Şimdi Ara

FM18 Transfer nasıl yapılıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba :D Oyunda yeniyim transfer için hiç param olmuyor. Satılık oyuncu koyuyorum ama kimse almıyor :D Herhangi bir taktiği var mı ? Ben mi yanlış yapıyorum :D

• FM anlatılarak oynanacak bir oyun değil. Deneme yanılma yöntemi ile öğrenebileceğiniz bir oyun.

Satmak istediğiniz oyuncu için şöyle bir tiyo verebilirim, satmak istediğiniz oyuncuya sağ tıklarayarak açılan pencerede kulüplere öner diye bir sekme var.

Buna tıklayınca açılan pencereden oyuncunuza bonservis miktarı belirlemeden transfer listesine koyarsanız takımların teklif verme oranı yükselecektir.

Tabi saçma sapan tekliflerde gelecektir. 10 milyonluk bir oyuncuya 5 milyon önerenler falan Ama günün sonunda oyuncunuzun kaça satabileceğinizi gelecek fiyatlarla görüp 1 hafta sonra gelen tekliflerin az biraz üzerinde ücret isteyerekte satabilirsiniz.
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Onu yapıyorum ama kimse benim futbolcumu almıyor :D oyuncuya nasıl kendisine kulüp bulmasını söyleyebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen sağ altta oyuncudan kendisine kulüp bulmasını iste diye bir buton çıkıyor

Ed: Bu buton oyuncunuza teklif gelmedi mesajı ile ortaya çıkabiliyor

Bir de ilk sezonda oyuncu alıp satmak biraz zor hangi takımı yönetiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 27 Ağustos 2018; 17:43:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.