Şimdi Ara

FOCUS İÇİN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ikisi de değil çünkü Esp yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Fırat

ikisi de değil çünkü Esp yok

Arkadaşa aynen katılıyorum ancak illa ki ikisi arasından seçim yapacaksanız 2007 olanı tercih etmelisiniz..
  • benim tercihimde ilk araç olurdu
  • ARKADAŞLAR 2007 MODEL OLAN FOCUS TA ESP OLDUĞUNU İŞARETLEMİŞLER...YANLIŞ MI O..
    AYRICA ARKADAŞLAR 70 BİN KM DE FOCUS DİZEL ALMAK İYİ MİDİR,,YANİ BU KM DE ARAÇ ALIRSAM ŞİKAYETÇİ OLUR MUYUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadolu32 -- 28 Ekim 2009; 19:23:53 >
  • Yanlış.İkisinde de yok.
  • 70 BİN KM DE FOCUS DİZEL ALMAK İYİ MİDİR,,YANİ BU KM DE ARAÇ ALIRSAM ŞİKAYETÇİ OLUR MUYUM
  • 3 yıl 4. yılına giricek, 70 bin bir dizel için iyi bir km bile,, alan yol yaptığı için alıyor zaten
  • Şikayetçi olma ihtimalin ciddi derecede var.Dizellerin en masraflı olduğu km.lere yaklaşılmış ve aracın nasıl kullanıldığını bilmiyorsunuz.Kısmetinize kalmış.Focuslarda km düşürme çok yapılır bizzat biliyorum.

Esp işaretine bakma şahinlerde de işaretli o,hiçbir focusta esp standart olarak yok,çok nadir esp'li focus bulabilirsin,ona da fahiş fiyat isterler.
  • BİR FOCUS İÇİN ANLAŞMITŞIK 86 BİN DİYORDU..FORD SERVİSİNE GÖTÜRDÜĞMÜZDE ARACI BİLGİSAYARA SOKTUĞUMUZDA 186 BİNDE ÇIKTI..HER ARACI BİLGİSAYARA SOKTUĞUMUZDA ORJİNAL KM Sİ ÇIKAR HERALDE DEĞİL Mİ..BU ARACI GÖTÜRSEM ÇIKARMI EKSPERTİZ RAPORUNDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu32

BİR FOCUS İÇİN ANLAŞMITŞIK 86 BİN DİYORDU..FORD SERVİSİNE GÖTÜRDÜĞMÜZDE ARACI BİLGİSAYARA SOKTUĞUMUZDA 186 BİNDE ÇIKTI..HER ARACI BİLGİSAYARA SOKTUĞUMUZDA ORJİNAL KM Sİ ÇIKAR HERALDE DEĞİL Mİ..BU ARACI GÖTÜRSEM ÇIKARMI EKSPERTİZ RAPORUNDA

Dizel focusa takmışsınız,işi bilen için iyi seçenek olabilir ama araç alöakta acemi olanlar için çok risklidir dizel focus o kmlerde.

1.6 Tüplü Passat bakın bence Esp standart olduğu gibi diğer donanımlarda da sizin almaya çalıştığınız trendline focustan çok çok üstündür.
  • 2007 olna ticari araca benziyo kmsi düşmüş olabilir
  • 2. İlandaki focus daha iyi bence bir de eski kasa corollar var hemen hemen ayni fiyat bakabilirisn:

http://www.sahibinden.com/en_dolusu_m_m_otomatik_dizelll-17WQQaXQQ16930058WQQpXQQdisplayitem

(İlan örnektir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncap

bu araçlarda yol tutuş gayet başarılı olduğu için esp ye pek iş düşmüyor.....bu kmlerde turbolu araç sorun çıkartabilir.....ama belli de olmaz hani...tanıdığın biri 140 bin km de symbol almıştı dci..arabada hiç bir sorun çıkmadı hala kullanıyor...........................

BMWlerin de yol tutuşu gayet yetersiz olduğu için Esp hepsinde standart değil mi?

Madem yol tutuş gayet iyi,hava yastıklarını da çıkartıp pertçiye satalım para kazanalım o halde.Emniyet kemerlerini de birleştirip salıncak yapalım piknikte oynarız.

Türk halkı Esp'yi ne zaman öğrenecek merak ediyorum.Abs'yi bile hala bilmeyen varken.
  • Git linea al bence..
  • Peki arkadaşlar punto lara ne dersiniz..ayrıca rehinli bir aracı rehnini kaldırıp almak sıkıntılı mı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncap

bu araçlarda yol tutuş gayet başarılı olduğu için esp ye pek iş düşmüyor.....bu kmlerde turbolu araç sorun çıkartabilir.....ama belli de olmaz hani...tanıdığın biri 140 bin km de symbol almıştı dci..arabada hiç bir sorun çıkmadı hala kullanıyor...........................

Dayanamayacağım yeter.

Cahil cahil konuşmayın,D segmenti arabalar,BMW,Mercedes,Audi'nin yol tutuşu başarısız mı da ESP koyuyorlar.

Allah'ım ne adamlar var.Tamam Focus iyi yol tutuyor da,öyle bir an gelir ki muhteşem yol tutan Focus ESP eksikliği yüzünden dağılır.

Çoğu araçta devreye girmiyormuş.ESP ayda yılda bir devreye girer,onda da sizi kurtarır belki.ESP'yi çalışırken hiç gördünüz mü acaba,ben gördüm.

O yüzden sizin bu yazdığınızın saçma olduğunu biliyorum.

Ford'a kızarım,çünkü ESP kağıt üstünde opsiyonel.Getirtmek için uzun süre bekliyorsunuz.

• Peki arkadaşlar punto lara ne dersiniz..ayrıca rehinli bir aracı rehnini kaldırıp almak sıkıntılı mı olur

Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.