Şimdi Ara

focus hb bagajına uygun max buyuklukte simit tup

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaslar aracıma tup taktırdım buarada arabam focus1 ancak usta bagaja 37 litrelik simit tup koymus ben daha buyuk olsun istemiştim ama bana uymadığını soyledi ..focus 1 lerde lpg kullanan arkadaslar kaclık tup takıldığını soyleyebilirler mi eger bi kazıklama durumu varsa gidip değiştircem

• Benim focusI HB'de 45 litrelik simit tank var. Yalnız tank %80 alabildiği için 37-38 litre gaz alabiliyor. Sizin 37 litre tank'ın tam hacmi mi yoksa alabildiği gaz hacmi mi?
  • 41 litre simit stepmede kabarma yapmıyor 45 lik te takılıyor ama sanırım balı biraz yükseliyor :D
  • hazır başlık açılmışken sorayım
    focus hb için kaç litrelik tüp tavsiye edersiniz

ayrıca stepneyi ne yapıyorsunuz bagajdamı taşıyorsunuz..
    yoksa lastik tamir spreyi gibi şeylermi kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetuEs -- 1 Haziran 2009; 12:53:28 >
  • Focus 1 lerin stepmeleri tam boy yani en fazla 45 lik var onlar için üretilmiş üstde biraz potluk yaratıyor ama idare edilebilir..ustanızda o olmayabilir ondan onu takmışdır ama arkadaşında dediği gibi 37 38 litre alır, ayrıca ben 37 lt lik tank hiç duymadım 35 lik var büyük ihtimalle sizinkide 45 lik dir aldığı 37 lt dir..
    eğer uzun yolda çok kullanıyorsanız en büyüğünü tercih ediniz çünkü şehirler arası yolda lpg pahalı oluyor..ama hb ise 45 lik stepne makul bir seçenek
  • lstik taşımıyoruz kasko ve lastik yardım hizmeti :D uzun yolda almak lazım
  • Benim arbada 52 litrelik simit var..
    Aynı depo F1 Hb'e de olur...
  • tup 40 lıkmıs arkadaslar ben de soyledim 45 lik takılıyormus dedim usta bana 45 lik takılı bir focus geitr bende değişcem ondan takıcam dedi anlamadım gitti valla yok efendim vizede sorun cıkarırmıs ölçülere uygun olması gerekiyomus cart curt izmirde 45 lik taktıran bir arkadas yok mu ya goturup gozune sokayım ustanın ..
  • Usta da amma trip yapmış be. Benim arabada 45'lik var, ne vizede ne muayenede sorun yaşadım.
  • lastiksiz dolaşmak ne gibi sorunlar açabilirki..
    bu zamana kadar stepneyle hiç işim olmadı ama lpg taktırınca stepnenin lazım olacağı tutarsa..

bildiğiniz gibi hb bagajı çok küçük..
    aşağıdaki lastik tamir spreyini kullanan varmı aranızda..
    http://www.hepsiburada.com/rhutten-lastik-tamir-spreyi/productDetails.aspx?categoryid=262977&productid=otsv1101400002684
  • Ben yedek lastiksiz dolaşıyorum. Bagajda çakmaktan çalışan pompa var, gayet iyi hava basıyor. Mantığım şu :

Şehir içinde sorun olmaz. Yakın bir yerde lastikçi bulursun halledersin işini.

Uzun yolda : Lastikler dubleks olduğu için çivi-vida-tel gibi birşeyle patlasa bile havası birden inmiyor, çok uzun sürede yavaş yavaş iniyor. Uzun yolda lastiğim patlarsa pompayla hava basarım ve en yakındaki bir lastikçiye kadar çok rahat giderim, lastiği tamir ettiririm.

Lastik yarılırsa ...çarım
  • benim aracımda hb ve 45ltlik simit var bagajda.biraz bombelik yaptığı bir gerçek ama zamanla bagaj altı halısıda alışıyor ve göze hoş gelmeyen bir görüntü oluşturmuyor.ayrıca ne vizede nede muayenede depodan dolayı bir sıkıntı yaşamadım.ustanız sanırsam işi biraz yokuşa sürmüş.
  • Ford focus aracıma pil tüp taktırdım ama bagaj küçüldü yetmedi sonra simit tüp taktırdım bagajım yine küçüldü bagajı küçülmeyen bir lpg tankı tipi varmı yada nasıl bir proje uygulayabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.