Şimdi Ara

FM WhatsAPP Grubu DonanımHaber ! [ AKTİF ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
6.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Temel sorun şu ki bilgisayarında kalıntı kalmış , çözüm şu ; Application Data içerisinde bulunan Sports Interactive > Football Manager 2012 içerisinde bulunan settings ve cache klasörlerini silmen gerek..
    Gene olmaz ise şunu dene ; oyunun yüklü olduğu dizin yani C: veya D: diskinin özelliklerine girip diski temizle de.. bu işlemi yapmadan önce oyunu tamamen bilgisayarından silmiş ol , sadece program ekle kaldırdan değil klasör olarakda belgelerim program files vs her yerden manuel olarak kaldır..

Bu 2 işlem sonuç garantilidir. Olmazsa fm 2007 den hatırladığım bir yol daha var oda format
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmAySiks

Temel sorun şu ki bilgisayarında kalıntı kalmış , çözüm şu ; Application Data içerisinde bulunan Sports Interactive > Football Manager 2012 içerisinde bulunan settings ve cache klasörlerini silmen gerek..
    Gene olmaz ise şunu dene ; oyunun yüklü olduğu dizin yani C: veya D: diskinin özelliklerine girip diski temizle de.. bu işlemi yapmadan önce oyunu tamamen bilgisayarından silmiş ol , sadece program ekle kaldırdan değil klasör olarakda belgelerim program files vs her yerden manuel olarak kaldır..

Bu 2 işlem sonuç garantilidir. Olmazsa fm 2007 den hatırladığım bir yol daha var oda format

usta benim belgelerim sport ınteractive 2 tane 2sinde hem fm 2012 hem fm 2014 var. bu arada application bulamadım bulsam bile o dosyalar diski temizlemye denicem

FM WhatsAPP Grubu DonanımHaber ! [ AKTİF ]

• quote:

Orijinalden alıntı: ursabim

quote:

usta benim belgelerim sport ınteractive 2 tane 2sinde hem fm 2012 hem fm 2014 var. bu arada application bulamadım bulsam bile o dosyalar diski temizlemye denicem

FM WhatsAPP Grubu DonanımHaber ! [ AKTİF ]

Bilgisayarında ki FM ye ait herşeyi silip tekrar yüklemeni öneriyorum ben sana APP data olarak da bakabilirsin ayrıca cache için.

• birader cok saol halletim fm 2012 oynuyorum sıkıntı yok bunda olmadıysa fm 2014 de de olmaz usta cok sagol :D rap nasıl veriliyor vereyim sana :D
  • Rap falan yok teşekkürün yeter
  • Bende geliyim mi a dostlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: direnkumbara

Bende geliyim mi a dostlar :)

Ekledim Hocam
  • Ekledim Hocam
  • Ekledimm Hocam
  • Ben katıldım şahsi görüşüm süper eğlenceli seviyeli ve fm hakkında da gerçek bilgili bir topluluk kesinlikle tavsiye edilir. Memnuniyet 10 üzerinden 10
  • biz
  • Akıllı telefonum yok ama takipteyim sizleri
  • En Kısa sürede telefon alman dileğiyle
  • Grup aktiftir arkadaşlar bekliyoruz sizleride.
  • Dün gruptan küfür üzerine çıktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün konu futbol olunca, GS li TS li bir kaç arkadaş ve Fenerbahçeli bir kaç kişi laf dalaşına girmiş.. Grubun amacı FM'dir bunun dışına çıkılan her konuda fikir ayrılığı olacağı gibi sonuçta olacaklardan da kişiler kendileri sorumludur..

Gene de Şampiyonluğun kutlandığı bir günde diğer takım taraftarlarının sadece Tebrik edip kenara çekilmesi yada o konu hakkında konuşmaması gerekirdi..

Biz Türk milleti olarak futbol konusunda tahammülü olmayan insanlarız kendimize ve karşımızdakine bu konularda saygı duyamadığımızdan hatalar yapıyoruz..

Tekrardan Grubun amacının FM olduğunu hatırlatarak " Grubun aktif" olduğunu belirtir ve Diğer konularda anlayışlı olmanızı rica ederim.
  • Benden başka Trabzonsporlu var mı bilmiyorum ama ben kimseyle şampiyonluk muhabbetine girmedim, tek kelime etmedim.birinin küfürü gördükten sonra "tekrarı olacaksa almayın" yazdım çıktım.

• yararlı paylaşımları buraya yazın. Whatsapp yok bende

• Mitokondri. kullanıcısına yanıt
    Hocam neyi yazalım ki herşey var grupta
  • quote:

Hocam neyi yazalım ki herşey var grupta

Bulduğunuz iyi topçular,taktikler vs.
    Bu arada kariyerimi takip ederseniz sevinirim ssler yarın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.