeşim normalde ben form sayfalarına üye değilim fakat sırf sana cevap verebilmek için bu form sayfasına üye oldum.Allah senden razı olsun sayende aylardır yaşadığım crash dump sorunu çözüldü. Emeğine sağlık..Yapamayan arkadaşlar bahane uydurmasın oyun çalışıyor.Eğer yapamadıysanız oyuna ait ne varsa silip oyunu tekrar yükleyin

allah razı olsun kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mngc1905

Kardesim milleti cok mutlu ettigin belli oluyor oyunu indirecegim fakat virus var mi diye korkuyorum yeni pc adlim da :)) yani varsa uyarir misiniz!

virus yok kardeşim için rahat olsun.
  • kreator717 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam indirdim cok ta guzel calisti ellerine saglik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mngc1905

eyvallah hocam indirdim cok ta guzel calisti ellerine saglik.

hayırlı olsun kardeşim
  • s.a kardeş ben hiç bir yerde hataya sorun bulamadım takım toplantısı yap dediğimde oyun kapatıyor. hocam sorunums gelirse bende utorrnt var siteye girdiğimde oyunun boyutunu tam çıkarmıyor elinde varsa tekrardan güncellersen çok sevinirim. :)))
  • kreator717 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

ben bu sürümü indirdim fakat oyun daha açılmadan crashdump hatası verdi. Ne yapmam gerek arkadaşlar yardım eder misiniz ? @kreator717

hatta oyun hatası şu şekilde görünüyor Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi severaltimes -- 24 Eylül 2013; 19:24:01 >
  • acil yardım linki güncelleyin
  • yeni 5.2 gb sürümü indirme yerine R.G. bir sürüm var önceki sürümün üstene R.G sürümünü kurun hata düzeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Crash dumps'ın en kesin çözümü orijinal almaktır ötesi yok.

ben orjinal aldım bayadır oynamıyordum bi giriyim dedim crash verdi : FM 2013 v13.3.3.359652 (2013.09.26 16.37.35).dmp
  • evet neden olmasın
  • EMEGİNE SAĞLIK ..
  • mhmtkyl17 kullanıcısına yanıt
    cok tesekkür ederim
  • ARKADAŞLAR 1 AYDIR OYNUYORUM ANCAK BU GÜN BİRDEN HATA VERMEYE KULLANICI HESABI DİYOR. BU PROGRAMIN DEĞİŞİKLİK YAPMASINA İZİN VERİN FİLAN DİYOR EVET DİYORUM SONRA

ERROR: UNABLE to find some essential data. please ensure that the game is installed correctl.if the problem persist, pleas contact technical support

DİYE BİR HATA VERİYOR. BU NEDİR. OYUNU KALDIRDIM SİLDİM TEKRAR İNDİRDİM KURDUM AYNI HATA GELDİ. LÜTFEN Bİ YARDIM EDİN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asir55 -- 14 Ekim 2013; 23:28:42 >
  • deniyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asir55

ARKADAŞLAR 1 AYDIR OYNUYORUM ANCAK BU GÜN BİRDEN HATA VERMEYE KULLANICI HESABI DİYOR. BU PROGRAMIN DEĞİŞİKLİK YAPMASINA İZİN VERİN FİLAN DİYOR EVET DİYORUM SONRA

ERROR: UNABLE to find some essential data. please ensure that the game is installed correctl.if the problem persist, pleas contact technical support

DİYE BİR HATA VERİYOR. BU NEDİR. OYUNU KALDIRDIM SİLDİM TEKRAR İNDİRDİM KURDUM AYNI HATA GELDİ. LÜTFEN Bİ YARDIM EDİN..

ARKADAŞLAR BİLEN Bİ YARDIMCI OLAN YOKMU. NE OLDU DURUP DURURKEN

• paylaşım için çok teşekkürler indirip deniycem :)
  • kafayı yicem ya bi yapamadım 3. kez 4 saat insin diye bekledim indi kurdum yine dmp hatası
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.