Şimdi Ara

FOCUS 1 5000 RDS EON TEYP KEYCODE PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
13
Favori
20.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FOCUS 1 SEDAN 5000 RDS EON TEYP KEYCODE PROBLEMİ VARDIR.KOD İSTEMEKTEDİR.SERİ NU:M123493 DÜR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

• aracı sıfır aldıysanız veya ikinci el aldıysanız ve kitapçıkları elinizde varsa, teybin kitapçığında arka ek bölümünde bu kod yazıyor. Eğer kitapçığınız yoksa da servise götürün 2 dakikada hallediyorlar
  • seri nosu doğru ise kodunuz: 1043
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasuss

aracı sıfır aldıysanız veya ikinci el aldıysanız ve kitapçıkları elinizde varsa, teybin kitapçığında arka ek bölümünde bu kod yazıyor. Eğer kitapçığınız yoksa da servise götürün 2 dakikada hallediyorlar

Akıllıya bak ya. Bedava programlar dururken adam servise gidip 20-30 lira paramı versin.
    Arkadaş belirtmiş 1043
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordfocus

quote:

Orijinalden alıntı: pegasuss

aracı sıfır aldıysanız veya ikinci el aldıysanız ve kitapçıkları elinizde varsa, teybin kitapçığında arka ek bölümünde bu kod yazıyor. Eğer kitapçığınız yoksa da servise götürün 2 dakikada hallediyorlar

Akıllıya bak ya. Bedava programlar dururken adam servise gidip 20-30 lira paramı versin.
    Arkadaş belirtmiş 1043

Ne biçim konuşuyorsun sen? Aklını başına topla üslubuna dikkat et. Bende zamanında bu işlemi yaptırdım ve ücret ödemedim. Senden mi akıl alıcam?

• Güneşliklerde yazıyordu.
  • teşekkürler arkadaşlar 1043 arızayı çözdü..
  • aynı sorun bendede oldu teyp sıfırlandı ve keycod istiyor seri no: M0699700 yardım ederseniz sewinirim ... şimdiden teşekkür ederim
  • kolay gelsin arkadaşlar M309023 seri numara teyp code istiyor cevabınızı bekliyorum
  • CODE 6094
  • Selam arkadaşlar bende key code isticem mümkünse
    M033280

şimdiden teşekkürler
  • aracım 2003 focus 1.6 ghia

teyp kod istiyor.

teyp modeli rds 5000

M026932 şifresini gönderirmisiniz.
  • Arkadaslar bendede ayni sorun var, yalniz seri numarasini bulamadim, teynin neresinde yazar bu seri no? Seri no suz code bulabilirmiyiz( ford focus 2004 model)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: complexset

aracım 2003 focus 1.6 ghia

teyp kod istiyor.

teyp modeli rds 5000

M026932 şifresini gönderirmisiniz.

4372 Code
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenjena

Selam arkadaşlar bende key code isticem mümkünse
    M033280

şimdiden teşekkürler

8188 Code
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikoa33
    ( ford focus 2004 model)

Ford focus 2004 model teyp codu, aciiiiiilll lutfen, simdiden tesekkurler, SERİ NO; M030706
  • quote:

quote:

( ford focus 2004 model)

Ford focus 2004 model teyp codu, aciiiiiilll lutfen, simdiden tesekkurler, SERİ NO; M030706

0545
  • Tesekkur ederim, coook sagolun..

• M044038
    codu acil lazım gönderir misin acaba?
  • Merhaba arkadaşlar ford focus key kod sorunu yaşıyorum seri numarası m349963 acil yardimci olabilirseniz sevinirim. Saygilar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.