Şimdi Ara

FM GÜNLÜĞÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz arkadaşla landan oynuyoruz. İngiltere ligi :) Aylakçıyız bua ralar. Akşam 9 sabah 9 :). İngilterede ben Arsenal o önce bir M. City denedi baktı iş yok 5. haftada Liverpoola geçti. Oyunda ne tekrar maçı ne de hile vardır. Lig çok çekişmeli :). Chelsea dan korkarken Liverpool daha sağlam çıktı. Gerrard ve Torres şov yapıyor. Benim takımımda da Van Persie her maç bir Neeyyyy dedirtiyor attığı gollerle. Adam mesafe tanımıyor. Wayne Rooney manyağı olmasa gol kralı olacak. Resim koyamayacağım save diğer PC de.

1. Arsenal 30 maç 72 puan.
    2. Liverpool 30 maç 71 puan.
    3. Chelsea 30 maç 68 puan.

Bundan sonrakiler ilk 3 giremez bayağı fark var. Bunun dışında Lih Kupasını Liverpool aldı. FA cup ta liverpool yarı finalde. Ben ikisinden de elendim. :). 9 kişi kaldığım maçta 3 3 biten maçta penaltılarla elendim. Şampiyonlar liginde Liverpoola gruplardan sonra Juventus çıktı. Deplasmanda 3 1 yenildi. kendi sahasında 1 1 giderken maç 2 dk 2 gol buldu 3 1 oldu maç. Atağı kapat dedim ama dinlemedi. 90+3 te kornerden juve golü attı. Şampiyonlar ligine erken veda etti. Gruplardan sonra Sevilla çıktı. İlk maç 4 2 ben aldım. Deplasmanda iyi bir kapanma taktiği ile 0 0 la turu geçtim. Şimdi rakip arkadaşımı eleyen Juventus.

Tahminlerim. Bu sezon için Liverpool şampiyon olur. Takım ruhları ve kalecileri çok iyi :). Ben 2. belki 3. olurum. Takımın performansı düşmeye başladı. Fabregas bozuntusu sene başından beri top oynamıyor. Şampiyonlar liginde Juventusu geçersem benim için büyük başarı.

• Ben de Arsenal ile oynuyorum ama Van Persie yerine bende de Eduardo coştu.Kaleye Kameni'yi aldım fena değil.Akinfeev'e 30 istediler ben de almadım Kameni'e kaldık.

Cesc konusuna gelince bu konuda çok hassasımdır.Free Role , MC , yaratıcılık sona daya.Sonra bak sen sese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Ben de Arsenal ile oynuyorum ama Van Persie yerine bende de Eduardo coştu.Kaleye Kameni'yi aldım fena değil.Akinfeev'e 30 istediler ben de almadım Kameni'e kaldık.

Cesc konusuna gelince bu konuda çok hassasımdır.Free Role , MC , yaratıcılık sona daya.Sonra bak sen sese.

Öyle ayarlı zaten. :) Bu sene oynamayacak belli seneye inşallah :) Almunia yan toplarda çok zayıf. Sırf serveti almaya kalktım Arsenale :) Arsenal çok iyi yapılmış ama ben bir hata yaptım DL mevkiğinde olynayan kızanı Reale verdim. Şimdi oray adam arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProgreSsive aTTacK

quote:

Ben de Arsenal ile oynuyorum ama Van Persie yerine bende de Eduardo coştu.Kaleye Kameni'yi aldım fena değil.Akinfeev'e 30 istediler ben de almadım Kameni'e kaldık.

Öyle ayarlı zaten. :) Bu sene oynamayacak belli seneye inşallah :) Almunia yan toplarda çok zayıf. Sırf serveti almaya kalktım Arsenale :) Arsenal çok iyi yapılmış ama ben bir hata yaptım DL mevkiğinde olynayan kızanı Reale verdim. Şimdi oray adam arıyorum.

Vargas yada Ansaldi'yi alabilirsin oraya

• quote:

Orijinalden alıntı: ProgreSsive aTTacK

quote:

Kaleye direk Kameni'i aldım şahsen.6 MN € ödedim serbest kaldı.Fena da değil , genç ve değerleri de güzel.Almunia'ı bi maçta kaleye koydum , ayağının altından top kaçırdı gol yedim , boşa çıktı gol yedim , degajı kısa düştü gol yedim ; ama 4-3 kazandım maçı o ayrı.O maçtan sonra kaleye Mannone koymaya başladım.Kameni Afrika Uluslar Kupası'na gitmişti sanırım.

• FA cup da yolumuza devam ediyoruz. coco cola 'da ise 1. olarak 2. ye 6 puan fark attım ligin bitmesinede az kaldı
  • Rezil oldum

FM GÜNLÜĞÜ

Van Der Vaart neydi öyle ya 4 şut çekti 4'üde gol ve gollerin hepsini ceza sahası dışından yedim
  • Alsaydın GS'i böyle olmazdı hocam.
  • Middlesbrough takımını ligde ikinci yaparak premier lige çıkardım bakalım orada nasıl olacak
  • Arda'nın şuan gözüken değeri 20 milyon Euro satsam 40'a falan satarım heralde

Aslanım Arda
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Arda'nın şuan gözüken değeri 20 milyon Euro satsam 40'a falan satarım heralde

Aslanım Arda

Arda'yı oyun bayağı iyi yapmış yalnız.Ben de şaşırdım.
  • quote:

quote:

Aslanım Arda

Normal olan bu zaten

• Guiza'dan kurtuldum 15M'ye sattım sonunda bütçe 20M
  • quote:

quote:

quote:

Aslanım Arda

Normal olan bu zaten

Uykusuz okuyor musun ? Orda da Memo bunu diyor.

Ballı mıyım neyim ya ? Ş.L'de 2.tur rakibim porto , çeyrek finalde Standard Liege.

• evet arkadaslar 100 puan ve 100 golle coco cola championship sampiyonu oldum artık gozler FA cup'da liverpool'dan kupayı alıp uefa ya gitme k kaldı haydi bakalım herkez bana tapicak uleeeen!!!
  •  FM GÜNLÜĞÜ

city maçında bizi yanlız bırakmayan 100.000 (yazıyla yüzbin ) taraftarımıza teşekkürler.
  • Kapasitesi var mı la o kadar ?
  • ilk sezon bitiminde 16 bin arttırdılar 2. sezon sonunda da 8 bin civarı oldu sana 100.000
  • Var mı böyle bi fikstürü olan ?

FM GÜNLÜĞÜ

Man city hariç tüm maçlar kazandım.

Bu da Ş.L finalinde karşıma çıkan Chelsea ile aramdaki maçlar :

FM GÜNLÜĞÜ

• chelsea'ye acıyıp 1 mac verseydin bari
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.