Şimdi Ara

Focus Almalımıyım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sıfır 2017 model trend x benzinli 1.6 focus almak istiyorum kullanan arkadaşlar performansı nasıl gidişi nasıl güvenliği yol tutuşu bide lpg taktırmak istiyorum hangi lpg markasının hangi modelini öneririsniz

• ADANA DA OTOKOÇ SIFIR ARAÇLARI İLE OLGUN LPG İLE ANLAŞMALI LPG TAKITIRIYOR MARKASI LANDİRENZO EVO KİTİ GARANTİYİ BOZMUYOR DİYE BİLİYORUM

SIFIR ARAÇA LPG TAKTIRIRKEN HER MARKA TAKILMAZ. BAZILARI GARANTSİNİ BOZUYOR BİLGİN OLSUN

BİZİM ARABA 2012 MODEL FORD FOCUS 3 SW VE 2017 OCAK AYINDA OLGUN LPG GİDİP TAKTIRDIK İLK BAŞTA GÖNLÜM YOKTU ÇÜNKÜ İLK GİTTİĞİMDE BANA 1500 TL EMMEGAZ KİTİ ÖNERİYORLARI İÇİME ŞÜPHE DÜŞTÜ SONRA NET ARAŞTIRMA YAPTIK 2.500 TL LANDIRENEZO EVO KİTİ İSTEDİK RAHAT RAHAT TAKTIRDIK.
    TAKILIRKEN DE İZLEDİM SIRADA SIFIR ARAÇLARIN BEKLEDİĞİN VE TAKILDIGINI GÖRDUM

AMA İLLAHİ BUNU TAKTIR DEMİYORUM BU BENIM LPG TAKTIRIKEN YAŞADIĞIM ANLATTIM

ARAÇ HAKKINDA FOCUS BİZ SIFIR FİYAT ALMAYA GİTTİMİZDE TERND X E NAVİGASYON PAKETİ ÖNERİMİŞLERİ BENİMDE HOŞUMA GİTMİŞTİ
    FOCUS U ALACAKSAN BENCE SENDE NAVİGASYON PAKETİ TAKTIR

FORD FOCUS GÜZEL ARAÇ TEK KÖTÜ YANI ARAKA DİZ MESAFESİ

HA BENCE BAŞKA ARAÇLARADA bak diyecem de anca 2 ele bakabilirsin ha birde yeni meganlar var

• exelans67 kullanıcısına yanıt
    Hocam. Tup ile Km de nekadar yakiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt
    ford focus sw otomatik
    otomatik biraz fazla yakıyor

benzin

100 KM ŞEHİR İÇİ 9 LT : 9x5,09 =45,81
    100 KM ŞEHİR DIŞI 7 LT : 7x5,09 =35,63

LPG

100 KM ŞEHİR İÇİ 9 LT : 9*2,61= 23,49
    100 KM ŞEHİR DIŞI 7 LT : 7*2,61= 18,27
  • Yol tutuşu efsane denecek seviyededir. Sizin amacınız çok konfor ve içine az ses alması ise tavsiye etmem. Konforu iyidir ama içine yol sesini çok alır. En azından benim sürdüğüm araç öyleydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HANGİ MODEL FOCUS TU
  • Focus 3, 2012 model dizel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.