Şimdi Ara

FM WhatsAPP Grubu DonanımHaber ! [ AKTİF ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
6.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekledim hocam
  • Ekledim Hocam
  • Ekledim Hocam
  • Yok mu katılmak isteyen arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmAySiks -- 6 Nisan 2014; 16:09:14 >
  • Duruyor mu hala grup
  • duruyor hocam
  • slm beni de katabilirsiniz...
    2010 serisini uzun süreli oynamıştım, sonrasnıda makinem kaldırmadığı için yeni serilere geçiş yapamamıştım... 2014 ile tekrardan daldım ama buralar epey değişmiş, önceden hep dutluktu buralar :)
    şimdilerde İngiltere North/South klasmanında bir takım ile başlamayı düşünüyorum, tavsiye takımlarınız var mı?
    Eastleigh bir adım önde gibi geldi bana "ligde hedefleri 1. olduğu için, diğer takımlardan güçlüdür diye düşünüyorum"...

iyi oyunlar, bol eğlenceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: togimacmac

slm beni de katabilirsiniz...
    2010 serisini uzun süreli oynamıştım, sonrasnıda makinem kaldırmadığı için yeni serilere geçiş yapamamıştım... 2014 ile tekrardan daldım ama buralar epey değişmiş, önceden hep dutluktu buralar :)
    şimdilerde İngiltere North/South klasmanında bir takım ile başlamayı düşünüyorum, tavsiye takımlarınız var mı?
    Eastleigh bir adım önde gibi geldi bana "ligde hedefleri 1. olduğu için, diğer takımlardan güçlüdür diye düşünüyorum"...

iyi oyunlar, bol eğlenceler...

İsmini ve Cep numaranı bana özel mesaj atarsan eklerim hocam, takım konusunu da grupta konuşuruz

• Ekle bakalım.
  • Ekledim Hocam
  • togimacmac kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam ,

@HykR0 kendi isteğiyle gruptan ayrıldı !
  • Ekledim Hocam
  • Ekledim hocam
  • Ekledim Hocam
  • hocam oyunda sıkıntı var cözebilirmisin bi pm atarsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ursabim

hocam oyunda sıkıntı var cözebilirmisin bi pm atarsan

Deneriz hocam
  • hocam fm 2014 yükledim pc ye oyuna girdim oynadım kaydettim çıktım sonra açtıgımda ise xml hatası aldım herkesin dediği gibi caches dosyası aradım yok neyse dedim sildim fm 2012 yükledim yine aynı hata cıkıyor karşıma
  • quote:

hocam fm 2014 yükledim pc ye oyuna girdim oynadım kaydettim çıktım sonra açtıgımda ise xml hatası aldım herkesin dediği gibi caches dosyası aradım yok neyse dedim sildim fm 2012 yükledim yine aynı hata cıkıyor karşıma

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2014

Cache burda olacak, eğer sıkıntı çekiyorsan bulmakta klasörlerin gizlidir.. Gizli klasörleri göster , Klasör seçeneklerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmAySiks

quote:

hocam fm 2014 yükledim pc ye oyuna girdim oynadım kaydettim çıktım sonra açtıgımda ise xml hatası aldım herkesin dediği gibi caches dosyası aradım yok neyse dedim sildim fm 2012 yükledim yine aynı hata cıkıyor karşıma

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2014

Cache burda olacak, eğer sıkıntı çekiyorsan bulmakta klasörlerin gizlidir.. Gizli klasörleri göster , Klasör seçeneklerinden.

usta şimdi fm 2014 sildim 2012 var aynısını yapmıştım klasörleri gizliden açık ettim ama hala bulamadım arattım dosyayı yine bulamadım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.