Şimdi Ara

FM 2011 oyuncu yardimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 tane oyuncu ariyorum 1 tanesi çok yönlü oyun kurucu genc ve iyi özellikli olsun degeri 20m den fazla olmasin 1tanede forvet ariyorum fark etmez nasıl bir forvet oldugu sadece kaliteli ve genc olsun acil yyardim lazim.

• Sissokoyu al ortasahaya , zaten sahaya sal oyunu bırak git. Forvete neymar, lukaku , sanogo , babacar falan çok iyi olur.
  • sissoko neymar sango yu chelsea aldi bile :S
  • Kaliteli genç dediğin zaman benim aklıma Agüero geliyor direk. Çok yönlü oyun kurucu De Rossi ama kaça bırakırlar bilemem.
  • nuri,paulo henrique orta saha da iyi iş yapar
  • Anrea Poli'yi al kumaşı belli. "Next Pirlo" Forvet şuan aklımda öyle genç ucuz yok. Ama transfer yaması kullanıyorsan. Kagawa'yı alıp forvet öğret ben denedim işe yaradı. Tabi yamada Bitiricilik , hız 18 Topsuz alan soğuk kanlılık 16nın üstünde.

Yama kullanmadıysanda G.Rossi var forvette pazarlık yaparsan alırsın. Yada biraz adamla uğraşmak istiyorum adam ederim dersen Balotelli'yi al. Not : 2 senede zor adam oldu. Onunda ne kadar olduğu aşikar.
  • Orta sahaya Miguel Veloso, forvete Welliton, Gameiro.
  • Forvette Babacar , Orta sahada Ganso veya Pastore
  • Forvete Iker Muniain. 24M serbest kalma bedeli var.
  • Pastore, Cardoza
  • Agüero, Ganso
  • forvete stancu'yu al kardeşim.
    orduspor kariyerimde (konum var üstlerde bir yerde) tam tamına 29 gol attı ligde ve gol kralı oldu.
  • Orta sahaya Ledesma veya Hernanes, forvete Cassano tek geçerim bunları...
  • Barça altyapısında kendi keşfim olan Rafinha var, orta sahaya.

Forvete birçok kariyerimde aldığım Iker Muniain. İstemezsen yine kendi keşfim olan Samed Yesil var.
    Rooney ve Villa ile aynı potansiyel puanı var Samed'in.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neymar, Ganso.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Barça altyapısında kendi keşfim olan Rafinha var, orta sahaya.

Forvete birçok kariyerimde aldığım Iker Muniain. İstemezsen yine kendi keşfim olan Samed Yesil var.

alman genç milli takımında izledim samedi gerçekten harika bir oyuncu ne yazık ki alman milli takımında oynuyor
  • Çift yönlü orta sahaya Pastore ve Ganso'yu öneren arkadaşları kınıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Barça altyapısında kendi keşfim olan Rafinha var, orta sahaya.

alman genç milli takımında izledim samedi gerçekten harika bir oyuncu ne yazık ki alman milli takımında oynuyor

Doğrudur, izlemedim hiç. Ama FM yanıltmıyor.

Ama daha henüz seçim yaşına gelmedi. Belki bizim takıma kazandırabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: simsela

Çift yönlü orta sahaya Pastore ve Ganso'yu öneren arkadaşları kınıyorum.

pastoreden sağ kanat, ganso'dan çift yönlü ortasaha yapmıştım zamanında. ganso'nun markajı 12 top kapması 11'e kadar yükselmişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.