Şimdi Ara

Football manager 2013 crash dumps kesin çözüm (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
4
Favori
63.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş bu indikten sonra bide gönderme işlemi var o kaç saat sürüyor ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihss

kardeş bu indikten sonra bide gönderme işlemi var o kaç saat sürüyor ???

kardeş indirme işlemi bitince gönderme işlemine takılma programı kapat
  • kardeş çok saol :D sonunda oynayabilcez :D
  • ÇOK SAĞOL KARDEŞ BENDE İNDİRDİM GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR. EMEĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.

ANCAK BUNU SADECE KLASİK MODDA MI OYNAYACAĞIZ BİRDE OYUNDAN CIKINCA FM ÇALIŞMAYI DURDURDU, PROGRAMI KAPART 12332211 SAYILAR FİLAN ÇIKIYOR

NEDEN ACABA ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asir55

ÇOK SAĞOL KARDEŞ BENDE İNDİRDİM GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR. EMEĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.

ANCAK BUNU SADECE KLASİK MODDA MI OYNAYACAĞIZ BİRDE OYUNDAN CIKINCA FM ÇALIŞMAYI DURDURDU, PROGRAMI KAPART 12332211 SAYILAR FİLAN ÇIKIYOR

NEDEN ACABA ?

rica edrim kardeşim. hataya gelince bende çıkmıyor neden oyle oldu bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihss

kardeş çok saol :D sonunda oynayabilcez :D

hayırlı olsun kardeş
  • Birader Allah aşkına şunun torrenti değilde idm linki fln yok mu bu çok yavaş iniyo ya idm download speedim 28 mb , bittorrent hızım 1mb lütfen bana bi yardım et kardeşim
  • kreator717 kullanıcısına yanıt
    daha öncede görmüştüm mamundada ama konu açmaya üşendim ama sevap power var kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 15 Ağustos 2013; 12:45:05 >
  • SADECE KLASİK MODDA MI OYNAYABİLİYORUZ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asir55

SADECE KLASİK MODDA MI OYNAYABİLİYORUZ ?

hayır sadece klasik değil ben ilk başta meydan oku moduyla oynadım mesela sonra clasice geçtim

bu arada arkadaşlar fenerbahçe taktiksel yardım arıyorum çok kötü durumda fb oyunda biraz tavsiyelere ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escorion

daha öncede görmüştüm mamundada ama konu açmaya üşendim ama sevap power var kardeşim

böylelikle insanlarda faydalanabilir dimi iyi oldu bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakapanpa

Birader Allah aşkına şunun torrenti değilde idm linki fln yok mu bu çok yavaş iniyo ya idm download speedim 28 mb , bittorrent hızım 1mb lütfen bana bi yardım et kardeşim

benim bildiğim yol bu kardeşim
  • lan sırf buraya yorum yapmak için üye oldum sen varya adamın dibisin adamın kara kökünün sonsuzla çarpanısın aylardır bu sorun için uğraşıyordum neler neler yapdım hiç biri çare olmadı senin dediğin gibi yapdım şuan sorunsuz oynuyorum hata filan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreator717

kardeşim nazar değdi oyuna valla ya kayıtlı oyunu yükle diyorum profil hatası alıyorum bütün emeğim boşa gitti kayıtlı oyun bulunamadı diyor çözüm ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fm13 Hastası

lan sırf buraya yorum yapmak için üye oldum sen varya adamın dibisin adamın kara kökünün sonsuzla çarpanısın aylardır bu sorun için uğraşıyordum neler neler yapdım hiç biri çare olmadı senin dediğin gibi yapdım şuan sorunsuz oynuyorum hata filan yok

kardeşim senin adına çok sevindim iyi oyunlar dilerim bende mutlu oldum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwolf33

quote:

Orijinalden alıntı: kreator717

kardeşim nazar değdi oyuna valla ya kayıtlı oyunu yükle diyorum profil hatası alıyorum bütün emeğim boşa gitti kayıtlı oyun bulunamadı diyor çözüm ne olabilir?

Kardeşim oyunu kaydederken pc falan kapandıysa ondan olabilir çünkü ben 2018e geldim hala sorun yok onun dışında aklıma bişey gelmiyor.
  • kreator717 kullanıcısına yanıt
    torrent programına ihtiyacımız olmadan direk linkten indirip kuramıyormuyuz
  • kreator717
    çay çorba sana kurban olsun daha hiç mesaj atmadım ama sen bunu hakettin sıkıntı yok gençler bu adamı aç susuz bırakan karşısında beni bulur
  • EFSANE OYUN CHAMPİONSHİP MANAGER KULÜBÜ :http://forum.donanimhaber.com/m_79986916/f_//tm.htm#79986916

EFSANELER BURAYA
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.