Şimdi Ara

Focus 3 lpg uyumu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
28.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben focus 3 aracıma brc kiti taktırdım 4 aydır sorunsuz biniyorum. her depoda ölçerim ortalama 21 kuruş genelde şehir içi kullanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkerr_83

ben focus 3 aracıma brc kiti taktırdım 4 aydır sorunsuz biniyorum. her depoda ölçerim ortalama 21 kuruş genelde şehir içi kullanırım.

Bugün lovatodan 1600 tl fiyat aldım Artı 170 tl yağlama aparatı takılması gerekiyormuş.
    Kafamda bazı sorular var.Araç LPG ile çalışmakta iken benzin pompası da çalışmaktamıdır.Ayrıca stepme ye nasıl bir çözüm buldunuz.50 .60 binde subap problemleri devam ediyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 60 binde gerçekten subap erime problemi varmı taktirip taktirmamak konusunda çok kararsızim yılda ortalama 11 bin km biniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: replank

quote:

Orijinalden alıntı: turkerr_83

ben focus 3 aracıma brc kiti taktırdım 4 aydır sorunsuz biniyorum. her depoda ölçerim ortalama 21 kuruş genelde şehir içi kullanırım.

Bugün lovatodan 1600 tl fiyat aldım Artı 170 tl yağlama aparatı takılması gerekiyormuş.
    Kafamda bazı sorular var.Araç LPG ile çalışmakta iken benzin pompası da çalışmaktamıdır.Ayrıca stepme ye nasıl bir çözüm buldunuz.50 .60 binde subap problemleri devam ediyor mu

valla ben araştırdım o yağlama olayı kandırmaca diyorlar. stepne yerine tankı koydum. 70 tl ye doluyor. 350 km gidiyor ben tüpü taktıralı 5 bin km oldu daha. yalnız yakıt derdinden kurtuldum inan. herkese tavsiye ediyorum :)

• Ben de lpg düşünüyorum 2015 yeni focus 1.6 125ps benzinli aracıma. Lovato düşünüyorum. Bu markada sorun yaşayan oldu mu? Subap arızası yaşar mıyız. Bayi lpg uyumlu ama araç komple garantiden çıkar dedi. Lovatonun garantisi gerçekten bir sorun anında fayda sağlar mı yoksa kullanıcı hatası diyip gecistirirler mi?

• metehan686 M kullanıcısına yanıt
    Aynı motorlu mondeo m var.
    İlk aldığım gün brc taktırdım.
    Çok memnunum.20000 km den fazla oldu kullanıyorum.
    İyi montaj güzel ayar ile hiçbir problem olmaz.Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

Ben de lpg düşünüyorum 2015 yeni focus 1.6 125ps benzinli aracıma. Lovato düşünüyorum. Bu markada sorun yaşayan oldu mu? Subap arızası yaşar mıyız. Bayi lpg uyumlu ama araç komple garantiden çıkar dedi. Lovatonun garantisi gerçekten bir sorun anında fayda sağlar mı yoksa kullanıcı hatası diyip gecistirirler mi?

Kullanıcı hatası deyip geçiştirirler. Servisler bile bunu bazen yapıyorken özel bir firmanın size gerçekten garanti vereceğinimi düşünüyorsunuz? Sorun olursa sanayi sanayi gezersiniz. Ha 30 binde ha 40 binde o subaplar eriyecek.

• metehan686 M kullanıcısına yanıt
    Eylül ayında brc taktırdım. Şu an memnunum. 5 bin km oldu.

• soner76 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben de brc taktırdım.

• 2017 Ford Focus 1.6 ti-vct 125ps aracıma, bugün 2A BRC Karabağlar servisinde taktırdım. Gerçekten güzel işçilikleri var. Ellerine ve emeklerine sağlık. Aracımın Sitepmesini, BRC kılıfına koymuşlar. Güzel ve hoş bir jest. Tekrar teşekkür ediyorum.

• Konu açılalı 4 sene olmuş, taktiripta sorun yaşayan oldumu, kaç bin km bindiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buldozer85

Konu açılalı 4 sene olmuş, taktiripta sorun yaşayan oldumu, kaç bin km bindiniz

iki yıl önce ben de yazmışım. temmuz 2015te 0 km aldığım focus aracıma 1700kmde iken BRC taktırmıştım. 32bin km oldu sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

quote:

Orijinalden alıntı: buldozer85

Konu açılalı 4 sene olmuş, taktiripta sorun yaşayan oldumu, kaç bin km bindiniz

iki yıl önce ben de yazmışım. temmuz 2015te 0 km aldığım focus aracıma 1700kmde iken BRC taktırmıştım. 32bin km oldu sorun yok.

Focus 3 de sorûn yaşayan duymadım, umarım sorun cikmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.