Şimdi Ara

Focus II 2011 Titanium X Paket İçin Önerileriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
6.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum Aracını almışsın hayırlı uğurlu olsun.
    Beyaz X Paket 46.750 (Opak sizinkinde tabiki metalik farkı var)
    Beyaz Titanyum (43.250, Metalik yine biraz ısrarla 43.250'ye) çok sıkı pazarlıklar sonucu ulaşılan rakamlar.
    Referans olması açısından yazıyorum araştıran arkdaşlar için.
    Tabi bana gelirsek 43.250 fiyat aldığım Tit aracı,
    bayii gidip diğer bir bayii müdürüne bağlayınca sinirlenip bıraktım bayiyi ve ilk bulduğum beyaz Tit aracı çok fazla uğraşmadan 43.500'e aldım sayılır bi aksilik olmazsa inşaallah.
    Yanlız şunu söyleyebilirim HB lerdeki kampanya çok çok iyi, neredeyse ikinci ellerle yakın fiyatlarda sıfır araç alınabiliyor.
    He yıl sonunda hala ellerinde araç varsa inanılmaz ucuz fiyatlarla verecekleri kesin ama, şimdilik 1.6 dizel sıfır bir araç için en makul seçenek sanırım.
  • Sağol EnginAKB, senin aracın da hayırlı olsun, kazasız belasız kullan aracını.

Araçlar eskiden 40 civarıyken çok pahalı derdik ama şimdi fiyatlar 60'lara dayandı. Çok araştırdım, çok gittim geldim ama açıkcası şuan için bu dolulukta, bu kalitede alınabilecek en uygun dizel araç..

Titanium paketlerin bile azaldığını söylemişlerdi ki x paketler sanırım çok uzun ömürlü kalmayacak, çok az varmış ellerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiveMaster
    Araçlar eskiden 40 civarıyken çok pahalı derdik ama şimdi fiyatlar 60'lara dayandı.

ne yazıkki fiyatlar çooook arttı, eskiden 30 küsürlere focus alınırken şimdi 60lara dayandı

tabiki ford ka 30 milyara satılırsa bir üst model olan fiesta 40'a satılır, bu durumda focus 50-60a yükselirken mondeo'lar 80'i bulur..
  • Evet teknolojinin gelişmesi maalesef fiyatları da uçurdu ee bir de ötv, kdv faktörü var. Aslında ben bu artışın en azından bizim araçlar için iyi olacağını düşünüyorum, zaten ikinci el de sağlam araçlar, aşırı değer kaybetmeyecektir.

Bu arada Ford Options'da FKasko hediyeymiş, ben peşin aldım aracı gerçi ama sizde kasko durumu nedir, hediye ettiler mi size kasko?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiveMaster -- 29 Haziran 2011; 23:25:37 >
  • Şunu da ekliyeyim eğer Options ödeme seçenekleriyle alırsanız 1 Yıllık Kaskonuz hediye Forddan
  • fordun sitesınde gosterdıgı arabaya bakıyorum konsol da buyuk bır navıgasyon altında sony marka cd calar bayı ye gıdıyorum bu ıkısı yok neden dıyorum o araba avrupa ıcın yapılmıs dıyor yanı turklere dandıgını ıtelıyorlar kendılerı en ıyısıne bınıyorlar bızde koyun surusu gıbı alıyoruz evet bende alıcam ama bu yaptıkları ınsanlık dısı 60 mılyar para verıceksın ve avrupanın arabası turk arabası dıye ınsan ayırımı yapıcaksın bu konuda ne yapılır bılmıyorum ama turkler kendı arabalarını bır an once yapmalı bılsemkı 5 sene sonra o araba dokulecek 60 bın lıra verıp yınede alıcam yeterkı mıllı olsun !
  • yeni focus ise teybi farklı olan 2012 de ekranlı teyip opsiyonu gelecek. ama fiyat ve hangi paket altında onu bilmiyorum. hatta çok caf caflı bir ürün wifi destekli windows yazılımlı. bunu söyleyen otosan satış departmanı. FIII ün lansmanına gitmiştim de :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Dostum Aracını almışsın hayırlı uğurlu olsun.
    Beyaz X Paket 46.750 (Opak sizinkinde tabiki metalik farkı var)
    Beyaz Titanyum (43.250, Metalik yine biraz ısrarla 43.250'ye) çok sıkı pazarlıklar sonucu ulaşılan rakamlar.
    Referans olması açısından yazıyorum araştıran arkdaşlar için.
    Tabi bana gelirsek 43.250 fiyat aldığım Tit aracı,
    bayii gidip diğer bir bayii müdürüne bağlayınca sinirlenip bıraktım bayiyi ve ilk bulduğum beyaz Tit aracı çok fazla uğraşmadan 43.500'e aldım sayılır bi aksilik olmazsa inşaallah.
    Yanlız şunu söyleyebilirim HB lerdeki kampanya çok çok iyi, neredeyse ikinci ellerle yakın fiyatlarda sıfır araç alınabiliyor.
    He yıl sonunda hala ellerinde araç varsa inanılmaz ucuz fiyatlarla verecekleri kesin ama, şimdilik 1.6 dizel sıfır bir araç için en makul seçenek sanırım.

Aracınız hayırlı olsun. Bu fiyatı 90 ps lik için mi 109 ps lik focus için mi aldınız acaba.

• Titanyum 90 HP araç yok zaten, Collectionlarda var.
  • Farlar için xenon ampül istedim, orjinal alıp takar mısınız diye, hediyeniz olsun falan dedim ama takarsak farların garantisi gider dediler. Sonuçta ampül değişimi olacak herhangi bir oynama kırma vs olmayacak garantisi nasıl gider ki? Var mı konuyla ilgili bilgisi olan?

Titanium X Paket altı araç alınca indirim haricinde park sensörü vb şeyleri hediye olarak veriyorlar ama TXP alanlara pek birşey vermiyorlar. Açıkcası paspas bile vereceklerinden şüpheliyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Titanyum 90 HP araç yok zaten, Collectionlarda var.

Bunu bilmiyordum bilgi için teşekkürler. Ben de tanıdık aracılığıyla çok iyi fiyat aldığımı düşünüyordum ama siz sadece pazarlıkla benden daha iyi fiyat almışsınız tebrikler :) Benim pazarlık yapabilmek gibi bir meziyetim olmadığı için ancak bu kadar oldu. 1.6 collection hb 109ps fırtına gri araca aldığım fiyat 41.000 dir. Ben acaba titanum düşünsem fiyat ne olur diye görüştüğümde bana verilen fiyat 44.300 idi.
  • Selam Arkadaşlar.
    1.6 Titanium hb 109ps fırtına gri için 44.000 verdim perşembe alacağım aracı hayırlısıyla :)
    aynısının collection modeli 41.000 idi , olmuşken titanium olsun dedim.

Şu an için X paket benim aradığım bayilerin hiçbirimde yoktu ( istabul )
    zaten renkleride hangi bayinin elinde ne varsa o seçenek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademkoc

Selam Arkadaşlar.
    1.6 Titanium hb 109ps fırtına gri için 44.000 verdim perşembe alacağım aracı hayırlısıyla :)
    aynısının collection modeli 41.000 idi , olmuşken titanium olsun dedim.

Şu an için X paket benim aradığım bayilerin hiçbirimde yoktu ( istabul )
    zaten renkleride hangi bayinin elinde ne varsa o seçenek yok.

Güle güle kazasız belasız binin arabanıza. Bugün aradılar beni de aracınız geldi diye. Ama plaka işlemleri falan 1-2 gün daha sürer dediler bekliyorum. Anladığım kadarıyla her bayi hemen hemen aynı fiyatları veriyor. Size de 44000 iyi fiytat vermişler. Bana 44300 dedi tanıdık üstelik :( Şunu anladım ki birkaç yıl bu arabaya binip değiştireceğim zaman tanıdık bayii değil iyi pazarlık yapabilen bir arkadaş arayacağım :)

• ademkoc, aracın hayırlı olsun. Evet X paket baya bi azdı zaten.

gezmis2002,
    ben sonra alacaktım aracı zira param borsada ve şuan çekemiyordum ama 6-7 bin lira kadar önden verdim faturasını kestirip ve ayırttım aracı, çünkü x paket çok zor bulunuyor artık ve 1 Temmuzda zam geldi araçlara. Bakalım bir aksilik olmazsa bu hafta ya da en geç önümüzdeki hafta telim alacağım.

Alınca fotoğraflarınızı koyarsınız artık buraya :)

Bu arada xenon soruma cevap verebilecek bir arkadaş olursa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shezofren41

fordun sitesınde gosterdıgı arabaya bakıyorum konsol da buyuk bır navıgasyon altında sony marka cd calar bayı ye gıdıyorum bu ıkısı yok neden dıyorum o araba avrupa ıcın yapılmıs dıyor yanı turklere dandıgını ıtelıyorlar kendılerı en ıyısıne bınıyorlar bızde koyun surusu gıbı alıyoruz evet bende alıcam ama bu yaptıkları ınsanlık dısı 60 mılyar para verıceksın ve avrupanın arabası turk arabası dıye ınsan ayırımı yapıcaksın bu konuda ne yapılır bılmıyorum ama turkler kendı arabalarını bır an once yapmalı bılsemkı 5 sene sonra o araba dokulecek 60 bın lıra verıp yınede alıcam yeterkı mıllı olsun !

Maalesef öyle, bir arkadaşımla beraber f3 almak için ciddi ciddi bayi ile görüşüyorduk Nisan ayında. Ancak gelen araçların katalogta olduğu gibi araçlar olmadığını görünce ve tabi araçların 60 küsür binlere dayandığını görünce vazgeçtik. Düşünsene orta donanımdaki aracın 50 binliranın üzerinde ve deri direksiyon bile yok araçta. Cİdden bu aracı bu fiyatlara nasıl satacaklar çok merak ediyorum. Zaten titanium'u satableceklerini düşünmedikleri için getirmiyorlar ancak siparişle gelecekmiş, o da kim bilir kaç ay sonraya gün verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DiveMaster

ademkoc, aracın hayırlı olsun. Evet X paket baya bi azdı zaten.

gezmis2002,
    ben sonra alacaktım aracı zira param borsada ve şuan çekemiyordum ama 6-7 bin lira kadar önden verdim faturasını kestirip ve ayırttım aracı, çünkü x paket çok zor bulunuyor artık ve 1 Temmuzda zam geldi araçlara. Bakalım bir aksilik olmazsa bu hafta ya da en geç önümüzdeki hafta telim alacağım.

Alınca fotoğraflarınızı koyarsınız artık buraya :)

Bu arada xenon soruma cevap verebilecek bir arkadaş olursa memnun olurum.

DiveMaster araçlara zam geldi demişsin ama şimdi baktım liste fiyatları inmiş. Örneğin benim aldığım collection 42 küsürken şimdi 41 185 e düşmüş.
  • Sanırım hepsine gelmemiş, benim araçta zam var. HB Dizel Titanium 44.600 TL iken şuan 45.115 TL olmuş (metalik renk hariç). Ben aldığımda (1 Temmuz öncesi) TXP ile birlikte 48.800 TL (metalik) idi araç şuan 49.435 TL (metalik).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiveMaster -- 4 Temmuz 2011; 22:39:56 >
  • Yarın ya da çarşamba aracı teslim alırım heralde. Teslim alırken özellikle dikkat edilmesi gereken şeyler var mıdır?
  • eski kasanın üretimi mi durdu yoksa? siparişle getirmiyorlar mı artık?
  • O zaman 46.750'ye Beyaz Titanyum TXP almamakla biraz salaklık ettim sanırım ama olsun. 3.250 TL fark az değil şuanda benim için yinede memnunum halimden yani.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.