Şimdi Ara

FM 2012 Galatasaray Derneği vol 2 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
5
Favori
96.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emir bajrami(AM R/L), gökhan töre(AM R/L), adam johnson(AM R/L) bunları oynatıyorum ama aralarında en iyisi emir bajrami bence profil olarak değil maçtaki performansı olarak bajrami fark atıyor . bu arada colin kazım da iyi aslında satmadıysan onu kullan derim bajramiyi de solda oynatırsın :)
  • beyler sağ bek önerileri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Network94

beyler sağ bek önerileri var mı?

romario zimmermann ıkısıde ucuzdur hemde gelecek vaadeden

zimmerman su an 24 yasında 5 yıldır sag bekte epey bı ılerleme kaydettı o kadar ılerledıkı mıllı takımda lahmı bıle kestı

FM 2012 Galatasaray Derneği vol 2

ortasahadada kesıcı veya oyun kurucu olarak cok rahat oynuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker12345 -- 21 Şubat 2012; 16:44:29 >

• quote:

beyler sağ bek önerileri var mı?

Romario
  • defansif ortasaha tavsiyesi var mı?
  • quote:

defansif ortasaha tavsiyesi var mı?

Kara veya Mehmet Topal.

Ben de ilk sezonda namağlup şampiyon ve kupa galibi oldum. Bir tek Fener'e ilk deplasmanda berabere kaldım. Sonrada acısını fazlasıyla çıkardım. Trabzon'u, Beşiktaş'ı, Feneri ezdim. Fener de aptal bir şekilde Türkiye Kupasında Kayseri Erciyes takımına çeyrek finalde yenildi, 2. Pendik faciası oldu Manisa'ya deplasmanda ve kupa finalinde 7 tane çaktım. Personeller harika. Quintero 45 gol 15 asist yaptı. Kara desen 20 gol 13 asist yaptı. Muslera bütün sezon boyunca sadece 20-21 gol yedi. Kadrom aşağı yukarı şöyleydi; Muslera-Eboue(Romario)-Ujfalusi(Ceyhun)-Kara-Hakan(Çağlar)-Engin(Riera)-Selçuk-Ruben Yttergård-Colin Kazım-Sercan-Quintero

Quintero-Ruben-Kara-Romario'yu aldım. Baros ve Servet'i sattım. İkinci sezon başında Serdar Aziz bedavaya geldi. Bu sene takıma transfer yapıp hem Avrupa'da, hem de ligde mücadele edecek geniş kadro kuracağım. Ligde play-off'a kalmadan şampiyon olurum herhalde. Beşiktaş'ı 4-2 yenince teknik direktör kovuldu

Sercan'dan pek umudum yoktu ama birçok sefer maçın kilidini açan adam oldu. Ruben de kaptan oldu. Ortasahayı işgal ediyor resmen, karşı takım oyun kuramaz hale geliyor.

Taktiğim tipik 442. İkinci yarıya kadar tüm hatlarla atak yaptırıyorum. Karşı takım bozum oluyor. Bu taktikle daha maçın 1. dakikasında bir sürü gol attım. Bu kadar tempoya dayanamıyorlar. Baktım ilk yarı 2 gol attım, kontra atakla öldürücü vuruşu yaparım. Fazla gol atarsam farka gider zaten maç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsveç Köftesi -- 29 Şubat 2012; 2:05:20 >

• Beyler sol bek oneriniz var mi? Butceyi fazla zorlamadan, 3-4m civarinda. 2. Sezondayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  FM 2012 Galatasaray Derneği vol 2

Serdar Aziz paslarıyla kanser etmeye başladı. yerine Türk stoper öneriniz var mı? Ömer Toprak'ı 3. sezon alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit

[simage][/simage]

Serdar Aziz paslarıyla kanser etmeye başladı. yerine Türk stoper öneriniz var mı? Ömer Toprak'ı 3. sezon alabilir miyim?

Ömer Toprak'ı bana takımı önerdi 4M civarı aldım. Kornerlerde ön direğe koy kaçırmıyor adam. Şuan 13 lig maçında 5 golü var.
  • sol icin hasan ali kaldirim veya ozgur cek
  • Cuma günü Türkçe yama çıkıyormuş.Şöyle bi baştan başlayıp oynamak istiyorum. :D
  • umarim basarili bir yama olur.
  •  FM 2012 Galatasaray Derneği vol 2

cristaldo ve tadic ilk sezondan kalan isimler ikiside muhteşem oyuncular tadici sezon sonu napoli 30 MTL verdi satmadım ama oyuncu yeni kontrat istedi 9M TL ye çıkarmak zorunda kaldım maaşını

galatasarayda 2. sezonumda rüa gibi takım oluşturdum şans eseri ilk sezonum da 1 şampiyonluk 1 türkiye kupası aldım (34 maçın sonunda 2. fenerbahçeye 12 puan fark attım play offlarda kupa gidiyordu son maçta bursayı yenip aldım diyer maçlar hep berabere bitti çok stresliydi şampiyonluk gitseydi oynamazdım valla )

ilk yarım sezonda elmander rierra kazım melo falan vardı yarım sezon olunca hepsini yolladım quentiero mu neyse onunla kozakı aldım kozak yedek olabilicek kapesiteye geldi ama quentiero nedense bende oynamadı 2 maçta bi sakatlandı zararına saattım adamı 9M TL ye aldım 2,50M TL ye zor sattım işte sezon bitti oyuncu arama kısmına girdim baktım babel bana gelebilicek oyuncular içinde sonra klübüne falan baktım meğer küme düşmüşler ondan öleymiş ünal aysalda bana 39 M TL bütce açmıştı 30 unu babele verdim onu aldım sonra teknik heyeti değiştirdim bitane antranör aldım o bana caglaride oynayan bi adam önerdi özellikleri muhteşem adamın nainggolan ismi işte bunu almak için hem para hemde yabancılardan birini satmam gerekiyodu tam onu düşünürken porto musleraya 34,5M TL verdi onuda aldım hamitide real önerdi oda yedekte dursun diye aldım drenteninde kontratı bitmişti menajeri önerdi onuda aldım shaqiriyi oyuna başladığımdan beri hep basın toplantısı falan düzenledim sezon ortasında falan hep gitmem falan diyodu sezon bitti kupaları falan alınca teklifi düşünebilirim demeye başladı bende basele 18 verdim 48 ay taksitle onayladırlar shaqiriyede 6M yıllık vereyim dedim geldi atila turanda aynı shaqiri gibi oldu ama koray günteri alamıyorum savunmamın ortası çok sıkıntı oldu kötü bi yanı daha var ama maaş bütcem sanırım eksiye düştü ünal başkan kovmaz inşallah

• Bende bastan bir galataray kariyeri actim steam e bi girdim baktim last play 2011 yaziyor 4-5 aydir oynamiomusum actim gs tabi steam update yapti su an 12.2.2 var galba db olarak 12.2 geciyor ama en son updateiyaptigina gore 12.2.2 dir heralde neyse ara transferler filan gelmis necati var yavrum kafalari guzel oyunculari hatirlamiorum zaten kafada kalmamis o kadar zaman sonra wilfried vardi aliyim dedim 25M isteniyor dedim bu oyuna noolmus Kara yi ve mehmet topal i alabildim anca valla hasan ali kaldirim dedim olmus 7M£ forvete birini aliyim diyorum barosu satip ama kimi alicam elmander necati cift forvet oynuyorum semih-kara defans yaptim gokhan zani yolladim eboue sag bekte hakan sol bekte ortada selcuk-mehmet(melo) oynuyor yabanci kisitlamasi malum sagda kimi koyacagimi bilmiyorum muamma solda emre colak ilerde elmander necati kalede muslera valla oyuncu filan hatirlamiyorum hatirlasam ne fayda herkes ucmus montillo nun degeri olmus 15M£ kimi aliyim ne yapiyim kaldim oyle ortada bakalim

• Ben de aylardır oynamıyordum, update'ten sonra başladım GS kariyerine ve 3. seneye geldim. Birkaç caps koyarım akşam transferlerle ilgili.
  • İyi olur birde millet uyanmis herkesi kaptilar valla ibanez gitti xulu gitti kadlec gitti fierro yu ben kaptim son anda romaria duruyo seneye alicam insallah eboue yi yollayip valla bir antrenman programi kayitliymis bilgisayarda okan dericinin herseyi yukseliyor su an
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholet

İyi olur birde millet uyanmis herkesi kaptilar valla ibanez gitti xulu gitti kadlec gitti fierro yu ben kaptim son anda romaria duruyo seneye alicam insallah eboue yi yollayip valla bir antrenman programi kayitliymis bilgisayarda okan dericinin herseyi yukseliyor su an

hocam oyuna yeni başladım datebase boyutunu geniş yapmama rağmen dediğin oyuncuların hiçbiri çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUltimateMan

quote:

Orijinalden alıntı: wholet

İyi olur birde millet uyanmis herkesi kaptilar valla ibanez gitti xulu gitti kadlec gitti fierro yu ben kaptim son anda romaria duruyo seneye alicam insallah eboue yi yollayip valla bir antrenman programi kayitliymis bilgisayarda okan dericinin herseyi yukseliyor su an

hocam oyuna yeni başladım datebase boyutunu geniş yapmama rağmen dediğin oyuncuların hiçbiri çıkmıyor

Secilen ulkeler ile alakali olabilir ben yaklasik 8 ulke filan aciyorum minimum :) almanya ispanya portekiz brezilya arjantin fransa hollanda amerika ligleri acik aklima gelenler bunlar hepsini hatirlamiyorum ama aciyorum bayaa :)

Okan Derici yi A takima cikardim ilk mac asist yapti emre colak 4-5 hafta sakatlandi bayaa uzdu bu valla bakalim nasil olucak ss filan paylasirim belki eskiden konu acardik

• Arkadaslar bi sorum var kadlec alicam fiyatta kuluple anlastim ama oyuncuya kac para vermeliyim oyuncu belli bi para istemiyo bende simdi 3 4 kere teklif ettim ama hepsinde Az buldu acaba ne kadar teklifler vermeliyim fazla vermiyim acemi acemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUltimateMan

Arkadaslar bi sorum var kadlec alicam fiyatta kuluple anlastim ama oyuncuya kac para vermeliyim oyuncu belli bi para istemiyo bende simdi 3 4 kere teklif ettim ama hepsinde Az buldu acaba ne kadar teklifler vermeliyim fazla vermiyim acemi acemi.

Valla bisi verdigin zaman zaten o istedigi miktari yazmiyor mu ? Ben teklifimi yaparim mesela isterse istedigi bir rakam olsun dusururum teklif veririm onu yukseltirler onu kabul ederim daha inmiyor bence

Necati penalti kacirdi demin
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.