Şimdi Ara

FM 2012 Galatasaray Derneği vol 2 (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.292
Cevap
5
Favori
96.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merty

quote:

Orijinalden alıntı: WorldClasss

quote:

Ömer Toprak ı 2 senedir almaya çalışıyorum kontratı kabul etmiyor mensah a bakıyım

B.leverkusene gidince bir haller olmuş rapor aldırıyorum gelmeyi düşünmüyormuş bakalım sezon sonu tekrar denicem.Serdar Tasci'da iyidir ona da bakabilirsin.

şimdi birde serdar taşçıyı deneyim 3. sezon için yalnız 2. sene çok kötü geçti ligi avarajla 5. bitirdim uefaya gidecem heralde şampiyonlar liginde gruptan çıkabildim sadece birde sol açıkta sorun yaşayanlar ozan ipek i alsınlar müthiş performans gösteriyor hemde Türk. Yalnız defansta çok eksiğim var hakan balta istikrarsız oynuyor. Şampiyonlar liginden elenmeme sebep oldu atila turanı almaya çalışacam ama oda gelmek istemiyor

Hasan Ali Kaldırımı denedin mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sura2334

Şampiyonluk Gelecek gibi... Play-Off'a mutlu gidiyoruz...

FM 2012 Galatasaray Derneği vol 2

KADRO'dan Bir görünüm...

HER TÜRLÜ ELEŞTİRİ... ÖNERİ... HER ŞEYE AÇIĞIM... GÖRÜŞLERİNİ BEKLİYORUM...

Hocam Quintero'yu gördüm, FIFA 12'de Career modda gayet iyi ama FM'de nasıl diye sorabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 27 Ocak 2012; 15:02:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: grn00b

quote:

Orijinalden alıntı: sura2334

Şampiyonluk Gelecek gibi... Play-Off'a mutlu gidiyoruz...

KADRO'dan Bir görünüm...

HER TÜRLÜ ELEŞTİRİ... ÖNERİ... HER ŞEYE AÇIĞIM... GÖRÜŞLERİNİ BEKLİYORUM...

Hocam Quintero'yu gördüm, FIFA 12'de Career modda gayet iyi ama FM'de nasıl diye sorabilir miyim?

bende ilk sezon 40 gol attı.
    +wilfried'le birlikte çift forvet oynatırsan, 2 sene sonra dünyanın en iyi forvet hattına sahip olmuş olursun.
    wilfried'i 2.5 milyona, quentiro'yu 2-3 milyona ilk sezon alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan qf

quote:

quote:

quote:

Ömer Toprak ı 2 senedir almaya çalışıyorum kontratı kabul etmiyor mensah a bakıyım

B.leverkusene gidince bir haller olmuş rapor aldırıyorum gelmeyi düşünmüyormuş bakalım sezon sonu tekrar denicem.Serdar Tasci'da iyidir ona da bakabilirsin.

şimdi birde serdar taşçıyı deneyim 3. sezon için yalnız 2. sene çok kötü geçti ligi avarajla 5. bitirdim uefaya gidecem heralde şampiyonlar liginde gruptan çıkabildim sadece birde sol açıkta sorun yaşayanlar ozan ipek i alsınlar müthiş performans gösteriyor hemde Türk. Yalnız defansta çok eksiğim var hakan balta istikrarsız oynuyor. Şampiyonlar liginden elenmeme sebep oldu atila turanı almaya çalışacam ama oda gelmek istemiyor

finallerim vardı bugün bitti konuya uzak kaldım. hasan ali kaldırım ı aldım takım seviye atlamış kadar oldu ayrıca mensah ı aldım ve yanına sırp bir defans aldım çok iyi çıktı acayip uyum sağladı ismini sonra buraya yazacam birde orta sahaya porto daki guarin i aldım ama hiç memnun değilim sabri bile o bölgede daha iyi oynuyor acaba ileride takıma uyum sağlarmı ki?

• Hocam benide ekle

İlk sezondayım taktik ayarlaması ve antreman programı derken bir zamanımı aldı sezona başlamasına 1 ay filan var herhalde. Hazırlık maçları çok iyi ama sezon başlamadan Gökhan Zan ve Riera sakatlandı

Tek transfer Gökhan Güleç'i aldım nasıl çıkacak bakalım ?

Birde birşey sorcam Fifa'nın manager mode'unda kiralık oyuncuyu belli bir parasal ceza ile çağırabiliyorduk FM'de yok mu öyle birşey ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa@PC -- 27 Ocak 2012; 19:24:38 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkan qf

quote:

quote:

quote:

finallerim vardı bugün bitti konuya uzak kaldım. hasan ali kaldırım ı aldım takım seviye atlamış kadar oldu ayrıca mensah ı aldım ve yanına sırp bir defans aldım çok iyi çıktı acayip uyum sağladı ismini sonra buraya yazacam birde orta sahaya porto daki guarin i aldım ama hiç memnun değilim sabri bile o bölgede daha iyi oynuyor acaba ileride takıma uyum sağlarmı ki?

Yaratıcı orta saha mı istiyosun,yoksa mücadeleci mi daha çok defansa yönelik mi ?
    Yaratıcı istiyosan Dario Conca çok iyi
    Mücadeleci istiyosan Mehmet Topal,Annan iyi oyuncular.Ama Takımdaki Emre Çolakta iyi oynuyo fena değil

Ama sen Guarine biraz zaman ver yabancı futbolcuların bazıları biraz geç uyum sağlıyo.Ben de Dusan Tadic,Fierro,Montero gibi oyuncular ilk sene veya yarım sene yattı.Sonradan hareketlendiler.

Ayrıca Galatasaraydan istifa ettim 3.senemde de şampiyonluk gelmeyince.Uruguay Milli Takımının basına geçtim.Daha sonra Arjantin,İtalya,İngiltere istedi ama reddettim adamlara ayıp olmasın diye Lanet olası play-off un katkısı çok büyük istifamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan qf -- 27 Ocak 2012; 19:27:24 >

• ya beyler bişi sorucam ben bu ümit davalayı faln bi türlü kovamıom ya başkan engelleyip duruo adam kontratıda deiştirmio kaldık bu malla yav asistan alamıoz
  • kara ve wilfried bende gözükmüyor. takımlarının kadrosuna ve milli takımlarının kadrosuna baktım ama yok :S. ne yapmam lazım ?
  • M/C arayanlara
    Sol Bek arayanlara

• oyuna yeni başladım. son transferler için yama kurdum. her hangi bir tavsiyeniz var mı? taktik olarak 4 savunma, 2 mc, 1 aml, 1 amr kullanacağım ama tek forvet mi çift forvet mi karar veremedim.
  • beyler arama bölümünde kara çıkmıyor neden böyle oluyor. bazen her oyuncu çıkmıyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Network94

beyler arama bölümünde kara çıkmıyor neden böyle oluyor. bazen her oyuncu çıkmıyor??

100 kere cevabı verildi önceki sayfalara balk.

data boyutu küçütür.
  • @Shepard : Albin Ekdal'i, abim kariyerinde almıştı. Takımın en iyi oyuncusu diyordu. Çok büyük katkı sağlıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

beyler arama bölümünde kara çıkmıyor neden böyle oluyor. bazen her oyuncu çıkmıyor??

data boyutu küçütür.

data dediğin? olayı aç hocam yeniyim. deli oluyorum çıkmıyor istediğim adamlar yahu. tam diyorum bu adam iyiymiş bir bakayım çıkmıyor. scoutlarda da aynı şey var.

• arkadaşlar 2012yı yeni yukledim. dikkatimi çeken konuları yazayım, bayadır fm oynamıyorum çünkü belki benden kaynaklı sıkıntı vardır. galatasarayı aldım tabi ki.
    - öncelikle her maç 3-4 oyuncum rahat sarı kart görüyor. hatta bir maçta iki kırmızı görmüşlüğüm var. agresif futbol oynatmadığım halde, rakip takım bu kadar kart görmezken her maç dejavu oluyorum bu yuzden çok önemli maçlar kaybettim. sizde de böyle mi durum?
    - kolay kolay oyuncu alamıyorum. belli başlı oyuncular var herkesin bildigi, onlardan başka oyuncu almak sanki imkansız gibi. ayrıca hiç transfer yapmadığım halde bazen başkan maaş bütçesini kısıtlıyor. iyi maaş veremediğim için de oyuncunun kulübüyle anlaşsam da oyuncu ile anlaşamıyorum.
    - ligde bazı takımlar çok abartılılmış ya da sadece bende öyle. mesela antep, bursa, eskişehir hiç maç kaybetmeden şampiyonluğa oynayabiliyor. tabi lig böyle daha zevkli hale geliyor ama aşırı abartılmış gibi. feneri,beşiktaşı farkla yenen bir bursaspor'dan bahsediyorum.

yıllardır oynuyorum fmyi ama 2012 biraz absürt olmuş gibi. güncelleme çıkacak mı bilmiyorum umarım en kısa sürede çıkar ve bu sorunlara bir çare bulurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: girye

arkadaşlar 2012yı yeni yukledim. dikkatimi çeken konuları yazayım, bayadır fm oynamıyorum çünkü belki benden kaynaklı sıkıntı vardır. galatasarayı aldım tabi ki.
    - öncelikle her maç 3-4 oyuncum rahat sarı kart görüyor. hatta bir maçta iki kırmızı görmüşlüğüm var. agresif futbol oynatmadığım halde, rakip takım bu kadar kart görmezken her maç dejavu oluyorum bu yuzden çok önemli maçlar kaybettim. sizde de böyle mi durum?
    - kolay kolay oyuncu alamıyorum. belli başlı oyuncular var herkesin bildigi, onlardan başka oyuncu almak sanki imkansız gibi. ayrıca hiç transfer yapmadığım halde bazen başkan maaş bütçesini kısıtlıyor. iyi maaş veremediğim için de oyuncunun kulübüyle anlaşsam da oyuncu ile anlaşamıyorum.
    - ligde bazı takımlar çok abartılılmış ya da sadece bende öyle. mesela antep, bursa, eskişehir hiç maç kaybetmeden şampiyonluğa oynayabiliyor. tabi lig böyle daha zevkli hale geliyor ama aşırı abartılmış gibi. feneri,beşiktaşı farkla yenen bir bursaspor'dan bahsediyorum.

yıllardır oynuyorum fmyi ama 2012 biraz absürt olmuş gibi. güncelleme çıkacak mı bilmiyorum umarım en kısa sürede çıkar ve bu sorunlara bir çare bulurlar.

anlattığım herşey benimde başıma geliyor. kartları olsun sakatlanmalar olsun. 3 değişiklik hakkımıda sakatlanmadan dolayı kullandığımı hatırlıyorum. antalyanın eskişehire 7 attığını gördüm. bu sene ne olmuşsa fm abartılmış gibi gerçekten. birde kondisyon sorunu var bende onu çözemedim gitti. dediğin gibi oyuncular gelmiyor. kulüp ile anlaşıyorum fakat oyuncu gelmiyor. sıkıntı içerisindeyim.

• quote:

quote:

quote:

data boyutu küçütür.

data dediğin? olayı aç hocam yeniyim. deli oluyorum çıkmıyor istediğim adamlar yahu. tam diyorum bu adam iyiymiş bir bakayım çıkmıyor. scoutlarda da aynı şey var.

bak yeni oyun kurarken takım filan seçmeden önce ligleri seçtiğin bir yer vardır,
    orada database boyutu var onu geniş(large) yapacaksın.
    database ne dersen, oyunda ki oyuncuların,stafların açık olması gibi bir şey .

• quote:

quote:

quote:

quote:

data boyutu küçütür.

bak yeni oyun kurarken takım filan seçmeden önce ligleri seçtiğin bir yer vardır,
    orada database boyutu var onu geniş(large) yapacaksın.
    database ne dersen, oyunda ki oyuncuların,stafların açık olması gibi bir şey .

tamam hocam yaptım teşekkürler.

• Bende yazayım bari kariyerimi :D
    İlk oyuna Hollanda 2. ligden AGOVV ile başladım 7. bitirip playoffta eredivise ye yükseldim. sonra mersin idman , antalya , göztepeden teklif geldi gözgöz e gitmeyi istiyordum ancak bir sonraki gün fatih terim ligi 14. bitirdiği için kovuldu galatasarayımdan teklif geldi direk gittim. ilk sezon 2. bitirip playofflarda şampiyon oldum . şimdi 2014-2015 sezonunu bitirdim transferlere yoğunlaştım. şuandaki takim bilgileri ve kadromu da paylaşayım yorumları bekliyorum :)

Kadro çok fazla biliyorum maaş bütcesine sıkıntı ama yetiştirm amaçlı as takımda oynattığım türk yabancı gençlerde var bide para kazanma amaçlı kadroya kattıklarımda var tabi :)
    Riera elimde kaldı malesef bende onu koç yapmayı düşünüyorum eğer özellikleri iyi ise kullanırım. Ujfalusi 37 yaşına geldi ama alternatifsizlikten birde sürekli doğan sakatlıklardan dolayı hala oynatıyorum elim mahkum :)
    Fierro 19 yaşındayken ancak 7.5 milyona alabildim şimdiki değerini resimlerden görün :)
    buonaotte ise vazgeçilmezim artık .
    bu arada taktik tamamen bana ait uğraşa uğraşa çok deli taktikler yapar oldum isteyen olursa paylaşırım bilgilerimi.
    mehmet kaymak , carlos pineda , da silva ,diego schwendtner , arda göksu , köksal kuvvet kaya , rhys guard , mthethwa , nicolas crespin , gil , yasin dayı bunlar regen oyuncularım içlerinden mehmet kaymak , pineda , schwendtner as takımda oynamakta diğerleri yetiştirmelik ve satmalık :)

bu arada genç ucuz ve yetenekli oyuncuları chivas tan alın 4 oyuncu aldım toplamda işman olmadım hiç :D

• Galatasaray için sağ kanat önerileriniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.